999 rezultate për

cani

"Ish-Sofia" e Çanit tregon trupin pas lindjes, duket e magjishme (FOTO LAJM) Pak kohë pasi solli në jetë vajzën e saj të parë, Sophia e 'Zonë e lirë' ka habitur me format trupore. Andonia Dobi u
Sofia e Çanit feston ditëlindjen, dhe të gjithë u habitën kur mësuan moshën Bukuroshja bjonde Xheni Brahaj është bërë e njohur për publikun shqiptar që pas daljes së saj në emisionin “Zonë e lirë”
Sofia e Çanit është shumë më e vogël sa e mendoni ju (FOTO LAJM) Çani duket se ka gjetur "Sofinë" përfekte për Zonën e Lirë. Bukuroshja Xheni Brahaj është bërë e njohur për publikun
Kaçaniku kërkon që të lidhet me autostradën Arbën Xhaferi Bashkia e Kaçanikut është duke kërkuar që të ketë lidhje më të afërt në autostradën “Arbën Xhaferi”. Këshilltari komunal
Gjenden eshtra në një kishë të Graçanicës Në oborrin e kishës në fshatin Sushicë, Komuna e Graçanicës, raportohet të jenë gjetur eshtra që dyshohet të jenë të nje
Gjykata dënon Koçanin, mësoni sa vite burg i mori Drejtuesi i kompanisë "Transmet" Sead Koçan sot në Gjykatën Penale është dënuar me gjashtë vite burg për keqpërdorim të
Tragjedi pas tragjedie, edhe një lajm i hidhur nga shqiptari që pësoi aksident Aksidenti tragjik i cili ndodhi mëngjesin e së hënës në autostradën gjermane në Dunningen, mori jetën e dy personave ng
Gjendet në makinën e krimit djali i çiftit të ekzekutuar në Shkodër Ditën e sotme një vrasje e dyfishtë ka ndodhur që në orët e para të mëngjesit në Shkodër. Burrë e grua janë gjetur t
Shokuan publikun, të gjitha skandalet që ndodhën te Çani Emisioni "Zone e lirë", shquhet për faktin që gjërat thuhen hapur dhe në mënyrë të drejtpërdrejtë. Në këtë emision A
Çani tregon arsyen pse Rama nuk heq dorë nga shembja e Teatrit Kombëtar Debati për Teatrin tashmë prej ditësh është bërë kryetemë në media, rrjete sociale apo edhe në statuset e fytyra të njoh
Pas puthjes në buzë, Bleona i plotëson edhe një dëshirë tjetër Çanit Këngëtarja e njohur Bleona Qereti mbrëmjen e kaluar ishte e fuar në emisionin "Zonë e Lirë" të Arian Çanit. Teksa fol
Rezart Veleshnja zbulon rrogën e majme që merr tek "Portokall" Aktori i njohur i humorit Rezart Veleshnja, është i ftuar në emisionin ‘Zonë e Lirë’ këtë të premte. Përball gazetar
Bleona Qereti gjuan live ministrin e Ramës: Më pëlqejnë tigrat Bleona Qereti mbrëmë ishte e ftuar tek "Zonë e Lirë" më Arian Çanin. Si gjithmonë, me kiminë e Çanit dhe Bleonës, in
Ramën apo Berishën? Arian Çani tregon se për kë e ka marrë më shumë malli I ftuar në emisionin "Zonë e Lirë", aktori Rezart Veleshnja i ka zënë vendin Arian Çanit, duke i bërë këtij të fundit ed
Flet babai i Anxhelës pasi i jep lamtumirën e fundit të bijës Familja Meçani, e cila prej tri javësh ka hapur dyert e mortit, i dha lamtumirën e fundit 21-vjeçares, që ndërroi jetë n
A të merr malli për dashnoren e parë? Si përgjigjet Arian Çani Aktori i humorit Rezart Veleshja mbrëmë ishte i ftuar tek "Zonë e Lirë" ku imitoi Arian Çanin. Ai kishte përgatitur n
Plas tek Çani, Bleona Qereti ngre zërin dhe braktis studion (VIDEO) Këngëtarja Blerona Qerreti ishte e ftuar mbrëmë në emisionin "Zonë e Lirë", të moderatorit Arian Çani. Në diskutim e
Rezarti i kthen “qokën” Çanit, i shkon në klan Të gjithë e kemi parë , qoftë edhe vetëm një herë, imitimin që aktori i Portokallisë i bën moderatorit, Cani. për kët
Bleona Qereti nervozohet me Çanin, tenton të largohet nga studioja Këngëtarja Blerona Qerreti është e ftuar në emisionin “Zonë e Lirë”, ku në diskutime e sipër pati një përplasje me moder
Bleona ngacmon Çanin LIVE: Sa keq që je i martuar! E ftuar te Arian Çani,Bleona Qereti është shprehur se nëse cani nuk do të ishte i martuar, do ta kishte zgjedhur atë për