999 rezultate për

cameron

Cameron thyen betimin, do u mundësojë hyrjen në Britani shqiptarëve Mediat britanike vijojnë të komentojnë deklaratat e zyrtarëve të këtij vendi, të cilët janë shprehur pro dhënies së stat
Cameron Diaz: "Rinia e përjetëshme, një obsesion i çmendur" Aktorja sharmante e Hollywoodit, Cameron Diaz, e ka quajtur dëshirën e femrave për një rini të përjetëshme një obsesion
Ti je kryeministri por shefja sot është Florence (FOTO-LAJM) Përse të mos ta provojë edhe kryministri britanik David Cameron se cdo të thote të mbash mbi supe dikë. Cameron u fotogr
Kryeministri britanik, blen fansat në facebook Kryeministri britanik, David Cameron ka vendosur ta rrisi popullaritetin e tij duke blerë fansa në facebook. Sipas me
Merkel dorën për Elizabeth, puthje për Cameron (FOTO-LAJM) Kancelaria gjermane Angela Merkel, është selektive jo vetëm kur bëhet fjalë për çështje të rëndësishme politike, por edh
Hollande dhe Cameron në “pub” (FOTO-LAJM) Presidenti francez Francois Hollande ka mbërritur në bazën ushtarake në RAF të Brize Norton në Oxfordshire, në perëndim
Kërcënon Cameron: Ndryshoni rregullat, ose veto Shqipërisë e Serbisë Niveli i lartë i papunësisë në Shqipëri dhe pagat e ulëta kanë “trembur” kryeministrin britanik David Cameron për një vë
Vota kundër Shqipëris, Camerun: Frikë nga emigracioni masiv Kryeministri britanik, David Cameron, e ka dhënë shpjegimin e tij në lidhje me votën kundër të Britanisë së Madhe për dh
Cameron Diaz blen shtëpinë e ëndrrave (FOTO LAJM) Shtëpia e ëndrrave për Cameron Diaz në ndërtesën Walker Tower në Manhatan. Një apartmanet i cili i ka kushtuar plot 9 mi
Liderët botërorë kur ishin 20-vjeç (FOTO LAJM) Nga vendimet e këtyre personave vare fati i miliona njerëzve në botë. Por kur ishin 20 vjeç ata ishin si të gjithë të ri
Rama visits London, meets PM David Cameron Albanian Prime Minister Edi Rama meets the Prime Minister of Great Britain David Cameron at the Downing Street. The
Rama takon Cameron, në fokus intregrimi i vendit në BE (FOTO-LAJM) Kryeministri i Shqipërisë takon Kryeministrin e Britanisë se Madhe, David Cameron, në “Downing Street”. E ardhmja europi
Obama dhe Cameron diskutojnë për sfidat e sigurisë Presidenti amerikan, Barack Obama, dhe kryeministri britanik, David Cameron, kanë diskutuar për sfidat e sigurisë, me të
David Cameron, gjumë në dasmën e kunatës (FOTO LAJM) Në përfundim të samitit të G20-ës, kryeministri i Britanis së Madhe David Cameron nuk pati shumë kohë për tu çlodhur, pa
Regbisti i vë veshë lepuri Cameron-it (FOTO-LAJM) Manu Tuilagi, lojtar i kombëtares angleze të rugby, nuk i ka rezistuar tendencës për të bërë shaka me kryeministrin angl
Martohet motra e David Cameron (FOTO LAJM) Kryeministri i Britanisë së madhe David Cameron i është larguar për pak orë politikës duke shijuar pak edhe jetën e tij
Apartamenti luksoz i Cameron Diaz (FOTO LAJM) Ajo është një nga yjet e kinematografisë më të pasura të brezit të saj. Dhe nuk ka kursyer asnjë shpenzim për dekorimin
Parlamenti britanik flet për ndërhyrjen në Siri Parlamenti britanik në këto momente është duke diskutuar rreth ndërhyrjes ushtarake në Siri. Sipas kryeministrit David C
E veçanta e fotografes "viktoriane" Julia Margeret Cameron(FOTO-LAJM) Punimet e artistes Julia Margaret Cameron prezantohen në një ekspozitë të veçantë në Muzeun Metropolitan të Artit në New
Siria në një situatë pa rrugëdalje Regjimi i presidentit sirian Bashar al Assad është duke u forcuar dhe konflikti në Siri është në një "trajektore të gabu