E FUNDIT/ Gjendet i pajetë në rrugë një burrë (FOTO LAJM)
999 rezultate për

cara

Ja cila është gazetarja më e bukur e Botërorit (FOTO-LAJM) Në vitin 2010 në Afrikën e Jugut, Sara Carbonero ishte mbretëresha e gazetarëve sportive. Në Brazil e ka marrë situatën
Delevingne eksperimenton, vendos paruke jeshile (FOTO LAJM) Cara Delevingne ka surprizuar me look-un e saj teksa është shfaqur me paruke jeshile. Ajo ka shokuar paparacët, pasi
Çdo gjë e bardhë, martohet motra e Cara Delevingne (FOTO LAJM) Gjatë së premtes, modelja Poppy Delevingne i ka dhënë fund beqarisë duke u martuar me James Cook. Nusja e cila dallohej
Pedro i pandalshëm, "ul në tokë" dy mbrojtës dhe shënon (VIDEO) Në ndeshjen e divizionit të parë venezuelian mes Zamora dhe Carabobo, mesfushori i skuadrës vendase Pedro Ramirez shënon
Zgjedhjet presidenciale në një vend të përçarë Sot zhvillohen për herë të pestë zgjedhjet presidenciale në Maqedoni. Shteti maqedonas është një vend i vogël i Evropës
Laç, “arrest në burg” për 27-vjeçarin që ekzekutoi dy vëllezërit Gjykata e Kurbinit vendosi masën e sigurisë “arrest në burg” për 27-vjeçarin i cili ekzekutoi dy vëllezërit Cara mëngjes
Mbetet në burg vrasësi i dyfishtë në Laç Gjykata e Laçit vendosi masën e sigurisë arrest me burg për Altin Pirolin me akuzën e vrasjes së vëllezërve Andre Cara d
Piroli: Dy vëllezërit Cara i vrava se më tallën Autori i vrasjes së 32-vjeçarit Gentjan Cara dhe vëllait të rij Andrea Cara ka deklaruar para hetuesve se vëllezërit Car
Dëshmia e vrasësit: I vrava vëllezërit se ata kishin lekë ndërsa unë jo “Nuk i shihja dot me sy. Ata kishin lekë, ndërsa unë jo”. Kështu është shprehur para hetuesve autori i ekzekutimit të dy
Cara: Shkarkime politike në administratë Partia Demokratike akuzoi sërish sot qeverinë për shkarkimet e paligjshme në administratë. Deputeti demokrat, Igli Cara
Policia gjen makinën e Behramit (VIDEO) Nuk kaluan as 24 orë nga ankesa e Valon Behramit, i irrituar për vjedhjen e makinës, policia e Napolit ka mundur të gjej
Gjysma e të lindurve në Prishtinë nuk janë prishtinas Afërsisht gjysma e fëmijëve që lindin në Klinikën e Gjinekologjisë në Qendrën Klinike Universitare në Prishtinë (QKUK),
Djalë, fëmija i parë i 2014-ës lind në Prishtinë Një minutë pas ndërrimit të viteve lindi fëmija i parë djalë, nga nëna Donjeta Haxhiu, nga Ferizaj. Lindja e fëmijës ësh
Cara: Si e gjeta Olldashin poshtë makinës Deputeti Igli Cara, personi i parë që ka mbërritur në vendin ku ndodhi aksidenti tragjik që i mori jetën deputetit Sokol
"Bëra aksident, jam keq", telefonata e fundit e Sokol Olldashit Deputeti Igli Cara është personi i fundit i cili ka folur në telefon me Sokol Olldashin i cili kishte fiksuar një takim
I bëjnë anestezi dhe zhduken nga spitali Ndonëse kishte pritur nëntë muaj të sillte në jetë djalin e saj, gruaja nga Lipjani këtë fundjavë ka përjetuar ankth të
Asteroidi që kaloi në bregdetin shqiptar Një asteroid përshkoi të dielën një pjesë të bregdetit italian ndërsa ai është parë edhe në Bristan të Karaburunit. Sip
Cara Delevigne shik në Milano (FOTO LAJM) Si një zonjushë e vërtetë në kryeqytetin e modës, Milano. Kjo është Cara Delevingne që na tregon linjat femërore me këtë
Mercedes prezanton "Sprinter Caravan" për kampingje (FOTO-LAJM) Në Dusseldorf u prezantua pak ditë më parë “Mercedes Benz Sprinter”, një version “i shkurtuar” i makinave klasike për ka
Tatuazhi i ri i Ritës (FOTO LAJM) Si dy mikesha të ngushta, Rita Ora dhe modelja Cara Delevingne shpenzojnë vazhdimisht kohë bashkë. E për këtë arsye, nuk