999 rezultate për

camp

Këto foto të Iniesta-s me siguri do tju prekin (FOTO-LAJM) "Gjeniut" të Barcelonës, Andres Iniesta-s dje ju dha lamtumira e fundit nga stadiumi "Camp Nou". Pas festës së çmendu
Barcelona përcjellë Iniesta-n mes lotësh (VIDEO) Andres Iniesta u përcollë nga "Camp Nou" mes lotësh dhe mes festës për titullin kampion dhe Kupën e Mbretit. Një mbrë
Iniesta mirëpret transferimin e Griezmannit Për shumë media transferimi i Griezmanit tek Barcelona në Camp Nou është i kryer, duke raportuar se palët kanë arritur t
Festival golash në Camp Nou, Barcelona dhe Reali bëjnë paqe (VIDEO) Barcelona dhe Real Madrid e kanë mbyllur në barazim "El-Clasicon" për këtë sezon futbollistik 2017/18 në La Liga. Ka
Messi ka "harruar" të shënojë në Camp Nou për El Clasico në La Liga Messi ka harruar të shënojë në Cam Nou kur bëhet fjalë për “El Clasico”. Pleshti është golashënuesi më i mirë në hist
Barcelona vendos për rikthimin e Thiagos Barcelona përfundimisht nuk dëshiron ta rikthejë në “Camp Nou” braziliani Thiago Alcantara. Me formën e shfaqur tek B
Ronaldo "mbreti" i derbive në Camp Nou, e gjunjëzon Messin Messi ka gjashtë fitore në Nou Camp, katër Cristiano dhe po aq barazime. Megjithëse Ronaldo ka shënuar më shumë gola
Barcelona buzëqesh para El Clasicos Barcelona në prag të El Clasicos së radhës në kampionat ka mësuar se dy mesfushorët Iniesta dhe Coutinho do të startojnë
Berisha starton nga fillimi, formacionet zyrtare: Marseille - Salzburg Marseille dhe Salzburg do të sfidojnë njëra-tjetrën sonte për gjysmëfinale e parë të UEFA Europa League. Francezët j
Angre Gomes vendos përfundimisht për të ardhmen Mesfushori portuges Andre Gomes e ka vendosur të ardhmen. Ky është sezoni i tij i fundit me fanellën blaugrana. Ai k
Valverde: Nuk ka përfunduar asgjë Erneste Valverde ka kërkuar nga lojtarët e tij që ta përsërisin suksesin e njëjtë kundër Romës si në ndeshjen e parë në
Barcelona mposht bindshëm Romën në Camp Nou (VIDEO) Barcelona ka arritur të marrë një fitore të rëndësishme sonte ndaj Romës në "Camp Nou", ndeshje e vlefshme për çerekfina
Leo Messi nuk e do yllin e Spursave në "Camp Nou" Leo Messi i ka thënë ‘jo’ transferimit të Christian Eriksenit tek gjigandi spanjoll. Është folur shumë për kalimin e
Griezman lë në baltë Barcelonën, nuk e pëlqen transferimin në Camp Nou Sulmuesi i Atletico Madridit, Antoine Griezmann pritet të bashkohet me Barcelonën në fund të këtij sezoni, për 100 milio
Naomi Campbell përfshihet në skandalin e photoshop-it Ditë më parë ishte Kim Kardashian ajo e cila u "kryqëzua" nga fansat për përdorimin e photoshop-it ndërsa sot vëmendja k
Naomi Campbell merr çmimin nga Këshilli i Dizejnuesve Është cilësuar gjithmonë ikonë e modës, por këtë titull supermodelja Naomi Campbell do ta marrë zyrtarisht më 4 Qershor.
Messi ndihmon Barcelonën për të nënshkruar me yllin e Ajaxit Justin Kluivert, talenti i Ajaxit dhe ekipit kombëtar të holandës është një nga lojtarët më të spikatur në Evropë dhe ës
Barcelona nuk di të ndalet, mposht Bilbaon në "Camp Nou" (VIDEO) Barcelona ka marrë një fitore të rëndësishme sot ndaj Athletic Bilbaos me rezultatin 2-0, ndeshje e vlefshme pë javën e
Shifrat e Messit tmerrojnë Romën pa filluar ndeshja Nëse do të kishte patur pak më shumë fat, Roma mund të përballej me Sevillan apo një kundërshtar më të lehtë se Barcelon
Eleminim nga Championsi dhe dajak, këto morën tifozët e Chelseat në "Camp Nou" (VIDEO) Barcelona mposhti Chelsean me rezultat 3-0 në ndeshjen e dytë të tetës së finales në Ligën e Kampionëve. Eleminimi nga C