999 rezultate për

cara

Si të mbyllim plasaritjet dhe të çarat e thembrave në kushte shtëpie Thembrat e plasaritura dhe të çara mund të jenë arsyeja kryesore përse shumë femra ende nuk i kanë nxjerrë sandale veror
Shëroni thembrat e çara me ndihmën e limonit Thembrat e çara apo të plasaritura janë ndër problemet më të shpeshta që na rastis t’i shohim. Shkaqet e krijimit të
Shkatërrohet banda shqiptare në Itali, alarm nga prostitutat me HIV Është goditur një tjetër organizatë rumune e shqiptare në Itali, e cila akuzohet se ishte e specializuar në shfrytëzim p
Pescara zbret në Seria B, por jo Memushaj Pescara ka zyrtarizuar edhe matematikisht rënien në Serinë B pas humbjes së djeshme 1-4 ndaj Romës. Gjithsesi Memushaj n
Deputeti socialist "shokon" Ramën: Në Kavajë kandidatët për kryetarë bashkie duhet të jenë ... Deputeti i PS-së në Kavajë, Parid Cara shkruan në “Facebook” se kandidatët për zgjedhjet e pjesshme për Bashkinë e qytet
Dhëndri shqiptar “bos” droge në Itali, ja rrjeti që drejtonte me vjehrrin italian (VIDEO) Prokuroria italiane bën me dije se ka arritur të provojë akuzat për trafik ndërkombëtar droge për shqiptarin Vladimir Ca
Arrestohet çifti shqiptar në Itali, transportonin drogë me vlerë 1.7 mln euro Policia italiane ka bërë më dije se ka vënë në pranga një çift shqiptar pasi merreshin me transportimin e lëndëve narkot
Pas humbjes me Chievon, Pescara gjobit Memushajn Mesfushori i Pescarës, Ledian Memushaj, u ndëshkua me karton të verdhë në minutën e 25-të të ndeshjes së fundjavës, ku e
Zyrtare/ Memushaj me trajneri të ri te Pescara Zdenek Zeman është trajneri i ri i Pescarës, marrëveshje e cila është konkretizuar ditën e sotme. Trajneri i mirënjohur
Pescara këmbëngul për Ajetin, por ai ka oferta dhe nga jashtë Italisë E ardhmja e Arlind Ajetit vijon të mbetet e paqartë. Mbrojtësi i kombëtares shqiptare dëshiron të qëndrojë te Torino dhe
Torino kërkon të transferojë Ajetin te Pescara Arlind Ajeti dëshiron të qëndrojë të Tprino, por mediat italiane zbulojnë një detaj që lidhet me të ardhmen e 23-vjeçari
Moti i keq në Itali rrezikon sfidën Pescara-Fiorentina Sfida që do të luhet nesër mes Pescarës dhe Fiorentinës pritet qetë shtyhet për shkak të motit të keq që ka pushtuar gji
Pescara s'e do më, rikthehen Manajn tek Interi U largua për të fituar eksperiencë, por jo vetëm që nuk e ka fituar, por tashmë nuk bën pjesë as në planet e një skuadre
Ja sekreti për të mos pasur buzë të çara gjatë dimrit Buzët e çara apo të krisura janë gjëja më e keqe gjatë sezonit të dimrit. Nuk ka më keq se sa të vuani nga buzët e thata
Fiton Roma, shënon një super gol Ledian Memushaj (VIDEO) Pas humbjes shokuese ndaj Atalantas, Roma u është rikthyer fitoreve në Serie A. Skuadra e Spallettit e mposhti 3:2 Pesca
Roma – Pesacara, ja formacionet zyrtare Roma kërkon me ngulm të rikthehet në vendin e dytë në Serinë A, në ndeshjen përballë Pescaras. ‘Giallorosët’ në ‘Olimpi
Juventusi gjunjëzon Pescaran (VIDEO) Juventusi i Allegrit ka vazhduar me formën e mirë në Serinë A, pasi në xhiron e 13’të mposhtën 3:0 Pescaran. Golat pë
Formacionet zyrtare/ Juventus-Pescara Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Juventus – Pescara. Memushaj do ta nis këtë ndeshje nga minuta e parë, p
Ja si të shpëtoni nga buzët e çara Buzët e çara mund të gjenerojnë bezdisje dhe madje në rastet më ekstreme edhe dhimbje. Shkaqet mund të jenë të shumëfish
Manaj një ndër talentet më premtues në Serinë A Rey Manaj është një prej talentëve më premtues të Serisë A italiane. Jo rastësisht Interi beson te sulmuesi, duke vendos