999 rezultate për

cani

Sot, hapet rruga Kaçanik-Hani i Elezit Për më shumë se 2 javë, rruga Kaçanik-Hani i Elezit ishte mbyllur për qarkullim. Kjo për shkak të punimeve që Ministria
Daniela e “The Voice” surprizon Miriam Canin (FOTO LAJM) Këngëtarja dhe prezantuesja e njohur nga Shqipëria, Miriam Cani ka qeënë pjesë e jurisë të "Voice Kids Albania". nga
Burri ther me thikë 17 herë gruan e tij në Graçanicë, ajo kishte foshnjën në duar Milan T. (25 vjeç) nga Gushterica e Epërme, Komuna e Graçanicës, është arrestuar ditë më parë me dyshimin se e ka therur
Ish-Sofia e Çanit bëhet nënë për herë të parë! (FOTO LAJM) E kemi njohur të gjithë si "Sofia e Çanit", e cila me daljet e saj në ekran të premteve mbrëma, tërhiqte gjithmonë vëmen
Lekaj nuk jep datë për hapjen e rrugës Kaçanik-Han i Elezit Ishte bllokuar më 8 maj për shkak të rrezikut për shembjen e dheut, e ndërkohë rruga Kaçanik-Han i Elezit po vazhdon të
Zbardhet data e zhbllokimit të rrugës Kaçanik-Hani i Elezit Brenda 5 ditëve do të zhbllokohet për qarkullim rruga e bllokuar Kaçanik-Hani i Elezit. Kështu ka thënë për KTV-në zv. m
Linda Morina dhe Lek Plepi të martuar bashkë? Ja çfarë thonë tek Çani Lek Plepi dhe Linda Morina janë të ftuar tek 'Zonë e Lirë' dhe si gjithmonë moderatori, Arjan Çani i ka provokuar. A
Iva Aliko lë nam si asnjëherë më parë, shkon e veshur vetëm me tyl te Çani Iva Aliko shquhet më shumë sesa për këngët që bën, për zhveshjet dhe provokimet që bën në publik. Ama skena në publik
Çmenduri, sa paguhen Çani, Fevziu dhe Gjebrea Jo pa qëllim tërheqja e audiencës dhe ruajtja e një pozicioni të fortë në treg kërkohet nga televizionet në mënyrë të va
Shumë kosovarë po bëhen serbë për liberalizimin Për shkak se qytetarët e Kosovës ende nuk mund të lëvizin pa viza në vendet e Bashkimit Evropian, shumë të rinj gjejnë r
Rrëzohet nga ndërtesa e shkollës një nxënës në Kaçanik Dje një nxënës nga Kaçaniku ka rënë aksidentalisht nga dritarja e katit të dytë të shkollës. Pas rënies ka marrë lëndime
Bllokimi i rrugës në Kaçanik ndikon edhe te vizat, ambasada amerikane jep njoftimin Ambasada e SHBA-së në Prishtinë njofton se do të fillojë të pranojë aplikacionet për viza turistike (B1/B2) për kosovarë
Lekaj frikësohet nga shkarkimi, shfajësohet për bllokimin e fshatrave Ministri i Infrastrukturës, Pal Lekaj, ka reaguar ashpër ndaj raportimit të mediave lidhur me reagimet që kanë ardhur pa
A do të garojë përsëri për kryetar komune Xhabir Zharku? Gjykata Themelore në Ferizaj – Dega Kaçanik ka ndaluar ekzekutimin e dënimit me burgim ndaj ish-kryetarit të Kaçanikut,
Nënkryetari kërkon shkarkimin e Pal Lekajt Nënkryetari i komunës së Kaçanikut Ylber Bajra ka kërkuar shkarkimin e Ministrit Pal Lekaj. Thotë se ai është fajtori
Gëzim Kruja tregon pengun e jetës, Çani merr urgjentisht në telefon Metën Artisti i madh Gëzim Kruja mbrëmë në "Zonën e Lirë" të moderatorit Arian Çani ka rrëfyer pengun e madh. Për çudinë e
Arian Çani tregon se kush e mban në lojë Xhafajn: Të bëhet m*ti mullar! Zbulimi i dokumentave ku vërtetohet se vëllai i ministrit Xhafaj është i dënuar me 7 vite burg në Itali, ka tronditur po
Rruga Kaçanik-Shkup bllokohet edhe për një muaj Për më shumë se një muaj do të mbetet e bllokuar rruga regjionale Kaçanik-Hani i Elezit si pasojë e rrezikut nga rrëshqi
Kaçaniku merr një vendim pas vdekjes së policëve Komuna e Kaçanikut ka vendosur që ditën e nesërme ta shpallë ditë zie pas vdekjes tragjike të dy policëve të Kosovës, Ma
Kujdes, sot mbyllet rruga Kaçanik – Hani i Elezit Ministria e Infrastrukturës, ka bërë të ditur se magjistralja Kaçanik – Hani i Elezit, nga sot (e martë) në orën 10.00 d