999 rezultate për

cara

Harron zhveshjen, Cara shkëlqen në daljen e radhës Ajo është shquar gjithmonë për problematikat që shfaq në çdo prezantim. Por modelja Cara Delevigne ka shfaqur anën t
Bojkoti, shtohen zërat kundër Bashës brenda PD-së Disa deputetë të Partisë Demokratike nuk e kanë pritur mirë vendimin për bojkotimin e parlamentit. Një prej tyre është I
Rrëzohet gjatë ceremonisë, modelja dhuron spektakël të vërtetë (FOTO LAJM) Modelja Cara Delevinge ka dhuruar një spektakël të vërtetë në eventin e “GQ”. Bukuroshja e cila shquhet për ofendimet nd
Polici ndalon supermodelen në rrugë për një "selfie" (FOTO LAJM) Të bësh një "selfie" është trendi më i fundit dhe për këtë çdo person do të sakrifikonte të bënte një të tillë dhe ta po
PD: Rama hesht, sot 39 ditë nga dhuna në Kuvend Partia Demokratike akuzo sërish sot kryeministrin Edi Rama, për çështjen e quajtur ‘kriminalizim në Kuvend’ lidhur me pë
Democrat MP, Cara asks Fullani to resign Democrat MP, Igli Cara asked Fullani to resign while urged the opposition and the majority to change political strategy.
Igli Cara: Fullani të ikë Deputeti i Partisë Demokratike, Igli Cara kërkon dorëheqjen e guvernatorit Ardian Fullani ndërsa bën thirrje që opozita
Supermodelja Cara Delevingne feston 22-vjetorin Cara Delevingne feston sot 22 vjetorin. Ajo është ndër modelet me famë botërore, ku ka arritur të kapë majat më të larta
Rihanna me atlete dhe fustan Të shtunën në mbrëmje, Rihanna është parë me një stil veshje të veçantë dhe shumë sport. Këngëtarja duket se ka marrë sh
Pogba një hap larg Pescaras Një tjetër Pogba zbarkon në futbollin italian. Nuk është Paul Pogba, por Mathias, vëllai i madh i mesfushorit francez, i
Ish- gruaja zbuloi mashtruesin, kërkoi divorcin pas 7 muajsh martesë Ish- bashkëshortja e 29- vjeçarit Ledjan Muçaraku të arrestuar për krijimin e një skeme piramidale nga mashtrimet, ka ve
Babai mohon djalin supermashtrues Nasi Muçaraku, babai i 29-vjeçarit Ledjan Muçaraku i arrestuar nga policia për skemën piramidale që kishte ngritur duke
Cara Delevingne, pak çaste me nipin (FOTO LAJM) Modelja Cara Delevingne, ka shfaqur instiktin e nënës teksa ushqente nipin e vogël. Fotot që ka postuar në Instagram, sh
Ja cila është gazetarja më e bukur e Botërorit (FOTO-LAJM) Në vitin 2010 në Afrikën e Jugut, Sara Carbonero ishte mbretëresha e gazetarëve sportive. Në Brazil e ka marrë situatën
Delevingne eksperimenton, vendos paruke jeshile (FOTO LAJM) Cara Delevingne ka surprizuar me look-un e saj teksa është shfaqur me paruke jeshile. Ajo ka shokuar paparacët, pasi
Çdo gjë e bardhë, martohet motra e Cara Delevingne (FOTO LAJM) Gjatë së premtes, modelja Poppy Delevingne i ka dhënë fund beqarisë duke u martuar me James Cook. Nusja e cila dallohej
Pedro i pandalshëm, "ul në tokë" dy mbrojtës dhe shënon (VIDEO) Në ndeshjen e divizionit të parë venezuelian mes Zamora dhe Carabobo, mesfushori i skuadrës vendase Pedro Ramirez shënon
Zgjedhjet presidenciale në një vend të përçarë Sot zhvillohen për herë të pestë zgjedhjet presidenciale në Maqedoni. Shteti maqedonas është një vend i vogël i Evropës
Laç, “arrest në burg” për 27-vjeçarin që ekzekutoi dy vëllezërit Gjykata e Kurbinit vendosi masën e sigurisë “arrest në burg” për 27-vjeçarin i cili ekzekutoi dy vëllezërit Cara mëngjes
Mbetet në burg vrasësi i dyfishtë në Laç Gjykata e Laçit vendosi masën e sigurisë arrest me burg për Altin Pirolin me akuzën e vrasjes së vëllezërve Andre Cara d