999 rezultate për

capello

Capello nuk e ka ndërmend të marrë drejtimin e Italisë Fabio Capello snobon Kombëtaren e Italisë, që vijon të jetë pa trajner që pas shkarkimit të Venturës. Aktualisht në pank
Trajneri italian Fabio Capello fajëson lojtarët e Bayernit në shkarkimin e Ancelottit Fabio Capello ka akuzuar lojtarët e Bayern Munich se ata janë arsyeja kryesore pse Carlo Ancelotti u shkarkua nga skuadr
Capello rikthehet të flasë për Milanin, kritikon rëndë Bonnucin Fabio Kapelo rikthehet të lëshojë një tjetër akuzë të fortë, duke pasur në shënjestër këtë herë, Leonardo Bonuçin. “
Capello: Milani po pëson traumë, Juve ka shpirt skuadre kurse problemi i Interit quhet Icardi Fabio Capello ka shfrytëzuar pushimet për t'u rikthyer në Itali duke bërë edhe një skaner të skuadrave të mëdha Seria A.
Capello tregon se cili ka qenë lojtari më i mirë që ka stërvitur Trajneri italian, Fabio Capello, në një intervistë për "Sky Calcio Club", nuk hezitoi të përgjigjet kur u pyet se cili ë
Capello: Roma mund ta fitojë Scudetton Fabio Capello beson se Roma mund ta fitojë Scudetton këtë sezon në Serie A. Ish-trajneri i kombëtares italiane dhe is
Capello: Të kthehem tek Milani? Jo Fabio Capello aktualisht trajneri i skuadrës së Superligës kineze Jiangsu Suning, flet për situatën aktuale në kampionat
Capello mund të lërë Jiangsu Suning për.... Është raportuar se Fabio Capello do të largohet nga kinezët Jiangsu Suning, duke çuar në lidhje me drejtimin e Kombëtare
Panucci “heroi i shtatë” për Spanjën: Ja si i shpëtoi avionit me 230 të vdekur “Real Madridi është Hollivudi i futbollit. Dhe Fabio Capello është trajneri që më duhet ta falënderoj më shumë se çdo tj
De Biasi: Jam gati sa herë që ketë nevojë Duka, si pasues sugjeroj Capellon ... Disa ditë pas largimit nga pankina e Shqipërisë, Gianni De Biasi është rikthyer të flasë për largimin nga kuqezinjtë. Tr
Capello zyrtarizohet trajneri i ri i Jiangsu Suning Fabio Capello është trajneri i ri i Jiangsu Suning. Strategu italian do të përfitojë 7 milionë euro në sezon. Ish-tr
Capello habit të gjithë: Finalen mund ta vendosin dhe gjyqtarët! Trajneri i njohur italian, Fabio Capello, i cili njihet për faktin që ka drejtuar disa skuadra të mëdha. Mes tyre janë d
Capello i përgjigjet Ronaldos: Si mund ta fusja në fushë 96 kg! Trajneri i njohur, Fabio Capello është rikthyer pas në kohë dhe ka bërë një deklaratë për fenomenin Ronaldon. Ai ka t
Ronaldo: Capello më largoi me forcë nga Reali ... "Fenomeni" Ronaldo ka zbuluar se është larguar nga Real Madrid gjatë sezonit 2006/07 kundër vullnetit të tij. Në një int
Capello: Reali i trembet Juves Ish-trajneri i Real Madridit, i cili njëkohësisht e ka drejtuar edhe Juventusin – Fabio Capello, beson se skuadra spanj
Capello kritikon ashpër madrilenët: Bënë ndërhyrje kriminale ndaj Messit! Ish-trajneri i Realit të Madridit, Fabio Capello ka kritikuar ashpër lojtarët e "galaktikëve", të cilët sipas tij gjithm
Capello analizon Juve-Barça: Problemi më i madh i Barcelonës është ... Ish-trajneri i njohur Fabio Capello ka folur duelit mes Juventusit dhe Barcelonës duke dhënë përshtypjet e tij. Sipas it
Camoranesi: Messi mund t'i bashkohej Juves me Capellon Juventusi peshkoi dje Barcelonën në shortin e Ligës së Kampionëve, një deul që pritet të jetë spektakolar. Mauro German
Ibra rrëfehet te Capello: Unë te Napoli? Asnjëherë ... (VIDEO) Zlatan Ibrahimovic po shkëlqen edhe te Manchester United, duke mos e ndjerë fare ndryshimin e ambientit dhe impaktin me
Capello transferoi Roberto Carlos me një fax Ish-trajneri i Realit të Madridit, Fabio Capello ka zbuluar një prapaskenë shumë interesante për transferimin e Roberto