999 rezultate për

cara

Raundi i tretë i Kupës së Italisë rezervon supriza Raundi i tretë i Kupës së Italisë ka rezervuar supriza. Nëse Parma shkëlqeu me Cassanon, i cili shënoi golin e parë zyrt
Rita dhe Cara, bashkë për konkuruar Victoria Beckham Fjala e Cara Delevigne në Glamour Awards këtë të martën ka thelluar afrinë e saj me këngëtaren me origjinë shqiptare Rit
Allegri ka ende "këmbë të mira" (VIDEO) Massimiliano Allegri tregon se ka ende "këmbë të mira". Trajneri 45-vjeçar i Milan sfidon portierin e ri brazilian Gabri
Serie A, situata 180' para fundit (FOTO LAJM) Kur kanë mbetur edhe 180 minuta nga fundi, kampionati italian ka dhënë deri tani vetëm 3 verdikte përfundimtare. Juventu
Kërkon famë në muzikë, kërkon ndihmën e Ritës Modelja Cara Delevingne po tenton që t'ia kalojë koleges Kate Moss duke filluar karrierën si këngëtare. Që të ketë sukse
Plagosja e 30-vjeçarit, policia identifikon autorët Policia e Tiranës ka shpallur në kërkim dy persona në lidhje me plagosjen 30-vjeçarit Elis Gjini, ngjarje kjo e ndodhur
Shpresat marrin talentin e Leverkusen dhe Derby County Leart Paçarada dhe Valentin Gjokaj janë dy talentet e radhës që ka rekrutuar trajneri i Shpresave të Shqipërisë, Skënder
Destro ngushëllohet me "profesoreshën" Një periudhë jo fort komode për Matia Destron. Sulmuesi i Romës nuk ka arritur ende të tregojë vlerat e tij të vërteta m
Interi mposht Pescaran (VIDEO) Interi ka mposhtur me rezultat 2-0 skuadrën e Pescaras në takimin e zhvilluar të shtunën mbrëma në Seria A. Goli i pa
Juve humbet në shtëpi, fiton Milan (VIDEO) Më në fund Juventus shijon humbjen e parë në Serie A për vitin 2013. Është Sampdoria ekipi që mposht bardhezinjtë në "Ju
Venezuelë, zhduket avioni me 6 anëtarë në bord Një avion i vogël me 6 anëtarë në bord, 4 prej të cilëve italianë është zhdukur mëngjesin e djeshëm rreth 20 kilometra l
Partitë shqiptare të përçara në 2013-ën Partitë politike shqiptare në Maqedoni edhe këtë vit janë të përçara dhe të ndara, duke vepruar pa koalicione në pozitë
Milan feston me katër gola (VIDEO) Fitore e thellë e Milanit në takimin e zhvilluar të dielën pasdite ndaj Pescaras në San Siro. Në këtë takim, Milani mpos
Serie A, fitojnë të mëdhatë (VIDEO) Fitore e shëmtuar ajo e Interit sot përballë Palermos. Autogoli i mbrojtësit të skuadrës siçiliane, S.Garcia i dha tre p
2 javë pezullim për Cassanon, 1 për Straman Gjykatësi Sportiv në Itali ka skualifikuar për dy javë sulmuesin e Inter, Antonio Cassano për shkak të sjelljes së tij n
Juventus, 1-6 pas 15 vjetësh Juventus nuk kishte arritur që të fitonte një fitore me goleadë 1-6 në transfertë që sezonin 1996-97. Një sukses i tillë
Tripleta e parë, Quagliarella merr topin në shtëpi Ishte një ndër më të mirët në fushë, për të mos thënë më i miri. Fabio Quagliarella dhënoi 3 gola për Juven ndaj Pescara
Goleada e Juves, Buffon këshillon kundërshtarin (VIDEO) Gianluigi Buffon nuk është kampion vetëm brenda fushës por edhe jashtë saj. Kapiteni juventin, frymëzues për portierët e
Prej kohësh në kontakte me Cassanon Të gjithë mendojmë se operacioni Cassano ka lindur pas "Ferragostos" apo 15 Gushtit por sulmuesi barez kontaktonte prej
Torino dhe Pescara kërkojnë Ujkanin Sipas asaj që raporton "Corriere dello Sport", Samir Ujkani, portieri i Kombëtares shqiptare, i cili është në bashkëpron