999 rezultate për

cani

Duhet të ishte tek Arian Çani, aktorja rrëzohet e thyen dhëmbët (VIDEO) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme tek Teatri Kombëtar. Mësohet se aktorja Ada nga Serbia është rrëzuar n
Noizy bën të papriturën në studion e Arjan Çanit Sot si asnjëherë më prë, dicka e papritur ka ndodhur në Zonë e Lirë. Teksa i ftuar ka qenë boksieri Florian Marku i c
Juventus e çmendur pas Canit, për të marrë një Khedira më të ri në moshë Mediat në Evropë kanë theksuar se shumë skuadra janë vënë pas Canit, ku më të pëfoluarat kanë qenë Real Madridi dhe Juve
Alban Skënderaj e thotë troç: E doja djalë Miriam Cani dhe Alban Skenderaj, janë çifti më i njohur për të cilët nuk flitet shpesh për jetën e tyre private. Miriam
"Sophia e Çanit" tregon prapaskenat e "Zonë e Lirë" Ka qenë një periudhë pas largimit të “Sophie”-s së parë nga “Zonë e Lirë”, që vetë Arjan Çani nuk “gjente qetësi” në ndi
Vret gruan me çekan para fëmijëve, 54-vjeçari hidhet nga çatia Pas një zënke familjare B.A. (54) nga Koçani mbrëmë ka vrarë bashkëshorten e tij L.A. (44) me një çekan para dy fëmijëve
Alban Skënderaj dhe Miriam Cani, mbjellin pemën e dashurisë "Këtë vit mos këput asgjë për dashurinë, më mirë hidh rrënjët dhe shih të rritet ndër vite…" Nën këtë moto dhjetëra ç
Po i afrohet fundi gjykimit të Koçanit për tenderët e kurdisur në ELEM Sot në Gjykatën Penale do të mbahen dy seanca gjyqësore për lëndët e Prokurorisë Speciale Publike “Trust” dhe “Tarifa”.
Çanit i zënë fronin, i marrin audiencën një grup fëmijësh Padyshim që kjo e premte nuk ka qenë shumë me fat për Arjan Canin. Ai gjithmonë ka qenë mbreti i audiencës por këtë h
Miriam Cani përjeton sërish të njëjtin emocion Këngëtarja Miriam Cani njihet për talentin që ka në muzikë dhe kjo gjë ka bërë që ajo te jetë pjesë e një spektakli garu
Ndërron jetë kandidati i LSDM-së për Studeniçanin Sot ka ndërruar jetë Akija Mustafovski, kandidat i LSDM-së për kryetar të komunës së Studeniçanit. Lajmin e ka bërë t
Kaçanikun e mori uji mbrëmë (FOTO LAJM) Reshjet e mëdha që përfshinë vendin gjatë ditës së djeshme, kanë vërshuar qytete të shumta. E, më së shumti e ka pësu
Vetëm pak minuta shi dhe përmbytet Deçani (VIDEO) Gjendje pothuajse alarmante është paraqitur në mëngjesin e sotëm në Deçan. Ka mjaftuar pak shi dhe Deçani të kthehet në
Policia arreston 10 persona për vjedhje në Deçan Policia e Kosovës ka arrestuar gjashtë persona të dyshuar për vjedhje, kryesisht të rënda dhe vjedhje të ndodhura në sht
Marotta gëzon tifozët me deklaratën rreth Çanit Emre Can do të jetë lojtar i lirë gjatë verës dhe Juventusi është skuadra e parë që është interesuar. Drejtori sport
Ora 7 e mëngjesit, Miriamin dhe Albanin i gjen kështu (FOTO LAJM) Nëse ka një çift në shoëbizin shqiptar që e duan i gjithë publiku është padyshim Miriam Cani dhe Alban Skënderaj. Për
A është Shkëlzeni "peshku i madh"? Përgjigjet hapur Berisha (VIDEO) 3 ditë më parë Prokuroria thirri sërish djalin e ish-kryeministrit Sali Berisha. Shkëlzen Berisha u thirr nga Prokur
E papritur, Noizy surprizon live Sali Berishën (VIDEO) Në "Zonë e Lirë" me Arian Çanin ishte i ftuar ish-kryeministri Sali Berisha. Pas një pauze të gjatë nga marrja pjesë
Ky dedikim e emocionoi shumë Miriam Canin (FOTO LAJM) Është këngëtare shumë e dashur për publikun. Miriam Cani kësaj here është bërë pjesë e jurisë në ‘The Voice Kids’ ku
Vuçiç niset për Graçanicë Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiç është nisur për Graçanicë. Vizitën e tij që e nisi në mëngjes duke hyrë nga pik