999 rezultate për

capello

Trukimet, Capello: Sa turp! Ish-trajneri i Juventusit dhe Milanit, Fabio Capello, thotë se është i turpëruar nga skandali më i fundit i basteve në I
Capello pranë stolit të Chelsea Gazeta sportive italiane "La Gazzetta dello Sport" publikoi të enjten se ish-trajneri i kombëtares angleze të futbollit,
Abramoviç fton Capellon Pasi ka marrë përgjigje negative nga Pep Guardiola, presidenti i Chelsea, manjati rus Roman Abramoviç nuk ka humbur kohë
Dua një ekip anglez Në fillim u përfol se do të vazhdonte karrierën tek Anzhi, në Rusi. Më pas (rumors në javët e fundit) u përfol për një r
Capello është gati për Milanin Fabio Capello nuk do rikthehet në Milano si drejtues, por si trajner. Ish-tekniku i Kombëtares angleze gjatë mbrëmjes së
Real u ndal në 2-0 Ish trajneri i Real Madrid, Fabio Capello, i ftuar në studion e Sky Sport ka komentuar fitoren dhe kualifikimin e Bayern
Fabio Capello, nga Anglia te bastet Ish-trajneri i përfaqësueses angleze, Fabio Capello, gjatë një interviste ekskluzive për të përditshmen italiane “La Gaz
Capello: Messi ishte shumë pranë Juves Lionel Messi, futbollisti më i mirë për momentin dhe mbase më i miri i të gjitha kohërave, mund të kishte veshur fanellë
Capello: Lazio mund të fitojë kampionatin Fabio Capello beson se Lazio e trajnerit Edy Reja është e aftë ta fitojë Scudetton këtë sezon. “Edy mund të besojë pasi
Chelsea, ikën Villas Boas, vjen Capello? Ai që do të mbërrijë nesër në Napoli do të jetë një Chelsea në krizë dhe pa busull. Në Premier League është jashtë luftë
Beckham: U shokova nga dorëheqja e Capello-s Dorëheqja e trajnerit Fabio Capello nga drejtimi i përfaqësueses angleze e ka befasuar jo pak David Beckham. Ish-kapiten
Spalletti: Capello, trajneri i ri i Anzhi Trajneri i Zenit St Petersburg, Luciano Spalletti, pret që Fabio Capello të marrë nën drejtim klubin e pasur rus, Anzhi.
Anzhi i bën presion Capellos Pritet brenda të martës përgjigja e Fabio Capellos i cili është në tratativat e para për angazhimin e tij nga ana e Anzh
Capello drejt kampionatit rus Trajneri Fabio Kapelo mund të jetë në krye të pankinës së skuadrës së Anzhit në kampionatin rus. Presidenti i kësaj skua
Fabio Capello, trajner i Chelsea? Në intervistën e parë si ish-trajneri i kombëtares angleze, Fabio Capello sqaroi se nuk largimi i tij nga pankina e “3 L
Capello “dëbon” Interin: Nuk e shikoj veten në Serie A Emri i Fabio Capello padyshim po bën xhiron e botës pas largimit nga drejtimi i përfaqësueses angleze dhe pas një pause
Moratti siguron: Trajneri nuk ndërrohet Menjëherë pas dorëheqjes së Fabio Capellos nga Anglia, shumë tifozë por dhe media italiane nisën të hipotezonin një afri
Capello: I uroj suksese Anglisë Fabio Capello ka lëshuar një komunikatë për të falenderuar të gjithë ata persona që e kanë ndihmuar gjatë punës së tij s
Fabio Capello, garë mes Inter dhe Anzhi Lamtumira nga stoli i Anglisë për Fabio Capellon, nuk turbullon vetëm ambientin britanik por edhe atë italian, duke parë
Capello braktis kombëtaren angleze Federata Angleze ka konfirmuar vendase mbrëmjen e së mërkurës se ka pranuar dorëheqjen e trajnerit të kombëtares angleze