999 rezultate për

cani

Shokuan publikun, të gjitha skandalet që ndodhën te Çani Emisioni "Zone e lirë", shquhet për faktin që gjërat thuhen hapur dhe në mënyrë të drejtpërdrejtë. Në këtë emision A
Çani tregon arsyen pse Rama nuk heq dorë nga shembja e Teatrit Kombëtar Debati për Teatrin tashmë prej ditësh është bërë kryetemë në media, rrjete sociale apo edhe në statuset e fytyra të njoh
Pas puthjes në buzë, Bleona i plotëson edhe një dëshirë tjetër Çanit Këngëtarja e njohur Bleona Qereti mbrëmjen e kaluar ishte e fuar në emisionin "Zonë e Lirë" të Arian Çanit. Teksa fol
Rezart Veleshnja zbulon rrogën e majme që merr tek "Portokall" Aktori i njohur i humorit Rezart Veleshnja, është i ftuar në emisionin ‘Zonë e Lirë’ këtë të premte. Përball gazetar
Bleona Qereti gjuan live ministrin e Ramës: Më pëlqejnë tigrat Bleona Qereti mbrëmë ishte e ftuar tek "Zonë e Lirë" më Arian Çanin. Si gjithmonë, me kiminë e Çanit dhe Bleonës, in
Ramën apo Berishën? Arian Çani tregon se për kë e ka marrë më shumë malli I ftuar në emisionin "Zonë e Lirë", aktori Rezart Veleshnja i ka zënë vendin Arian Çanit, duke i bërë këtij të fundit ed
Flet babai i Anxhelës pasi i jep lamtumirën e fundit të bijës Familja Meçani, e cila prej tri javësh ka hapur dyert e mortit, i dha lamtumirën e fundit 21-vjeçares, që ndërroi jetë n
A të merr malli për dashnoren e parë? Si përgjigjet Arian Çani Aktori i humorit Rezart Veleshja mbrëmë ishte i ftuar tek "Zonë e Lirë" ku imitoi Arian Çanin. Ai kishte përgatitur n
Plas tek Çani, Bleona Qereti ngre zërin dhe braktis studion (VIDEO) Këngëtarja Blerona Qerreti ishte e ftuar mbrëmë në emisionin "Zonë e Lirë", të moderatorit Arian Çani. Në diskutim e
Rezarti i kthen “qokën” Çanit, i shkon në klan Të gjithë e kemi parë , qoftë edhe vetëm një herë, imitimin që aktori i Portokallisë i bën moderatorit, Cani. për kët
Bleona Qereti nervozohet me Çanin, tenton të largohet nga studioja Këngëtarja Blerona Qerreti është e ftuar në emisionin “Zonë e Lirë”, ku në diskutime e sipër pati një përplasje me moder
Bleona ngacmon Çanin LIVE: Sa keq që je i martuar! E ftuar te Arian Çani,Bleona Qereti është shprehur se nëse cani nuk do të ishte i martuar, do ta kishte zgjedhur atë për
Arian Çani bën deklaratën e pazakontë për Veliaj e paralajmëron Ramën Arian Çani me anë të një shkrimi ka analizuar zhvillimet e fundit në vend në lidhje me teatrin Kombëtar. Duke e quaj
E FUNDIT/ U dhunua për vdekje, mbërrin në Shqipëri trupi i Anxhela Meçanit Ka mbërritur në Shqipëri trupi i të resë shqiptare që humbi jetën në Itali. Rreth 18 ditë më parë, në Itali humbi jet
Shpërthen në lot gruaja e shoferit: Ne s’kemi lek për burg Ditën e sotme gjykata ka vendosur "Arrest me burg" për të pandehurit që u arrestuan pas kapjes së 3.4 milionë eurove në
3.4 milionë euro në Toyota, zbulohen rolet e 4 të arrestuarëve Prokuroria ka kërkuar arrest me burg për 4 të arrestuarit e Toyotës me 3.4 milionë euro, bllokuar në Portin e Durrësit.
Sofia e Arian Çanit kapet me gratë dhe motrat e komentuesve "Sofia e Arian Çanit", Xheni Brahaj është kthyer në një nga vajzat më të komentuara në media e rrjete sociale që tërheq
Prifti publikon fotografi, shqiptarët punonin ndërsa turqit ruanin Manasitirin e Deçanit Në një postim të disa fotografive, që së fundmi e ka bërë kleriku ortodoks serb Sava Janjiq, tregon për vizitën e Edith
Sot varroset Hilmi Haradinaj, ora dhe vendi Nën organizimin e Komunës së Deçanit dhe shoqatave të dala nga lufta organizohet ceremonia e varrimit të Hilmi Haradinaj
Si u vra Beg Rizaj në Maqedoni Beg Rizaj, ishte njëri ndër pjesëmarrësit dhe besohet organizator i “Grupit Kumanova”, grup i cili më 9 maj të vitit 201