999 rezultate për

cara

Arsenali kalon në çerekfinale të Carabao Cup (VIDEO) Arsenali i është kthyer fitores, ku në Carabao Cup ka mposhtur me rezultatin 2-0 skuadrën e Blackpoolit. Pjesa e parë
Chelsea kalon më tej, Lampard humbet ndaj ish-skuadrës së tij (VIDEO) Chelsea ka marrë një fitore të rëndësishme kundër Derby County me rezultatin 3-2 në "Stamford Bridge", ndeshje e vlefshm
Babai i jep lamtumirën prekëse Leos: Engjëlli i babit u largua nga jeta Klubi i Partizanit ka pësuar një humbje të madhe ditën e sotme. Bëhet fjalë për tifozin special të tyre, vogëlushin
Chelsea fiton me përmbysje ndaj Liverpoolit (VIDEO) Chelsea ka fituar me përmbysje kundër Liverpoolit me rezultatin 1-2 në "Anfield Road", ndeshje e vlefshme për Carabao Cu
Manchester City kualifkohet në raundin tjetër të Carabao Cup (VIDEO) Manchester City ka fituar me rezultatin e përgjithshëm 0-3 ndaj Oxford Unite në "Kassam Stadium". Golat për Cityn i
Nëse doni që duart t’ju duken 5 vjet më të reja, mësoni këto sekrete Duart shpeshherë janë gjëja e parë që bie në sy kur takojmë dikë të ri pasi duhet t'i shtrëngojmë ato me njëri tjetrin.
Hidhet shorti i Carabao Cup Hidhet short i Carabao Cup, ku ka sjellë një duel të vështirë, Liverpool – Chelsea. Shorti për kupën e cila të dërgon
Larg kremrave, ky produkt shtëpiak shëron thembrat e çara Keni probleme me thembrat e këmbëve dhe nuk po gjeni dot shërim. Nëse përdorni sodën e bukës, lamtumirë thembra të cacra
Si t’i shëroni thembrat e çara vetëm me sodë buke Në verë të çarat në thembra bëhen gjithnjë e më të mëdha dhe lëkura mbrojtëse në këtë pjesë të këmbëve ikën, duke ekspoz
Aksident tragjik në Kukës, vëllai humb jetën kurse tjetri në gjendje të rëndë Një person ka humbur jetën mbrëmjen e sotme në Kukës për shkak të një aksidenti. Një motor ka dalë nga rruga duke lën
Finalja e "Carabao Cup" Arsenal – Manchester City, formacionet zyrtare Arsenali dhe Manchester City do të takohen në kuadër të finales së Carabao Cup. Këta janë formacionet zyrtare: Ars
Vajza e Michael Jackson kapet ''mat'' me modelen (FOTO LAJM) Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe shpesh dokumenton jetën e saj të përditshme në Instagram. Por prej kohë
Watford i jep leksione Chelseat, e mposht bindshëm në Vicarage Road (VIDEO) Watford ka turpëruar Chelsean në “Vicarage Road Stadium”, duke i shënuar katër gola “Bluve të Londrës” për fitoren 4-1,
Zgjidhja për buzë të çara, këtë duhet të përdorni Në treg ka shumë produkte që ndihmojnë për të mbajtur buzët të buta. Megjithatë, shumë nga këto produkte janë të sht
Arsenali përmbys Chelsean, dhe kualifikohet në finale të Carabao Cup (VIDEO) Arsenali ka fituar me përmbysje kundër Chelseat në "Emirates Stadium" me rezultatin e përgjithshëm 2-1. Chelsea kalo
Manchester City finalistja e parë në Carabao Cup (VIDEO) Manchester City ka fituar edhe në ndeshje dytë ndaj Bristol Cityt me rezultatin 3-2, dhe të përgjithshmin 5-3. Golat
E FUNDIT/ Bëri ulje emergjence, mbërrin në Rinas avioni i linjës Bolonja-Tiranë (VIDEO) Sapo është ulur në Tiranë avioni i linjës Bolonja-Tiraë, i cili bëri ulje emrgjence në Pescara teksa ishte duke fluturua
Derbi londinez barazon pa gola në gjysmë-finalen e parë të Carabao Cup (VIDEO) Chelsea ka barazuar 0:0 me Arsenalin, në ndeshjen e parë gjysmëfinale në kupën e ligës të njohur si Carabao Cup. Ndes
Manchester City mposht në sekondat e fundit Bristolin dhe është finalistja e parë e Carabao Cup (VIDEO) Manchester City është finalistja e parë e Carabao Cup, pasi ka mposhtur skuadrën e Bristol Cityt me rezultatin 2-1.
Hidhet shorti i Carabao Cup (FOTO LAJM) Është hedhur shorti për fazën gjysmëfinale të Carabao Cup, pasi janë mësuar të katër skuadrat Chelsea dhe Bristol Cit