999 rezultate për

cagliari

Claudia: E njoha Radjan në Cagliari dhe ishte një dashuri me shikim të parë Ajo është një vajzë e thjeshtë dhe e dashuruar. Ka shumë nostalgji për jetesën në Cagliari, por ndërkohë i është dashur
Lopez: Icardi është një kafshë Mauro Icardi ka pasur një natë tjetër fantastike në Serie A, duke shënuar dy gola në fitoren 1:3 ndaj Cagliarit Trajn
Spalleti: Kjo ishte paraqitja e një skuadre të fortë Luciano Spalletti beson se fakti që Interi fitoi në Cagliari edhe kur përpiqet të tregojë se ata janë "një skuadër e for
Icardi: Ne bëjmë punën tonë, përqëndrohemi në rezultatet tona Mauro Icardi tha se ai përpiqet të "jetë i gatshëm kur topi të vijë drejt tij", pasi ka marrë një tjetër sukses në fitor
GOL INTER, kalon në avantazh kundër Cagliari (VIDEO) Inter ka kaluar në avantazh kundër Cagliarit në "Sardegna Arena" Golin e ka shënuar sulmuesi argjentinas, Maurito Ica
Formacionet zyrtare: Cagliari - Interi Cagliari përballet sonte me Interin në "Sardegna Arena" Vendasit do të bëjnë çmos që fitojnë sonte kundër zikaltërve.
Milani fiton falë "magjisë" së Susos (VIDEO) Milani e ka mposhtur 2:1 Cagliarin në “San Siro”. Rossonerët në ‘San Siro’ në kuadër të xhiros së dytë, kanë mposhtur
Milani e mbyll me turp kampionatin, mundet nga Cagliari (VIDEO) Milani e mbyll me humbje sezonin 2016-17 në Seria A. Kuqezinjtë nuk kanë mundur që të bëjnë një paraqitje të mirë duke u
Juve nuk e mbyll kampionatin, Inter me 5 "yje" ndaj Cagliarit (VIDEO) Juventus më në fund merr barazimin e parë për këtë sezon. Skuadra e Massimiliano Allegrit është ndalur nga Udinese në ba
Interi kërkon 3 pikët ndaj Cagliarit, ja formacioni zyrtar i Piolit (FOTO) Inter synon një vend në kupat e Europës për sezonin e ardhshëm, teksa sot do te këtë një sfidë delikate në transfertë nd
Rrëfimi i De Biasit: Ja pse refuzova Palermon dhe Cagliarin për Shqipërinë Trajneri i kombëtares sonë Gianni De Biasi ka dhënë së fundmi një intervistë për “tuttomercatoweb”, ku mes të tjerave ës
Allegri: Mjaft me polemika për sfidën me Interin, fituam me meritë Massimiliano Allegri kërkon 3 pikët e radhës në kampionat, teksa këtë javë do të jetë përballë Cagliari. Trajneri i bard
Milani mposht Cagliarin (VIDEO) Milani e ka nisur me fitore vitin 2017. Skuadra e Vincenzo Montella vuajti shumë, por në fund mori tri pikë ndaj Cagliar
Milani kërkon 3 pikëshin ndaj Cagliarit, ja formacioni zyrtar (FOTO) Pas fitores së Napolit dhe Romës në fushën e lojës do të zbresë dhe Milanit që do të përpiqet të ruajë ritmin e tyre për
Partizani nuk ndalet, kërkon sulmuesin shqiptar të Maqedonisë Partizani synon titullin kampion dhe kjo duket edhe nga merkato e drejtuesve të kësaj skuadre, që kërkojnë emra mjaft ci
Në Itali e "çojnë" De Biasin te Cagliari Trajneri i kombëtares sonë Gianni De Biasi përfundon sërish në listën e Cagliarit. Humbja e djeshme 2-0 ndaj Empolit
Manaj në listën e më të dobëtëve në Serinë A Rey Manaj vijon të zhgënjejë në Serinë A me skuadrën e Pescarës. “Tuttomercatoweb” ka postuar një listë me 20 lojtarët m
Interi shokohet edhe nga Cagliari, e tradhton sërish Icardi (VIDEO) Interi bën një tjetër ndalesë në kampionat. Zikaltrit kanë pësuar humbjen e dytë radhazi, por këtë herë dukshëm më infer
De Boer nuk toleron rezultat tjetër veç fitores me Cagliarin Interi ka vështirësi ndaj skuadrave të vogla. E ka mëse të qartë këtë trajneri i zikaltërve Frank De Boer, por holandezi
Allegri me një skemë të re, ja si pritet të luajë Juvja (FOTO) Pas humbjes ndaj Interit, trajneri Massimiliano Allegri është i tërbuar me lojtarët e tij që nuk dhanë asgjë në "San Sir