999 rezultate për

car

1 e mban e 2 të tjerë e rrahin, nxënësit 12 vjeçarë dhunojnë bashkëmoshatarin në Cërrik (VIDEO) Bullizmi është një nga fenomenet më negative me të cilin përballen me miliona persona në botë, kryesisht të rinj dhe ado
Grabiste institucionet shtetërore në Durrës, në pranga 39-vjeçari Një 39-vjeçar i shpallur në kërkim është arrestuar në Durrës, pasi dyshohet të jetë autor i disa grabitjeve. Shtetasi
Sulmuesi refuzon Shqipërinë dhe Kosovën, zgjedh Gjermaninë Futbollisti me origjinë shqiptare, Mërgim Berisha ka zgjedhur të përfaqësoj Gjermaninë në arenën ndërkombëtare. Kosov
54-vjeçarit i qesh fati, gjen varësen e çmuar në një fushë (FOTO LAJM) Billy Vaughan ka mbetur i kënaqur pasi atij duket se i ka “buzëqeshur fati”. 54 vjeçari zbuloi një varëse ari 22 kara
Nëna s*ks tresh në sy të vajzës 7 vjeçare, dëshmitarët habiten nga skena në plazh Dy burra dhe një grua kanë dhuruar shfaqje erotike në plazh, ku u zhveshën në sy të vajzës së mitur të gruas, vetëm 7 vj
4 plumba në kokë e 2 në gjoks, zbardhet ekspertiza e 34 vjeçarit të ekzekutuar në Mirditë Detaje të reja kanë dalë në dritë nga vrasja e Eri Zefi, 34-vjeç, 6 ditë më parë në fshatin Zallë Xhuxhë në Fan të Mird
Aksident në Itali, humb jetën 42-vjeçari shqiptar Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali. Burime nga mediat italiane bëjnë me dije se një aksident i rëndë ka ndodhur
Mbyti foshnjën dhe e hodhi në plehra, gjykata liron 19 vjeçaren shqiptare Drejtësia në shtetin grek ka lënë të lirë 19 vjeçaren shqiptare që mbyti foshnjën e saj të porsalindur ndërsa trupin ia
36-vjeçari me kancer prek me fjalët: Nuk do e shoh djalin tim të rritet Babai i një djali 19 muajsh, Paul 36 vjec, mësoi se vuan nga kanceri në stomak. Teksa imagjinonte për ditët kur do mu
Nuk fal Wanda, "kunj" Interit: Ndaj Juventusit i mungoi Icardi Wanda Nara mendon se Interit i mungoi Mauro Icardi në derbin e Italisë të dielën mbrëma, të cilin zikaltrit e humbën 2-1
U nda nga jeta në moshën 23-vjeçare, skuadra ku ylli i ri mori jetë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Argjentinë, ku një futbollist ka humbur jetën. Ezequiel Esperon, futbollist i Argje
U zunë për motive të dobëta, 26 vjeçari goditet në kokë me mjet prerës Si pasojë e një sherri për motive të dobëta ka mbetur i plagosur një 26 vjeçar në Durrës. I riu ka marrë plagë në kok
Plagosi me thikë 56-vjeçarin, identifikohet autori Një 46-vjeçar është plagosur me një mjet prerës e dyshuar si thikë nga një person tjetër për të cilin policia thotë se e
Tragjedi në futboll, bie nga kati i 6 dhe humb jetën në moshën 23 vjeçare Tragjedi në futbollin argjentinas, një lojtar e ka humbur jetën pasi ka rënë nga tarraca e katit të gjashtë teksa po arg
Pamjet! Kjo është gropa ku u mbyt 10 vjeçarja shqiptare dhe e ëma Kanë dalë pamjet e vendit ku 10 vjeçarja E. Mazelli dhe nëna e saj Liri Mazelli gjetën vdekjen. Ngjarja tragjike ndodhi
E FUNDIT/ U mbytën në rezervuar, nxirren trupat e nënës dhe vajzës së saj 10 vjeçare Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Pogradec. Nënë e bijë janë mbytur në rezervuarin e fshatit Alarup në Pog
Nëna hyri për të shpëtuar vajzën 10-vjeçare por u mbytën të dyja Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Pogradec. Nënë e bijë dyshohen se janë mbytur në rezervuarin e fsha
Shkoi të shuante sherrin në lokal, 50-vjeçarit i bie koka në gur e ndërron jetë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Vlorë ku humbi jetën pas sherrit mes disa personave. Dyshohet se 50-v
Qëlluan me levë në kokë 50-vjeçarin, kapen autorët e ngjarjes së rëndë në Vlorë Një sherr për motive banale mes dy grupeve ka shkaktuar vdekjen e një 50-vjeçari, Stavri Mino. Trupi i viktimës ndodh
DETAJET/ E rëndë në Vlorë, 56-vjeçarit i merret jeta me levë hekuri Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vlorë. Një shtetas i identifikuar si Stavri Mino, është gjetur pa jetë në "Plazhi i Vj