999 rezultate për

cagliari

Roma hedh hapin e madh për një vend në Champions, fiton në transfertë ndaj Cagliarit (VIDEO) Roma ka marrë fitore të rëndësishme sonte ndaj Chievos, duke fituar me rezultatin minimal 0-1. Të besuarit e Di Franc
Inter fiton bindshën ndaj Cagliarit dhe renditet në vendin e tretë (VIDEO) Interi mori një fitore të rëndësishme sot ndaj Cagliarit me shifrat 4-0 në "Giuseppe Meazza", ndeshje e vlefshme për jav
Inter hat-trick Cagliarit (VIDEO) Inter ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Cagliarit në "Giuseppe Meazza". Ai që ka shënuar është kroati, Marcelo Broz
Inter dyfishon rezultatin ndaj Cagliarit (VIDEO) Inter ka dyfishuar rezultatin ndaj Cagliarit në "Giuseppe Meazza". Ai që shënuar është sulmuesi argjentinas, Mauro I
Inter në avantazh ndaj Cagliarit (VIDEO) Interi ka kaluar në avantazh ndaj Cagliarit në "Giuseppe Meazza". Ai që ka shënuar është mbrojtësu portugez, Joao Ca
Super Immobile, i shënon gol me thembër Cagliarit (VIDEO) Skuadra e Lazios ku momentalisht luan edhe portier i talentuar i Kombëtares Shqiptare, Tomas Strakosha, është ndalur në
Kapiteni i Cagliarit del pozitiv në testet e anti-doping Braziliani i Cagliarit, Joao Pedro, ka rezultuar pozitiv me hidroklorotiazid (një diuretik) pas testeve në kryera nga Na
Napoli shpartallon Cagliarin dhe arratiset në tabelën e renditjes (VIDEO) Napoli ka arritur të fitojë me shifrat 5-0 ndaj Cagliarit në "Sardegna Arena", ndeshje e vlefshme për javën e 26-të të S
Napoli poker ndaj Cagliarit (VIDEO) Napoli ka shënuar edhe golin e katërt ndaj Cagliarit në "Sardegna Arena". Nuk mund të mungonte edhe ai, Lorenzo Insi
Napoli i pandalshëm, shënon edhe golin e tretë ndaj Cagliarit (VIDEO) Napli ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Vagliarit në "Sardegna Arena". Ai që ka shënuar është Marek Hamsik që reali
Napoli shënon edhe golin e dytë ndaj Cagliarit (VIDEO) Napoli ka arritur të shënojë edhe golin e dytë ndaj Cagliarit në "Sardegna Arena". Është sulmuesi belg, Dries Merten
Ka gol në ndeshjen Cagliari - Napoli (VIDEO) Napoli ka kaluar në avantazh ndaj Cagliarit në "Sardegna Arena". Ai që ka shënuar golin është anësori spanjoll, Jose
Presidenti i klubit shprehet i bindur se lojtari nuk do të përfundojë kurrë tek Juventus Presidenti i Cagliarit, Tommaso Giulini dyshon se Nicolo Barella do të nënshkruajë për Juventusin. Juventus është e lidh
Kessie përmbys Cagliarin dhe i dhuron fitoren Milanit në Sardegna Arena (VIDEO) Milani ka fituar sot me një përmbysje spektakolare ndaj Cagliarit në "Sardegna Arena". Vendasit shënonin golin e ava
Cagliari befason Milanin, kalon në avantazh në Sardegna Arena (VIDEO) Cagliari ka befasuar Milanin duke shënuar golin e avantazhit në "Sardegna Arena" Goli është shënuar nga mesfushori Ba
Lëndohen dy yjet e Juventusit në ndeshjen kundër Cagliarit (FOTO LAJM) Juventusit i janë lënduar dy lojtarë në fitoren minimale ndaj Cagliarit sot në mbrëmje. Paulo Dybala e braktisi fushë
Juventus fiton minimalisht në Sardegnë ndaj Cagliarit, dhe rivalizon Napolin për titullin kampion (VIDEO) Juventus ka arritur të marrë një fitore të vështirë në fushën e Cagliaritme shifrat minimale 1-0. Golin e vetëm në k
Ka gol në ndeshjen Cagliari - Juventus (VIDEO) Juventusi ka kaluar në avantazh ndaj Cagliarit në "Sardegna Arena". Goli është shënuar nga Federico Bernardeschi në
Roma fiton me vuajtje ndaj Cagliarit (VIDEO) Roma ka arritur të fitojë me vuajtje kundër Cagliarit që shënoi golin në minutat e fundit të ndeshjes Golin e fitores
Di Francesco karikon të tijët para ndeshjes me Cagliarin Roma do ta diskutojë me Cagliarit tre pikëshin e radhës. Ndeshja do tëjetë e vlefshme për javën e 17-të në Serie A. Traj