999 rezultate për

camp

Griezmann shkel në "Camp Nou" pas 1 korrikut? Antoine Griezmann po jeton ditët e fundit si lojtarë i Atletico Madridit. Sikurse e ka pranuar drejtori i përgjithshë
Coutinho kërkon largimin nga Barcelona Ylli brazilian kërkon largimin nga Barcelona. Ylli brazilian, Philippe Coutinho pritet të largohet këte verë nga Barc
Barcelona pret oferta për Dembele Gjiganti katalunas po planifikon ta shesë anësorin, i cili nuk ka bindur mjaftueshëm që kur është transferuar në "Camp N
Leonardo pranë largimit, Milani hedh sytë nga Franca Leonardo është në ditët e tij të fundit si drejtor sportiv i Milanit. Merkatoja e dështuar e kuqezinjve ka sjellë vendim
Koeman në ambjentet e "Camp Nou", Valverde drejt divorcit? Ernesto Valverde e ka humbur besimin e tifozëve pas asaj përmbysje të Liverpool në "Anfield". Përmbysje që i vrau edhe m
Major Klodian Tanushi mungon në apelin e fundit (VIDEO) Është përcjellë për në banesën e fundit Major Klodian Tanushi, i cili humbi jetën si pasojë e shpërthimit të një ekskpoz
De Ligt pranon të veshë fanellën e Barcelonës Të premten e kaluar drejtuesit e Barcelonës shkuan në Amsterdam për të biseduar për De Ligt. Mundo Deportivo bën me d
Barcelona zbarkon në Liverpool, atmosferë fantastike (VIDEO) Barcelona tashmë ndodhet në Liverpul, për t’u bërë gati për sfidën e së martën me ekipin e Jurgen Klopp. Tifozë të sh
Barcelona gati kualifikimin pas mrekullisë "Messi" në "Camp Nou" (VIDEO) Barcelona ka arritur të marrë një fitore e cila vështirë se ishte menduar në Camp Nou. Vendasit arritën të zhbllokoni
Shpërthen “Camp Nou”, Barcelona zhbllokon rezultatin (VIDEO) Finalja e parakohshme mes Barcelonës dhe Liverpool është zhbllokuar në minutën e 25’. Autori i golit është uruguajani
Sot Barça-Liverpool, në "Camp Nou" luhet finalja e parakohshme Kompeticioni më i rëndësishëm për klube do të ndizet këtë të mërkurë me finalen e parakohshme pasi në Camp Nou do të luh
Van Dijk kërcënon Barcelonën: Nuk vijmë për pushime në Barcelonë Liverpooli do të luajë nesër mbrëma në Camp Nou gjysmëfinalen e Championsit ndaj Barcelonës në Camp Nou. Të kuqtë do
Kloop nuk i trembet Barcelonës: "Camp Now" nuk është tempulli i futbollit Barcelona pret të mërkurën Liverpoolin në "Camp Now" për të zhvilluar ndeshjen e parë gjysmëfinale në Champions League
"Camp Now" gati të shpërthej në festë Fitorja në Camp Nou në ndeshjen kundër Levantes do të bënte që Barcelona të shpallet kampione e La Ligës. Ta fitojnë
Shpërthen “Camp Now”, Messi shënon 2 gola në 4 minuta (VIDEO) Manchester United e nisi ndeshjen në sulm ku rrezikoi që në minutën e parë duke goditur shtyllën. Por janë vendasit a
Dridhet “Camp Now”, Rashford përkëdhel traversën në minutën e parë (VIDEO) Manchester Unitedi ka qenë shumë pranë të kalojë në epërsi kundër Barcelonës, në ndeshjen e kthimit çerekfinale në Ligën
Solskjaer: Ndeshja me PSG na ndihmon, do tentojmë edhe në "Camp Now" Ole Gunnar Solskjaer, trajneri i Manchester United, foli para medieve në prag të ndeshjes së kthimit me Barcelonën, e vl
Neymar i shkel syrin Barcelonës: Sezonet në "Camp Nou" ishin të shkëlqyera Neymar duket se është lodhur nga PSG dhe mendon për Barcelonën: "Sezonet në Katalonjë ishin të shkëlqyera, ne ishim
Lyon ngushton rezultatin në Camp Now (VIDEO) Olimpic Lyon ka hyrë me një tjetër ritëm në pjesë e dytë duke mas pasur çfarë të humbasë francezët janë hedhur në sulm k
Ishi Barcelonës: Lyoni është në gjëndje të trondisë Camp Now Ish-sulmuesi i Barcelonës dhe Lyonit, Sonny Anderson, beson se edhe pse Barça është favorite për të kaluar në çerekfinal