999 rezultate për

cagliarit

Federico dhe Rachele martohen në Cagliari Martohet portieri i Lazios, Federico Marchetti, i cili së bashku me bashkëshorten e tij të ardhshme ka zgjedhur Cagliari
Arrestohet presidenti i Cagliarit Kur dukej se Cagliari i dha fund sagës së gjatë të stadiumit që po ndikon jo pak në sezonin e skuadrës sarde, policia it
Cagliari-Milan, ndeshja në rrezik Duket se problemi me stadiumin e Cagliarit nuk ka të përfunduar. Pas anullimit të ndeshjes me Romën, e fituar në tavolin
Kur portieri bën gol në portën e vet (VIDEO) Nje ndeshje per tu harruar ka qene ndeshja e portierit te Romes Mauro Goicoechea i cili i ka dhene fitoren skuadres kund
Juve, në janar vjen Peluso Problemet në mbrojtje kanë detyruar Juventus të vihet në lëvizje për zonën difensive. Largimi i Lucios dhe dëmtimi i Chi
Super-pritja "Scorpion" e Agazzit (VIDEO) Po bën xhiron e botës në web pritja spektakolare e portierit të Cagliarit Michael Agazzi. Është me të vërtetë mbresëlënë
Mauricio Pinilla te Inter? Vjen ose nuk vjen Lucas Moura, goditja me kosto të ulët e Inter në merkaton është Mauricio Pinilla. Andrea Stramaccioni
Ibrahimovic i gatshëm për Cagliarin Sulmuesi i Milanit, Zlatan Ibrahimovic si duket është i gatshëm për ndeshjen hapëse të Serie A kundër Cagliarit. Ai kush
Bogdani në planet e Cagliarit Erjon Bogdani është në kërkim të një skuadre të re, ngase Cesena nuk llogarit më në shërbimet e tij. Skuadra e fundit që
Cesena fiton përballë Cagliarit Përfundon në barazim sfida tjetër që i ka shpëtuar borës dhe ishte luajtur normalisht në kampionatin anglez. Blackburn-W
Milani ka zgjedhur Matrin Është Alessandro Matri sulmuesi i zgjedhuri i Milanit për të përforcuar repartin e avancuar në janar. Sulmuesi i Caglia
Largohet trajneri i Cagliarit Largimi I tretë I trajnerave në Itali. Pas Colombas së Bolognas dhe Gasperinit të Genoas vjen dhe një lamtumirë tjerër.
Rikthehet Juventus (VIDEO) Juventusi ka arritur të fitojë në ndeshjen e javës së pestë të kampionatit italian kundër Cagliarit me rezultatin 4-2. N