999 rezultate për

cara

Chelsea fiton ndaj Bournemouth dhe kualifikohet në gjysmë-finale (VIDEO) Chelsea ka kaluar në gjysmëfinale të Carabao Cup, pas fitores ndaj Bournemouth me rezultatin minimal 2:1 në "Stamford Br
Atletico Madrid bën ofertën e çmendur për mesfushorin e Sampdorias Atletico Madrid thuhet se ka arritur një marrëveshje për të nënshkruar me mesfushorin e Sampdoria, Lucas Torreira për 40
Hidhet shorti i Carabo Cup (VIDEO) Pas ndeshjeve që u zhvilluan këtë mesjavë në Carabao Cup është hedhur sot pasdite shorti. Londinezët e Chelseat do t
Manchester City dhe Arsenali mund të përjashtohen nga Carabao Cup, ja arsyeja Manchester City dhe Arsenal u kualifikuam me vështirësi, vetëm pas minutave shtesë, ditën e djeshme në sfidat e vlefshme
Guardiola nervoz me topin e Carabao Cup Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, ka thënë se topi me të cilin u luajt ndeshja ndaj Wolves është i papranueshë
Hysaj lë i gjakosur fushën kundër Cityt (FOTO & VIDEO) Elseid Hysaj nuk ka arritur ta mbyllë sfidën e sotme përballë Mançester Sitit. Shqiptari nw minutën e 70-të, u detyru
Kapet e reja në Angli: Më ndihmoni, më ka përdhunuar një bandë shqiptare Policia angleze ka ndaluar në Dover një gria te re e cila dyshohet se ishte trafikuar në Britani për seks. Mediat br
Arsenal dhe Chelsea avancojnë në Carabao Cup (VIDEO) Arsenal dhe Chelsea kanë kaluar në 1/16 e finales së Carabao Cup. Gunners kanë triumfuar kundër skuadrës së Doncaster
Dy ekipet e Manchesterit kalojnë në fazën tjetër të Carabao Cup (VIDEO) Manchester United dhe Manchester City kanë kaluar në 1/16 e finales së Carabao Cup. “Djajtë e Kuq” kanë triumfuar kun
Memushaj dhe Pecara përballen në gjyq për 18 mijë euro Kolegji i Garancisë së Sportit ka marrë një kërkesë për Apel nga klubi i Peskarës kundër Federatës Italiane të Futbollit
Scaramucci nxirret nga Shtëpia e Bardhë nga rojat pak minuta pasi iu komunikua shkarkimi Drejtori i Komunikimit në Shtëpinë e Bardhë, Anthony Scaramucci raportohet të jetë shoqëruar jashtë nga ekipet e siguris
Anthony Scaramucci, jep dorëheqjen dy javë pas marrjes së detyrës nga Trump Anthony Scaramucci ka dhënë dorëheqjen si drejtori i komunikimit në Shtëpinë e Bardhë, njofton The Indepedent, përcjell
5 sekrete për t'i bërë duart tuaja të duken 10 vjet më të reja (FOTO LAJM) Duart shpeshherë janë gjëja e parë që bie në sy kur takojmë dikë të ri. Por duart e ashpra, me njolla dhe me të cara,
Ish-deputeti i PD plas “bombën”: Basha e priste këtë rezultat, kishte sondazhe Deputeti i PD-së në qarkun e Durrësit, Igli Cara akuzon kreun e PD-së, Lulzim Basha se në zgjedhjet e 5 qershorit i dha
Ja si kuroni thembrat e çara në kushte shtëpie Qumështi dhe soda e bukës bëjnë çudira për thembra të lodhura dhe të çara. Ndiqni këto veprime dhe shpëtoni thembrat tua
Shpërthen Cara: Refuzoj ta quaj Bashën kryetar, as Enveri nuk... Deputeti i Partisë Demokratike, Igli Cara deklaon se do të refuzoj ta njoh Lulzim Bashën kryetar të Partisë Demokratike
E bujshme, Lazio tenton afrimin e Ledian Memushajt Simone Inzaghi u ka kërkuar drejtuesve të skuadrës një përforcim në mesfushë. Sipas “Corriere dello Sport”, Memushaj ësh
5 sekrete për t'i bërë duart tuaja të duken 10 vjet më të reja (FOTO LAJM) Duart shpeshherë janë gjëja e parë që bie në sy kur takojmë dikë të ri pasi duhet t'i shtrëngojmë ato me njëri tjetrin.
Memushaj befason: Nuk kam asnjë ofertë, dua të qëndroj te Pescara Emri i Ledian Memushajt gjatë kësaj periudhe është lakuar për një kalim te Bolonja, klub që e kërkoi atë edhe verën e sh
Si të trajtoni të çarat në këmbët tuaja Thembrat e plasaritura dhe të çara mund të jenë arsyeja kryesore përse shumë femra ende nuk i kanë nxjerrë sandale veror