999 rezultate për

car

Bilbao shokon Barcelonën (VIDEO) Athletic Bilbao ka befasuar Barcelonën në "Camp Nou". Baskët kanë kaluar në epërsi ndaj katalanasve në minutën e 41'
Zbardhet ngjarja: Si vrau veten 55-vjeçarja pasi dogji pa dashje ullinjtë 55-vjeçarja Dallëndyshe Blliku u vetëflijua për një arsye, gati të pabesueshme. Gjithcka nisi nga një zjarr që ra në
Gjuajti me gurë Ilir Beqjan, çfarë ka ndodhur me 28-vjeçarin Ditën e djeshme në Tiranë një shtetas sulmoi makinën e ish-ministrit të Shëndetësisë Ilir Beqja. Shtetasi në fjalë,
Ky është emigranti shqiptar që përdhunoi të bijën në Greqi (FOTO LAJM) Lajmi i babait 43 vjeçar shqiptar që përdhunoi vajzën e tij 16 vjeçare garon me atë të cikloni "Zorba" për nga hapësira
Lau në gjak 25-vjeçaren, hetimi zbulon se si u ndihmua djali i deputetit Në dy ditët e hetimit nga Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesave (SHÇBA) janë konstatuar një sërë shkeljesh në t
Arrestohet 25 vjeçari me pistoletë në brez mes Tiranës Policia e Tiranës ka nisur kontrolle në akset e ndryshme të kryeqytetit për kapjen e personave në kërkim. Si pasoje e
Dogji pa dashje 20 hektarë ullishte, 55-vjeçarja në Lushnje vret veten Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Lushnje. Një grua që dyshohet se padashje ka shkaktuar një zjarr që ka djegur 20 h
E masakroi më thikë se nuk i dha para, ky është 21-vjeçari që vrau gjyshen (FOTO LAJM) I riu që shikoni në galerinë e bashkëngjitur lajmit është autori i krimit të rëndë në Durrës ku mbeti e vdekur një 81-vj
DETAJET/ Nuk i dha para, nipi 21-vjeçar masakron me thikë gjyshen e moshuar Nipi 21-vjeçar është arrestuar për vrasjen e të moshuarës në Durrës, 81-vjeç. Ajo u gjet pa jetë në banesën e saj dh
Zbardhet krimi makabër në Durrës, nipi masakroi me thikë gjyshen 81-vjeçare Policia e Durrësit ka zbardhur ngjarjen e rëndë në këtë qytet ku u gjet pa jetë në banesën e saj një e moshuar. Sot
Ish-agjenti i Icardit, Pino: Real Madridi e kërkoi, por ai donte vetëm Interin Ish-agjenti i sulmuesit Icardit, Letterio Pino, ka zbuluar se sa afër ishte ai për t’u bashkuar me Real Madridin në të k
Aksidenti i rëndë i merr jetën 40 vjeçarit në Kavajë, dy të tjerë plagosen Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në fshatin Xhengë. Një aksident i rënd ëi ka marrë jetën një personi dhe
Wanda: Icardi gjithmonë ka dëshiruar të qëndrojë te Interi Gruaja e Mauro Icardit e ka konfirmuar se dëshira e burrit të tij ka qenë gjithmonë qëndrimi në Inter. “Qëndrimi në n
E pabesueshme/ Vajzat 4-5 vjeçare shiten për 20 dollar, nuse për pleqtë “Isha një vajzë e lumtur deri ditën kur më thanë se do më çonin tek shtëpia e burrit tim të ardhshëm. Iu thashë prindërv
Talenti 15-vjeçar i Fulham shkakton polemika në Angli Futbollisti i Fulham, Harvey Elliott është bërë pretagonist në mediat britanike për shkak të moshës së tij tepër të re.
Vrau Mirin e Xhikes, 37-vjeçari del nga burgu e vendos gjobë 90 mijë euro Lavdërim Tufa, personi i dënuar me 20 vjet burg për vrasjen e Fatmir Ramës,(Mirit të Xhikes) dhe i liruar me kusht nga g
Kush e vrau 83-vjeçaren? Dalin detajet nga krimi misterioz në Durrës Ditën e sotme në Durrës është gjetur pa jetë një 83-vjeçare në banesën e saj. E moshuara e identifikuar me emrin Flor
Babai i jep lamtumirën prekëse Leos: Engjëlli i babit u largua nga jeta Klubi i Partizanit ka pësuar një humbje të madhe ditën e sotme. Bëhet fjalë për tifozin special të tyre, vogëlushin
Policia bastis Skënderajin Mbi bazën e informacionit dhe dëshmive të arsyeshme, Policia në Skenderaj e Vushtrri, në orët e mëngjesit të sotëm, ka r
U shiste drogë nxënësve të shkollës 9-vjeçare, arrestohet i riu në Tiranë Policia e Shtetit ka vënë në pranga një të ri dhe tjetër po hetohet i lirë pasi janë kapur duke shpërndarë drogë në afër