999 rezultate për

cameron

Racizmi i serbëve, Cameron ankohet te Platini (VIDEO) Qeveria britanike i ka shkruar presidentit të UEFA-s, Michel Platini nga i cili ka kërkuar "sanksione të ashpra" kundër
Cameron Diaz, e lumtur me moshën e saj Cameron Diaz, e cila në gusht mbushi 40 vjeç, shprehet se ndihet më mirë se kurrë në këtë moshë. Gjatë një interviste pë
Diaz edhe pas 40-ave, e mrekullueshme (FOTO-LAJM) Cameron Diaz është shfaqur në formë pasi ka dalë nga një seancë fitnesi në New York. Diaz, e cila është në prag të të 40
Zoti kryeministër, ndërrojeni një herë atë bluzë (FOTO) David Cameron është kryeministri i një prej vendeve më të fuqishme dhe të pasura në botë, Britanisë. Por, duket se ai ës
"Mallkimi" David Cameron Kryeministri anglez David Cameron duket se i sjel ters atletëve të Britanisë së Madhe në Lojërat Olimpike që mbahen në L
Fotoja Cameron-Berisha, sot bëhet pagesa Qeveria shqiptare porositi një agjenci lajmesh në Londër që të fiksonte fotografinë e takimit mes kryeministrit të Shqip
Erdogan- Cameron: Bota të reagojë për sulmet në Siri Kryeministri turk, Recep Tayip Erdogan në takimin që ka zhvilluar mbrëmjen e së premtes me kryeministrin britanik, David
Berisha- Cameron: Integrimi i Shqipërisë, proces jetik Gjatë vizitës së tij në Britaninë e Madhe, kryeministri Berisha është takuar me homologun e tij britanik, David Cameron
Romney premton rikthimin e Churchill në Shtëpinë e Bardhë Kandidati republikan për president të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Mitt Romney premtoi rikthimin në Shtëpinë e Bar
Cameron Diaz në takimin romantik Aktorja 39-vjeçare Cameron Diaz është parë në shoqërinë e një burri mjaft simpatik në restorantin Rao të Nju Jorkut. Nuk
Cameron-Hollande, bashkëpunimi vazhdon Presidenti francez, François Hollande zhvilloi vizitën e parë në Britaninë e Madhe ku është pritur nga kryeministri brit
Deklaratat e Cameron, reagon Athinë Deklarata e kryeminsitrit britanik David Kameron se Britania do të mbyllë kufijtë, nëse Greqia del nga eurozona, ka shka
Raportet mes Britanisë dhe BE, Cameron pro referendumit Një referendum për marrëdhëniet e Britanisë së Madhe dhe Bashkimit Europian është marrë në konsiderate nga kryeministri
Aktorja Cameron Diaz edhe shkrimtare Cameron Diaz po shkruan librin e saj të parë. Aktorja 39-vjeçare ka vendosur të marrë penën në dorë për t’i shpjeguar të
Kryeministri Cameron harron vajzën në pub “Daily Mail” raporton se kryeministri britanik David Cameron gabimisht ka harruar vajzën 8-vjeçare në pub. Ai, ditën e d
Cameron: Eurozona të zgjidhë problemet para se të shpërbëhet Kryeministri britanik, David Cameron, është shprehur se Eurozona duhet të zgjidhë problemet e saj ose do të përballet me
Cameron pro heqjes së sanksioneve për Birmaninë Kryeministri britanik David Cameron gjatë vizitës së tij në Birmani ka deklaruar se sanksionet ekonomike ndaj këtij vend
Cameron viziton Myanmarin Kryeministri i Britanisë, Dejvid Cameron, ka mbërritur premten për vizitë në Myanmar, e cila është vizita e parë e një s
Cameron: Islami nuk ka lidhje me ekstremizmin Kryeministri britanik David Cameron gjatë një vizite në Xhakarta të Indonezisë ka bërë thirrje që Islami të mos ngatërro
Cameroon, leksione basketbolli nga Obama (VIDEO) Basketbolli i kolegjeve në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, zor se ka patur ndonjëherë spektatorë kaq të famshëm e të pu