Kryebashkiaku i Pogradecit pranon lajmin e Albeu.com pasi e përgenjështroi
999 rezultate për

car

Shoqet e 11-vjeçares tregojnë skandalin e mësuesit: E puthi në buzë Policia ka vënë në pranga mësuesin Neshat Tepelena i cili akuzohet nga nxënësja e tij, 11-vjeç se e ka ngacmuar atë seks
Në jug plazh por në veri acar, Thethi i bllokuar me 2 metra dëborë Ndërkohë që në jug të Shqipërisë ka nisur sezoni i plazhit, në veri të vendit ka ende 2 metra dëborë. Dje, që data
Icardi fillon negociatat për largimin nga Inter, por jo tek Reali Mauro Icardi ka nisur kontaktet me Manchester Unitedin për një transferimi të mundshëm në verë në Angli. 25-vjeçarin
Ngacmoi 11-vjeçaren, kush i erdhi në gjyq mësuesit nga Delvina Gjykata e Sarandës la dje në burg mësuesin Neshat Tepelena, i cili u denoncua për ngacmimin e një nxënëseje 11- vjeçare.
Puthi në buzë 11-vjeçaren, mësuesi kërcënonte prindërit të mos tregonin Pas denoncimit të 11 vjeçares në Delvinë se mësuesi i saj e kishte ngacmuar seksulisht dhe e kishte puthur në buzë, poli
TRAGJIKE/ Vdes 58-vjeçari në Elbasan pasi u kafshua nga një pitbull Një 58-vjeçar në Elbasan ka humbur jetën pasi u kafshua nga një qen i racës pitbull. Viktima është shtetasi Rifat Ba
Gjykata zviceriane jep dënimin për shqiptarët që vranë brazilianin Me thika dhe sende të tjera metalike tre persona sulmuan një grup brazilianësh përpara nëntë vjetësh duke shkaktuar edhe
Nënë e 7 fëmijëve, 43 vjeçarja bëhet hit në internet (FOTO LAJM) Jessica Enslow 43 vjeç është në e 7 fëmijëve. Lindjen e saj të parë e bëri kur ishte në moshën 20 vjeçare në vitin 1
Zhduket pa gjurmë 14-vjeçarja në Tiranë Një nënë e re ka alarmuar policinë pasi vajza e saj vetëm 14 vjeç i ka ikur nga shtëpia. Ngjarja ka ndodhur në Tiran
29-vjeçari në Tiranë humb jetën tragjikisht Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Tiranë. Një i ri ka vrarë veten në oborrin e banesës private ku jetonte me familja
Vetëvaret 60-vjeçari në banesën e tij në Shkodër Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Shkodër. Nga raportimet e para mësohet se një 60-vjeçar në Shkodër është gjetur i v
Puthi në buzë 11-vjeçaren, lihet në burg mësuesi në Delvinë Gjykata ka vendosur arrest me burg për mësuesin Neshat Tepelena që ngacmoi nxënësen e mitur në Delvinë. Gjykata e vle
Tronditet Durrësi, 34-vjeçari përdhunon të miturin 6-vjeçar Policia ka vënë në pranga një 34-vjeçar nga Kruja pasi dyshohet se ka përdhunuar bashkëfshatarin e tij, një 6-vjeçar në
U rikthyen në stërvitje Isco dhe Carvahal, Reali nxjerr vendimin përfundimtar nëse do të luajnë Isco zyrtarisht do të mungojë dhe në ndeshjen kthyese që Real Madridi do ta zhvillojë kundër Bayern Munichut sot pas fit
Legjenda e Interit: Juventusi e meritoi fitoren, Icardi nuk duhej zëvendësuar Legjenda e Interit, Sandro Mazzola, i cili në karrierën e tij, ka veshur vetëm bluzën e zikaltërve, në një deklaratë për
Ky është çelësi magjik që hap çdo derë hoteli Zbulimi më i madh që hakerët demonstruan kohët e fundit dhe anëtarët e ekipit F-Secure ishte një dobësi kritike në softu
45 vjeçari bën çmendurinë, qëllon me armë zjarri mbi shtëpinë e kushëririt Një 45 vjecar ka qëlluar me armë mbi shtëpinë e kushëririt të tij në qytetin e Krujës. Fatmirëisht nuk ka të lënduar
17 vjeçari largohet nga jetimorja, merret vesh e vërteta Dje në orën 14.30 në Stacionin Policor në Cair, 36 vjeçari S.S. i punësuar si punëtor social në Jetimoren “25 maj” ka la
39 vjeçari arrestohet nga policia, tentoi të grabiste supermarketin Një 39 vjecar ka tentuar që të grabisë një supermarket, por është vënë në pranga. 39-vjeçari Ismail Dishuku është kap
E rëndë, gjendet i vetëvarur një 30-vjeçar në Maliq Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Maliq. Një 30 vjeçar i ka dhënë fund jetës në fshatin Libonik të Bashkisë së Maliqit,