999 rezultate për

cancelo

Blerja më e re e Juventusit zbret në Torino (VIDEO) Ka zbarkuar sot në mbrëmje në aeroportin e Linates në Torino, futbollisti i ri i Juventusit, Danilo, braziliani që vjen
E KRYER/ Cancelo në Premierligë, Danilo në Seria A Juventusi dhe Manchester City kanë arritur marrëveshje për shkëmbimin e dy mbrojtësve, Cancelo dhe Danilo. Sipas gaze
Guardiola i fiksuar pas Cancelos, ofron para dhe Danilon Këto ditë janë vendimtre për merkaton e Juventusit, jo vetëm në aspektin e blerjeve. Shoqëria bardhezi është vënë në
Hysaj gati të ndryshojë destinacion, një ekip i madh po e pret Dukej sikur destinacioni i Elseid Hysaj ishte Roma por një ekip i madh ka dalë në skenë ku mund të prishë të gjitha bise
Cancelo nuk bën pjesë në planet e Sarrit, portugezi pritet të largohet Në ditët pasardhëse pritet që,Joao Cancelo, t’i thotë lamtumirë, skuadrës së Juventusit. Portugezi me karakteristikat
Bayern Munich sfidon Manchester City-n për Cancelon Negociatat e Manchester City me Juventusin vazhdojnë të zvarriten, derisa kampionët e Premierligës po kërkojnë një blerë
Arrihet akordi, Cancelo te City për 50 milion euro Joao Cancelo është shumë pranë largimit nga Juventusi pas vetëm 1 viti në Torino. Mbrojtësi i krahut të djathtë i cil
Cancelo ëndërron të luajë në Premier League Manchester City është i gatshëm të ofrojë plot 60 milion euro për t’i rrëmbyer Juventusit, Joao Cancelon, shkruan Albeu.
Cancelo pranë largimit nga Juventus, Manchester City arrin marrëveshjen Aventura e Joao Cancelos në Juventus tashmë mund të ketë mbaruar. Në Portugali e bëjnë të sigurtë kalimin e Cancelo
Cancelo në prag të largimit, Manchester City ofron 60 milion euro E ardhmja e Joao Cancelo është në dyshim te Juventusi. Portugezi i cili erdhi verën e shkuar te bardhezinjtë mund të nxi
Capello: Cancelo ka probleme me krosimet Fabio Capelo ka analizuar nga ndeshjen Ajax-juventus. Italiani ka folur me fjalë jo të mira për Joao Cancelon, i cil
Ronaldo kalon në avantazh Juventusin përballë Ajax-it (VIDEO Teksa po i afroheshim fundit të pjesës së parë me Ajax që krijoi vazhdimisht aksione dhe rrezik te porta e Zonjës se Vje
Cancelo gëzon tifozët e Juventusit: Unë jam gati, Ronaldo do jetë në Amsterdam Joao Cancelo ka thënë se Cristiano Ronaldo do të jetë në skuadrën e Juves ndaj Ajaxit të mërkurën në Ligën e Kampionëve.
Formacionet Zyrtare: Juventusi gati për “Remontada” Juventusi vjen në këtë ndeshje pas humbjes 0-2 në Wanda Metropolitano. Misioni duket mjaft i vështirë për zonjën e vj
Cancelo shënon supergol në stërvitje (VIDEO) Joao Cancelo është shëndërruar nja nga mbrojtësit më të mirë në Serina A. Portugezi i cili u ble nga Valencia për sh
Formacionet zyrtare: Juventus-Milan, Higuain përfundon në stol Edhe 30 minuta na ndajnë nga finalja e superkupës së Italisë mes Juventusit dhe Milanit e cila do të zhvillohet në Gadda
Operohet Cancelo, do të mungojë 30 ditë Joao Cancelo është operuar me sukses dje teksa do ti mungojë Juventusit mbi 30 ditë. Joao Cancelo, i cili ka qenë n
Pas Cuadrados, dëmtohet dhe Cancelo te Juventusi Te Juventusi nuk është dhe aq e mirë situata e dëmtimive. Pas Cuadrados i cili u dëmtua në ndeshjen ndaj Young Boys duke
Cancelo dhe Cuadrado, në dyshim për derbin ndaj Torinos Juventusi humbi mbrëmë në ndeshjen ndaj Young Boys për ligën e kampioneve. Përvec humbes e cila nuk i rrezikoi gjë j
Allegri befason me formacionin ndaj Man Utd Skuadra e Juventusit do të luajë sonte në mbrëmje përballë ekipit të Manchester United në ndeshjen e kthimit në “Allianz