999 rezultate për

camp

Frika për "El Clasiccon", Policia katalonase i premton Real Madridit siguri Forca policore e Katalonjës, Mossos d’Esquadra, ka premtuar se do të ofrojë siguri gjatë përballjes mes Barcelonës dhe R
"Cunami Demokratik" do të protestojnë jashtë Camp Nout ditën e El Clasicos (FOTO LAJM) Grupi protestues katalonas "Cunami Demokratik" ka bërë thirrje për një tubim jashtë Camp Nou më 18 dhjetor, vetëm disa o
ZYRTARE/ Këta do të jenë gjyqtarët e "El Clasicos" Alejandro Hernández Hernández dhe Ricardo de Burgos Bengoechea do të jenë dy kryesorët që do të përkujdesen që gjithçka
Barcelona zhbllokon rezultatin ndaj Mallorcas (VIDEO) Pas fitores së Realit ndaj Espanyol në mesditë, Barcelona ska ndërmend të lëshojë pikë në "Camp Nou" ndaj Mallorca. V
Fansat e përzunë nga koncerti, reagon Drake (FOTO LAJM) Para pak ditësh reperi i njohur Drake surprizoi fansat duke u ngjitur në skenën e “Camp Flog Gnaë”, ku ata prisnin të ng
Barcelona zhbllokon ndeshjen në "Camp Nou" (VIDEO) Barcelona ka arritur të zhbllokojë rezultatin në "Camp Nou" përballë Celta Vigos. Kapiteni Leo Messi ka ezketuar sakt
"U prit si tradhtar në "Camp Nou": Figo kujton pikantet e klasikes më të egër Klasikja e 23 nëntorit 2002 (Barcelona-Real Madrid) hyri në histori si një nga më të zjarrtat ndonjëherë. E gjitha kjo,
Barcelona zhbllokon rezultatin në 'Camp Nou' (VIDEO) Barcelon ka arritur të zhbllokojë shumë shpejt rezultatin përballë Valladolid në 'Camp Nou'. Golin për vendasit e ka
ZYRTARE/ Caktohet data e re e "El Clasicos" Pas vendimit që ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Real Madridit të shtyhej, tani është caktuar një datë e re. 18 dhjeto
Iu vodh shtëpia nga 4 shqiptarë të armatosur, flet gruaja Moratës: Ishte shumë e vështirë, nuk mund të laja sytë nga frika Grabitja e shtëpisë së futbollistit të njohur Alvaro Morata pranë Madridit ka lënë ende kujtime të këqija për Alice Camp
El Clasico Barcelona – Real Madrid, reagon Qeveria e Spanjës Qeveria e Spanjës e ka kundërshtar zhvillimin e El Clasicos mes Barcelonës dhe Real Madridit në Camp Nou më 26 tetor, du
Valë protestash në Katalunjë, propozohet stadium tjetër për Barça-Real Rajoni i Katalunjës është përfshirë sërish nga demonstratash prej dy ditësh, teksa mijëra njerëz pro pavarësisë kanë zap
Naomi Campbell: Pse dizajnerët më kërkuan të rrëzohesha në pasarelë (FOTO LAJM) Naomi Campbell, një ndër emrat më të përfolur të viteve ’90, përjetoi frikën më të madhe të një modeleje kur bëhet fjalë
LISTA/ "Camp Nou" mbushet "full", Barcelona është skuadra më e ndjekur nga tifozët Kampionatet në Europë janë ndalur për t’u lënë vendin ndeshjeve eliminatore të Euro 2020-ës dhe tani është koha për bila
Momenti i dyshimtë në "Camp Nou", Interi pretendon për penallti (VIDEO) Barcelona arriti që të fitonte me rezultatin 2-1 ndeshjen ndaj Interit. Ishin "zikaltërit" që kaluan të parët në avan
Shpërthen 'Camp Nou', Barcelona barazon rezultatin (VIDEO) Barcelona ka arritur të barazojë rezultatin përballë Interit, 13 minuta nga fillimi i pjesës së dytë. Luis Suarez ka
"Seks online me 80 vjeçarin", 2 shqiptaret në Itali e pësojnë keq Dy vajza shqiptare me banim në Itali, e kanë pësuar keq pasi nuk ishin “ngopur” me paratë që u dërgonte i moshuari me të
Seks online me 80 vjeçarin, e pësojnë keq vajzat shqiptare në Itali (FOTO LAJM) Dy vajza shqiptare me banim në Itali, e kanë pësuar keq pasi nuk ishin “ngopur” me paratë që u dërgonte i moshuari me të
Juventusi 0 bileta pë tifozat e Napolit Juve i ka paralajmëruar tifozët e Napolit të cilët jetojnë në Campania apo kanë lindur në këtë rajon se nuk do të mund t
I ndodh edhe Naomi Campbell, nuk e lejojnë të futet në hotel nga ngjyra e lëkurës Naomi Campbell është një prej modeleve më të njohura në mbarë botën, e cila i ka bërë të gjithë për vete me bukurinë dhe