999 rezultate për

cara

Drejtori i Spitalit reagon ndaj Carës: Kalama që pështyn aty ku ha Drejtori i Spitalit të Kavajës, Përparim Daiu ka reaguar ashpër ndaj deputetit të PS¬-së, Parid Cara. Ky i fundit, në
Deputeti i PS sulmon Beqajn: Ke një drejtor të korruptuar e pijanec Deputeti i PS-së, Parid Cara ka denoncuar një rast të rëndë të mjekësisë me një të plagosur në aksident. Nëpërmjet nj
Ekskluzive/ Pescara kërkon Canën? Ja si përgjigjet Loriku Lorik Cana është përfolur gjatë orëve të fundit për një kalim të mundshëm te skuadra e Pescarës. Gazeta më e madhe në It
Cana drejt rikthimit në Serinë A, ja cili ekip e kërkon Cana mund të rikthehet sërish në Serie A. Ish kapiteni i Kombëtares Shqiptare që gjatë kësaj vere ndërpreu kontratën me
Shëroni të çarat në thunder me këto metoda Më poshtë jepen disa kura shtëpiake se si mund të shëroni të çarat në thundër: Mjalti Kjo është edhe mënyra më e t
Pescara-Inter, ja formacionet zyrtare Sapo janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Pescara – Inter Pescara dhe Inter do të takohen në ‘Stadio Adriatic
10 sekrete të artit të zbuluara nga shkenca Mendoni se leximi dhe analizimi i veprave të tyre ju ka bërë të dini çdo gjë mbi to dhe jetën e tyre. Si duke jo, ju njo
Roma lëshon fitoren nga duart (VIDEO) Roma ka barazuar 2:2 me Cagliarin, ndërsa Rey Manaj, Memushaj me Pescaran dhe Xhemajli me Bolognan kanë pësuar humbje
Buzët e çara, ja zgjidhjet më efikase Buzët e çara mund të gjenerojnë bezdisje dhe madje në rastet më ekstreme edhe dhimbje. Shkaqet mund të jenë të shumë
Memushaj zbulon se ku do të luaj sezonin e ardhshëm Ledian Memushaj ka thënë se nuk ka asnjë arsye për t’u larguar nga Pescara gjatë kësaj vere. I intervistuar nga gazet
Cara: Zgjedhje të parakohshme në shtator Deputeti i Partisë Socialiste, Parid Cara ka deklaruar se kryeministri, Edi Rama duhet të masë forcat në Kuvend më 21 ko
Oddo e pranon, Memushaj largohet nga Pescara vetëm nëse ... Ledian Memushaj mund të largohet nga Pescara vetëm me një kush. Këtë e ka pranuar dje në konferencë për shtyp edhe trajn
Manaj prezantohet te Pescara: Fakti që jam i ri nuk është një alibi Rei Manaj është prezantuar përballë tifozëve të Pescara-s. Sulmuesi i talentuar shqiptar, i cili është huazuar për një v
Manaj te Pescara me klauzolë si Morata Rei Manaj shihet nga Interi si një investim shumë i rëndësishëm dhe një sulmues me shumë perspektivë. Ndaj klubi zikaltë
Shkëlzen Gashi në Serinë A? Shkëlzen Gashi mund të rikthehet që të luajë në Europë pas Kampionatit Europian. “La Gazzetta Dello Sport” shkruan se pë
Si të shëroni thembrat e çara në kushte shtëpie Venat e zgjeruara shpesh mund të kthehen në një fenomen shqetësues për pamjen e këmbëve tuaja. probleme të tilla me them
Memushaj bën “shkesi” te Pescara për një lojtar të Kombëtares Ledian Memushaj ka kontribuar shumë për ardhjen e Pescarës në Serinë A, dhe për këtë kanë menduar që t’i plotësojnë një
Memushaj në Serinë A, por jo me Pescarën Pasi ka siguruar një biletë për në Serinë A, Pescara mund të humbasë dis prej yjeve të saj. Disa lojtarë po kërkohen nga
Vrasja në Laç/ Sherri nisi në Facebook, ndërhynë edhe prindërit Prokuroria e Kurbinit dërgon në gjykim kërkesën kundër të pandehurit Elgert Cara, i akuzuar për “Vrasje në rrethana cilë
Si të shërojmë thembrat e çara Thembrat e çara janë një fenomen që është i pranishëm te shumë persona dhe përveç pamjes ato shkaktojnë dhe dhimbje. Fat