999 rezultate për

car

Tronditet përsëri Fieri, motoçikleta përplas rëndë 2 vjeçaren Tjetër aksident ka ndodhur para pak minutash në qytetin e Fierit. Siç raportohet,një fëmijë 2-vjeçar në Baltëz të Fi
E rëndë në Elbasan, pas sherrit i riu bën për spital bashkëfshatarin 54 vjeçar Një 54-vjeçar ka përfunduar në spital me plagë të rënda pas një sherri banal. Policia ka arrestuar autorin e sulmit
"Ik q**", pasi u kap vrasësi i shqiptarit sulmon gazetarët Javën e kaluar një vrasje tronditi Australinë e largët, ku viktima rezultoi të ishte një shqiptar ku në banesën e tij ku
“Po më shihte tërë inat”, autori tregon pse vrau 16 vjeçarin Ngjarja e rëndë e para pak ditëve në Fier erdhi si pasojë e një sherri banal mes dy të rinjve. 16 vjecari Dionis Vren
Shkoi të vizitonte djalin në burg dhe i dha fshehurazi drogë, arrestohet 59-vjeçari Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur ditën e sotme në burgun e Fierit. Një 59-vjeçar ëstë arrestuar pasi tentoi t’i dë
Stresi nudo me 20 vjeçaren në hotel, e fejuara e tij shpërthen në lot (FOTO LAJM) Reperi i njohur, Arkimed Lushaj, ose siç njihet me emrin e artit "Stresi" është arrestuar dy ditë më parë nga polciia e
E rëndë në Korçë, digjet brenda makinës drejtuesi 39-vjeçar Një shtetas ka humbur jetën, teksa është djegur në mjetin e tij, që kishte marrë flakë në ecje, pak para mesnatës në qyt
Barcelona reagon për një transferim të mundshëm të Neymarit Zëvendës-presidenti i Barcelonës, Jordi Cardoner ka thënë se Barcelona nuk e ka ndërmend ta rikthejë sulmuesin e PSG, Ne
Wanda Nara “karikon” Icardin për derbin (FOTO LAJM) Mauro Icardi do të luajë këtë të dielë ndeshjen ndaj Milanit e cila konsiderohet si sfida më e madhe e vitit në Itali.
Stresi u kap nudo me 20 vjeçaren në hotel, e dashura shfaqet sërish me një detaj që nuk ia merr mendja askujt (FOTO LAJM) Përpos arrestimit të reperit, një ndër gjërat që po komnetohet shumë është se si mund të jetë ndjerë Kejsi, partnerja e
Lajm "bombë", Reali ofron 40 milionë plus Modriç për shërbimet e Icardit Në merkaton e verës, Luka Modriç ishte futbollisti që kërkonte më së shumti skuadra e Interit megjithëse futbollisti nuk
16 vjeçarja nga Korça renditet e para dhe merr medalje ari në Argjentinë Një 16-vjeçare me origjinë nga Korça ka fituar medaljen e arit në Argjentinë në garën e hedhjes së shtizës. Elina Xhe
Eci disa hapa dhe ra në tokë, si u vra me thikë në zemër i 16 vjeçari në Fier Ngjarja e rëndë që ndodhi dje në Fier ka rikthyer në vëmendjen e opinionit publik krimet banale mes adoleshentëve që shp
Vrasja e 16-vjeçarit me thikë në Fier, çfarë ishin viktima dhe autori Një 16-vjeçar është vrarë me thikë në zemër pas një sherri me shokun e tij të ngushtë. Ngjarja e rëndë ku humbi jetën Di
Guxuan të tregonin kafshët e egra që kishin vrarë, fotoja mori në qafë 3 korçarët (FOTO LAJM) Lidhur me foton e publikuar në rrjetet sociale, ku shfaqen 6 shtetas me një mjet tip fuoristradë, me dy armë gjahu dhe k
Plas tek faqja e Stresit: Dëgjo këtu ti p*** motre, u kape me 20 vjeçaren në hotel! (FOTO LAJM) Stresi u arrestua dje nga policia me armë dhe drogë në një dhomë hoteli në Tiranë, ndërsa ndjekësit e tij janë ndarë më
Icardi: Ëndërr të përsërisim tripletën e 2010-ës Kapiteni i skuadrës së Milanit, Mauro Icardi ka folur për Sky Sport në lidhje me derbin e Madoninës si dhe ëndërrën për
Në hotel me një 20-vjeçare, reagon e fejuara e Stresit pas arrestimit (FOTO&VIDEO) Reperi i njohur, Arkimed Lushaj, ose siç njihet me emrin e artit "Stresi" është arrestuar dy ditë më parë nga polciia e
Lakuriq me 20 vjeçaren, ku ishte e fejuara e Stresit kur ai u arrestua? Stresi u bë papritur pjesë e gjithë mediave pas arrestimit në një dhomë hoteli ku ndodhej lakuriq bashkë me një 20 vjeca
Vrau 16 vjeçarin në mes të Fierit, vetëdorëzohet autori Ngjarja e rëndë në Fier, ka ndodhur si pasojë e një sherri mes dy të rinjve. 16 vjecari Dionis Vrenozi nga Hoxhara e