999 rezultate për

capello

Moratti siguron: Trajneri nuk ndërrohet Menjëherë pas dorëheqjes së Fabio Capellos nga Anglia, shumë tifozë por dhe media italiane nisën të hipotezonin një afri
Capello: I uroj suksese Anglisë Fabio Capello ka lëshuar një komunikatë për të falenderuar të gjithë ata persona që e kanë ndihmuar gjatë punës së tij s
Fabio Capello, garë mes Inter dhe Anzhi Lamtumira nga stoli i Anglisë për Fabio Capellon, nuk turbullon vetëm ambientin britanik por edhe atë italian, duke parë
Capello braktis kombëtaren angleze Federata Angleze ka konfirmuar vendase mbrëmjen e së mërkurës se ka pranuar dorëheqjen e trajnerit të kombëtares angleze
Terry: Capello, nuk tërhiqem për ty Nëse kishte menduar t’i jepte lamtumirën karrierës ndërkombëtare pas vendimit për t’ia hequr shiritin e kapitenit për të
Mediat britanike: Capello ik! Ftesën për t'u larguar ia bëjnë të gjitha gazetat, duke filluar nga “Daily Mail, e “Daily Star” ndërsa “Telegraph Sun” f
Fabio Capello “thumbon” Jose Mourinhon “Sulm” i tërthortë i Fabio Capellos ndaj Jose Mourinhos. Gjatë ceremonisë Gala të futbollit italian, tekniku i Anglisë s
Capello: Komplimente Juves por Milan ka diçka më shumë Gjatë një interviste për mediat italiane, trajneri i kombëtares angleze Fabio Capello ka shprehur mendimin e tij lidhur
Capello: Van Basten dhe Ronaldo më të mirët Në një intervistë të transmetuar në emisionin "Studio Sport XXL – top-10 e javës" në kanalin italian "Italia 1", tranjer
Capello jep alarmin: Po vjedhin talentet e Kombëtareve Trajneri i Anglisë, Fabio Capello, dënon vjedhjen e talenteve në ekipet përfaqësuese duke i bërë thirrje institucioneve
Angli, Capello nuk grumbullon Rooney për Euro 2012?! Lajm që me siguri do të habisë këdo, kryesisht tifozët anglezë dhe ata të Manchester United. Fabio Capello mund të lerë
Capello dhe Blanc komentojnë përballjen në Euro 2012 Fabio Capello dhe Lorent Blanc do të përballen me njëri-tjetrin në fazën e grupeve të Euro 2012. Të dy teknikët kanë kom
Fabio Capello: Nuk rinovoj me Anglinë Vetëm disa ditë më parë ishte hedhur ideja për një zgjatje të kontratës të Fabio Capellos me Federatën Angleze të Futbol
Federata Angleze e Futbollit do të mbajë Capellon Historia e Fabio Capellos në drejtimin e Kombëtares angleze me shumë mundësi nuk do të përfundojë pas Kampionatit Europi
Capello: Unë te Inter?! Kurrë Tranjeri i Kombëtares angleze, Fabio Capello, i pranishëm në WyScout, ka dhënë një intervistë për gazetën torineze "Tutt
Capello "shpërfill" Anzhi: Jam në Moskë për baletin e Bolshoi Nuk ka Anzhi në mendjen e Fabio Capello. Sipas asaj që ka deklaruar vetë tekniku italian i kombëtares angleze, nuk ka pa
Anzhi: Ofertë "shokuese" për Fabio Capello Me një mal me para, Sulejman Kerimov ka bindur Samuel Eto'o të heqi dorë prej një prej ekipeve dhe kampionateve më të f
John Terry falet nga Capello por jo nga policia Fabio Capello e fali por nuk mendon të njëjtën gjë Policia Angleze. Sipas faqes online të "Mirror", John Terry rrezikon
Capello: Spanja do të vazhdojë të dominojë futbollin Edhe pse fitoi në miqësoren ndaj Spanjës në Wembley, tranjeri i Anglisë, Fabio Capello vazhdon të besojë në superioritet
Capello: Barcelona ka humbur "urinë" për fitore Ish-trajneri i Real Madridit, Fabio Capello, e ka vendosur në pikëpyetje dëshirën e lojtarëve të Barcelonës për të dhënë