999 rezultate për

cani

A do jesh kandidat për deputet? Salianji: Nuk është ndonjë enigmë e madhe Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji, ka qenë i ftuari i parë i emisionit “Zonë e Lirë” në Tv Klan. Sa
Covid-19 në Maqedoni, ja sa raste u shënuan gjatë 24 orëve të fundit Në 24 orët e fundit në Maqedoni janë regjistruar 400 raste nga 2327 teste të kryera. Ja rastet sipas komunave: – S
"I lidhur me motrën e Arjan Çanit", deklarata e papritur e Soni NRG (FOTO LAJM) Prej vitesh, Soni NRG është një emër që shkakton shumë zhurmë në ekranet shqiptare. Së fundmi, i ftuar në ABC e Mëngj
Turqia dhe Greqia negociojnë në Tiranë? Çani zbulon prapaskenat Ditët e fundit është përfolur se kryeministri Edi Rama po luan rolin e një negociatori mes Greqisë dhe Turqisë. Arjan
Arian Çani: Rama erdhi nga Greqia me 7 mijë vaksina Moderatori Arian Çani është shprehur në emisionin “zonë e Lirë” se ka informacione për pesë çështjet që ka biseduar krye
Deklarata e fortë e Çanit: Në Shqipëri ka hyrë drogë e re, 350 mijë euro kilogrami! Gazetari dhe drejtuesi i emisionin “Zonë e Lirë” në hyrje të emisionit të tij ka thënë se në Shqipëri ka hyrë në drogë e
A do t'a japë dorëheqjen po fitoi Rama në 25 Prill? Përgjigjet Meta Presidenti i vendit Ilir Meta, gjatë një interviste të dhënë për emisionin Çim Peka Live, iu përgjigj pyetjes së gazetar
Habiti edhe Çanin, Romina Aliaj: Nuk këndoj serbisht e greqisht për 1 milion euro! Romina Aliaj është jo pak e njohur në tregun e muzikës popullore qytetare në vend, e shprehja e njohur “muzika nuk njeh
Rovena Stefa: Shpresoj që Zoti t'ia mbyllë sa më shpejt emisionin Arian Çanit (FOTO LAJM) Disa muaj më parë komentet e moderatorit Arian Çani, u benë virale. Ai u shpreh se Ballkani ka qenë i gjithi helen.
Më ndryshoi jetën, Miriam Cani zbulon sekretin çfarë ndodhi ditën e celebrimit në Maldiva Këngëtarja e njohur Miriam Cani ka qenë e ftuar në emisionin e Rudina Magjistarit në Tv Klan, ku ka folur për brendin e
Çani rrëfen gjendjen në Sanatorium: Ishte skandal, mjekët nuk pranonin më pacientë Gazetari i njohur, Arian Çani ka folur mbrëmjen e djeshme në "Zonë e lirë" në lidhje me kapacitet që kanë spitalet shqip
Si rrallëherë më parë, Arian Çani hap TikTok dhe prezanton të bijën (FOTO&VIDEO) Moderatori i njohur, Arian Çani ka hapur profilin e tij zyrtar në rrjetin social “TikTok”. Ai ka vendosur të plotësoj
Meta shpërthen ndaj Ramës tek Arian Çani: Të më thotë dëshmor ai qen bir qeni! "Unë jam Ilir Meta, jam nga Skrapari. Mua të më thotë dëshmor ai qen bir qeni..." Mbrëmjen e sotme në "Zonë e Lirë" ë
A do të bëhet xheloze Monika? Meta poston foton me bjonden e Arian Çanit (FOTO LAJM) Kreu i Shtetit Ilir Meta ka postuar një foto me Marinelën, "Sofinë" e re të "Zonë e Lirë", te Arjani Çani. Por në fot
"Çdo ditë rastet po shtohen", mjekja tregon situatën e vështirë në spitale (VIDEO) Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka publikuar videomesazhin e mjekes së spitalit unive
MOTO GP/ Morbidelli fiton Grand Prixin e Alcaniz Morbidelli ishte më i shpejti në pistën spanjolle. Franco Morbidelli është treguar i pakonkurrent sot në Grand Prix t
Arian Çani: Rama lidhje me turqit, ka marrë yllin e flamurit për krevatën "Nuk bën sens të dalë kryeministri i Shqipërisë me flamurin e Turqisë dhe ka marrë vetëm një detaj. Ka marrë yllin..."
E zbulon Arian Çani: Rama dhe ministri grek janë kushërinj nga nëna Gjatë diskutimit për takimin e sotëm mes ministrit grek Nikos Dendias dhe kryeministrit Edi Rama, në "Open" u fol edhe p
Miriam Cani ndan momentet e ëmbla të Duam në natyrë (FOTO LAJM) Miriam Cani ka ndarë së fundmi një foto të ëmbël të Duam, ku shfaqet i veshur butë dhe me arushin në duart e tij. “As
Aksidenti fatal në Gjermani: Të rinjtë nga Deçani po shkonin në shkollë Dy të rinj kosovarë kanë humbur jetën sot tragjikisht në Gjermani. Ata u goditën nga treni, nga ku nuk arritën t’u mbije