999 rezultate për

capello

Capello: Cassano fenomen, por i çmendur Në një intervistë për të përditshmen italiane "Libero", trajneri i kombëtares ruse, Fabio Capello, ka folur për ish-sulm
Capello: Chelsea? Nuk di asgjë Trajneri i Rusisë, italiani Fabio Capello mohoi zërat që e lidhin të ardhmen e tij tek Chelsea. Rafael Benitez pak kohë
Capello: Cassano, djalë bujar por nuk i njeh kufijtë Antonio Cassano është një djalë shumë i mirë, bujar dhe me një talent të madh, por nuk i njeh kufijtë. Kështu është shpr
Capello në Chelsea në vend të Benitezit? Italiani Fabio Capello mund të jetë trajneri i ri i klubit londinez të futbollit Chelsea që në javën e ardhshme, ndonëse
Chelsea, lind ideja Capello Rafa Benitez i ka orët e numëruara te Chelsea. Sipas asaj që raporton "La Gazzetta dello Sport", presidenti Roman Abramo
Shifrat, Conte më mirë se Capello Në ndeshjen e 80-të zyrtare, numrat janë tepër optimistë për të ardhmen e skuadrës që ai drejton. Në ndeshjen e tij numë
Capello: Barça mundet vetëm me...fat Fabio Capello e sheh të vështirë që ky Milan të kalojë Barcelonën në 1/8-at e Champions League, prandaj pyetjes se si ku
Capello: Askush mbi Realin Fabio Capello thotë se askush nuk është më i madh se Real Madridi, duke iu bashkuar debatit nëse Jose Mourinho kishte të
Capello: Juve pa rivalë në Itali "Juventus nuk ka rivalë në Serie A". Ish-tekniku i bardhezinjëve, Fabio Capello, shprehet se aktualisht "Zonjën e Vjetër
Juve rekordesh, Conte kalon Capellon Nëse Juventusi i Fabio Capellos mbahet mend për mirë, por në të njëjtën kohë edhe për një fund të ashpër (rënien në Seri
Capello: Juve, kujdes fantazistët e Chelsea Trajneri i Kombëtares ruse dhe një ndër emrat më të mëdhenjë të trajningut italia, Fabio Capello e sheh Juventusin pa ri
Sondazhi: Asnjë si Argjentina (FOTO LAJM) Kur jemi ende në fazën eleminatore të Brazil 2014 tifozët i kanë piketuar ekipet kombëtare të cilat do të jenë favorite
Juve pranë rekordit të Milanit të Capellos Juventus është gjithmonë e më shumë pranë rekordit të pa mposhtjes në fushën e lojës për shumë sfida rradhazi në kampion
Falcao-Messi, dyshja që "çmend" Capellon Fabio Capello, trajneri italian i kombëtares ruse të futbollit, ka deklaruar se Radamel Falcao, së bashku me Messin, ësh
Capello: Milan, kujdes Zenitin Trajneri i kombëtares ruse dhe ish trajneri i suksesshëm i Milan, Fabio Capello, nëpërmjet një interviste dhënë për "Gaz
Fabio Capello, trajner i ri i Rusisë Fabio Capello është emëruar trajner i ri i Rusisë. Trajneri italian e ka marrë postin e holandezit Dick Advocaat, i cili
"Frika" Conte, Prandelli dhe Capello gati Në shtëpinë e Juventusit ndizet alarmi i kuq, për cështjen e trajnerit Antonio Conte, i përfshirë në skadalin e trukimit
Capello i "shkel" syrin Rusisë Largimi i Dick Advokat nga stoli i përfaqësueses ruse, ka bërë që shumë emra prestigjioz të lakohen në rolin e trajnerit
Capello sulmon Rooney sh-trajneri i Anglisë Fabio Capello ka akuzuar sulmuesin anglez Wayne Rooney duke thënë se ai luan mirë vetëm për Manche
Capello: Angli-Itali, një derbi Nga Botoga, ku po merr pjesë në një oragnizim bamirësie të organizuar nga Fondacioni "Leo Messi", ish trajneri italian i