999 rezultate për

cani

KPA shkarkon nga detyra anëtarin e KLP-së Kolegji i Posaçëm i Apelimit ka vendosur që të shkarkojë Besnik Canin. Ky vendim ka bërë që Këshilli i Lartë i Prokur
Fansi i kërkon të flenë bashkë, revoltohet "bashkëshorti" i ish-Sofisë së Çanit (FOTO LAJM) Që prej sa u largua nga "Zonë e Lirë", Xheni Brahaj ka marrë shumë vëmëndje si në median rozë ashu edhe në Instagram.
"Donim bashkimin me Shqipërinë", Haradinaj: Kishim presion ndërkombëtar, donin të na përçanin Duke folur për pavarësinë e Kosovës, Ramush Haradinaj u shpreh në “Tempora” se në kohën e luftës nuk e mendonin pavarësi
Nuk justifikon pasurinë: Kërkohet shkarkimi i anëtarit të KLP-së, Besnik Cani Komisioneri Publik ka paraqitur konkluzionet përfundimtare në KPA për subjektin Besnik Cani, i cili është anëtar i KLP-s
Vrau të dashurin e motrës së martuar, sa vite burg kërkon prokuroria për Esat Canin Prokuroria e Tiranës kërkoi 19 vite burg në total për të akuzuarit për vdekjen e shtetasit Arben Gjeçi rreth një vit më
Kallëzohen në KLP dy anëtarë të SPAK për falsifikim dokumentesh Besnik Cani është paraqitur sot në prokurori ku ka kërkuar që të pezullohet gjykimi ndaj tij deri sa gjykata të shprehet
Arjan Çani: Është skenar e gjithë skema e Vladimir Gjutës për eliminimin e Ramës Gazetari Arian Çani thotë se janë qesharake të gjitha insinuatat për një atentat ndaj kryeministrit Rama pas arrestimit
"Kam frikë vetëm një njeri në Shqipëri, të ekzekuton": Çfarë tha Lul Berisha në momentin e arrestimit Ish-drejtuesi i lartë në Policinë e Shtetit Erzen Breçani tha në emisionin Opinion se sekuestrimi i pronave që synon OFL
Shfaqet publikisht 1 muaj pas lindjes, Miriam Cani duket mahnitëse (FOTO LAJM) Kënga "Duam" e Mirianit dhe Albanit rezultoi mjaft e sukseshme pa e ditur njeri se ky titull do ihte emri i djalit të çi
"Vetëvendosje dhe LDK duhet ta bëjnë koalicionin" (VIDEO) Gazetari i Deutsche Welle, Bahri Cani, ka thënë se populli i Kosovës e meriton që ta ketë një qeveri me partneritet, Lëv
Ekzekutoi me shufër hekuri të dashurin e motrës, çfarë po ndodh me të riun Gjykata e Tiranës ka nisur gjykimin për Esat Canin, motrën dhe ish-kunatin e tij, të akuzuar për vdekjen e Arben Gjeçit.
E pazakontë, Arian Çani fton të bijën në emisionin e tij (VIDEO) Ka kaq shumë vite që shfaqet çdo javë në ekranin e shqiptarëve, por askush nuk di asgjë për familjen e tij. E ka ruaj
Arian Çani "befasohet" nga e ftuara në studio: Çfarë jemi ne bashkë (VIDEO) Për herë të parë në studion e “Zonë e Lirë”, e ftuar mbrëmjen e kësaj të premteje ishte një person tepër i veçantë për d
Plas tek Çani, gazetari tregon si po e fut në "kurth" Basha Ramën Gazetari Robert Rakipllari u shpreh mbrëmjen e sotme në emisionin “Zonë e Lirë” në Tv Klan, se PD do të kërkojë të vihet
I ftuari surprizon Çanin, i bën dhuratën e paparë (VIDEO) Mbrëmjen e djeshme të ftuar në emisionin "Zonë e Lirë" kanë qenë kasti i aktorëve të serialit "Lokomotiva" dhe autori i
I riu u vra pas sherrit në lokal për një femër, pamjet që prokurorja nuk i merr në konsideratë Emisioni “Stop” në Tv Klan u ndal në investigimin e vrasjes së të riut nga Korça, Marsel Osmani. Ngjarja e rëndë ndodhi
"Mallkimi i Sofive të Zonë e Lirë", ikën sërish vajza e re (VIDEO) Prej disa javësh, emisioni shumë i ndjekur nga publiku "Zonë e lirë" ka qenë në kërkim të Sofisë së re që pas largimit t
Arian Çani zbulon "skandalin": Vera Grabocka ndërroi fituesen në fund Vijojnë debatet dhe reagimet, pas festivalit në RTSH. Edhe gazetari Arian Çani, i emisionit "Zona e Lirë", ka komentu
Yll e bukur! Arjan Çani prezanton Sofinë e re, studente mjeksie në Milano (VIDEO) Arjan Çani është bërë me një Sofi të re! Moderatori ka prezantuar asistenten e tij më të re, që në emisionin "Zonë e
Jo më bjonde! Arjan Çani prezanton Sofinë e re (FOTO LAJM) Një Sofi e re vjen për emisionin “Zonë e Lirë” në Tv Klan. Drejtuesi i emisionit, Arjan Çani, ka prezantuar asistenten e