999 rezultate për

cani

Çfarë ndodhi sot në Deçan? Flet vëllai i Beg Rizajt Haki Rizaj, vëllai i Beg Rizajt, personit që u vra në Kumanovë në vitin 2015, ka sqaruar incidentin e sotëm në Deçan. Ed
Dalin pamjet, si Çani largoi me "forcë" nga emisioni mbesën e Derallës (VIDEO) Mbesa e Mehmet Derallës, njëri prej protagonistëve të Lidhjes së Prizrenit dhe dikur ministër i luftës në qeverinë e Ism
Haradinaj ka versionin e tij për indicentin me Rizajt: Ndërhyra për të zgjidhur problemin Kryeministri Ramush Haradinaj ka dhënë një version krejt tjetër për incidentin e sotëm në Deçan ku pati një konflikt ver
Kryekomunari i Deçanit kërkon t'i zbardhë faqen Haradinajt: Vëllezërit Rizaj u konfliktuan mes veti Bashkim Ramosaj, Kryetar i Deçanit, ka thënë se Ramush Haradinaj s’ka pasur kurrfarë problemesh me vëllain e Beg Rizajt,
Pas Haradinajt, edhe Arian Çani nxjerr me forcë nga studio zonjën e njohur Mbesa e Mehmet Derallës, njëri prej protagonistëve të Lidhjes së Prizrenit dhe dikur ministër i luftës në qeverinë e Ism
Çani: Pushteti nuk pj*rdh për arstistët, të isha unë dërgoja rruspat Mbrëmjen e djeshme Arian Çani e nisi emisionin e tij me një monolog, duke u ndalur te debati për prishjen e godinës së T
Del autopsia e 20-vjecares në Itali: Anxhela Meçani nuk ishte dhunuar para se të hidhej nga makina Sipas autopsisë së kryer nga mjeku italian Roberto Testi, caktuar nga prokurorët publikë Anna Maria Loreto dhe Livia Loç
Tragjike, Anxhela e vrarë në Itali nuk kishte ardhur as për varrimin e nënës Anxhela Meçani u vra në rrethana ende të paqarta disa ditë më parë në Torino, ndërsa familjarët nuk mundet që të tërheqi
Sophia e Çanit edhe njëherë tund rrjetin, publikon foto provokuese Xheni Brahaj (Sophia e Zonë e Lirë) është emri më i ri i modelingut dhe botës së televizionit shqiptar dhe që po shkakto
Aksident rrugor 26 persona të lënduar Në rrugën magjistrale Koçan-Shtip këtë mëngjes, rreth orës 6 ka ndodhur aksident rrugor mes dy furgonëve dhe një kamioni
Rrugët e Kaçanikut përsëri marrin jetë (VIDEO) Rreth orës 01:00, pas mesnatës, në magjistralen Kaçanik – Ferizaj, ka ndodhur një aksident ku ka mbetur i vdekur një per
Miriam Cani e mrekullueshme “ujë dhe sapun”! (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Miriam Cani ka publikuar shpesh në rrjete sociale foto në të cilat shfaqet pa make-up. Ajo duket
Marrin më shumë se Fevziu, sa paguhen Ermali, Arditi dhe Arian Çani tek "Klan" Ujërat mediatike prej gati dy javësh janë turbulluar nga lajmi se Blendi Fevziu ka një ofertë të çmendur nga Top Channel
Sa u pagua Notis në Tiranë: Çani tregon shifrën me shumë zero Arian Çani ka treguar shifrën që sipas tij ka marrë këngëtari i njohur grek Notis Sfakianakis në Shqipëri. Moderatori
Çani ngacmon këngëtaren në studio: S’e prisja të më gjuaje këtu Zone e Lirë gjithnjë ka situata ku ndonjëherë shkelet edhe etika, gjë që Cani tashmë e bën me shumë sportivitet. Këng
Sa u pagua këngëtari grek në Tiranë? Çani tregon shifrën me shumë zero Arian Çani ka treguar shifrën që sipas tij ka marrë këngëtari i njohur grek Notis Sfakianakis në Shqipëri. Moderatori
Aksident në Kaçanik-Shkup, plagosen katër persona Një aksident ka ndodhur në pasditen e së enjtes, në autostraden Kaçanik-Shkup. Katër persona janë lënduar si rezultat
Lekaj: Nuk tërhiqemi nga rruga, manastiri të mos ketë kokën e Beogradit Ministria e Infrastrukturës në bashkëpunim me komunën e Deçanit më 24 prill të këtij viti, kishin mbajtur ceremoninë e i
Këngëtarja e njohur shqiptare rrëfen xhelozinë mes kolegëve Ajo është një nga këngëtaret më të kërkuara jo vetëm në Shqipëri, por edhe jashtë saj. Fatmira Breçani ishte e ftuar në
Hapet rruga në Kaçanik, Lekaj thotë se nuk ishte vendim populist Sot ministri i Infrastrukturës, Pal Lekaj, ka marrë vendim për lejimin e qarkullimit rrugor për automjete në rrugën naci