999 rezultate për

cagliari

Lazio dyfishon rezultatin ndaj Cagliarit (VIDEO) Lazio ka shënuar golin e dytë ndaj Cagliarit me anë të mbrojtësit Acerbi. Mbrojtësi realizoi lehtësit brenda zonës duke
Napoli fiton në transfertë ndaj Cagliarit (VIDEO) Napoli ka marrë një fitore të rëndësishme sot në transfertë ndaj Cagliarit, ndeshje e vlefshme për javën e 16-të në Seri
Barazim dramatik, Cagliari me 9 futbollistë i merr 1 pik Romës (VIDEO) Cagliari me nëntë futbollistë ia ka dalë ta ndalë Romën me një barazim dramatik 2-2 edhe pse po humbiste 2-0 pas 85 minu
Mancini lë jashtë Balotellin, grumbullon 3 të huaj për publikun Sulmuesi kontrovers, Mario Balotelli është lënë sërish jashtë skuadrës përfaqësuese të Italisë, teksa trajneri axurr Rob
Fiton ndaj Cagliarit, Juventus nuk ndalet në kampionat (VIDEO) Juventusi ka marrë një fitore të rëndësishme ndaj Cagliarit me rezultatin e përgjithshëm 3-1 në "Allianz Stadium". P
Juventus përsëri në avantazh ndaj Cagliarit (VIDEO) Juventus ka kaluar përsëri në epërsi ndaj Cagliarit në "Allianz Stadium". Është një autogol i shënuar nga futbollist
Cagliari befason Juventusin (VIDEO) Cagliari ka barazuar rezultatin ndaj Juventusit në "Allianz Stadium". Autori i golit është Joao Pedro në minutën e 3
Juventus kalon në avantazh ndaj Cagliarit (VIDEO) Juventus ka kaluar në avantazh ndaj Cagliarit në "Allianz Stadium". Ai që ka shënuar është Paulo Dybala në minutën e
Formacionet zyrtare: Juventus - Cagliari Juventusi do të përballet sonte me Cagliarin në "Allianz Stadium", ndeshje e vlefshme për javën e 11 të Serie A. Zon
Juventus kërkon të shpartallojë Cagliarin Skuadra e Juventusit do të përballet sonte në mbrëmje përballe Cagliarit duke filluar nga ora 20:30. Brdhezinjtë do të l
Inter merr 3 pikët e arta ndaj Cagliarit (VIDEO) Interi ka marrë një fitore të rëndësishme sonte kundër Cagliarit me rezultatin 2-0 në "Giuseppe Meazza". Golat për Z
Inter kalon në avantazh ndaj Cagliarit (VIDEO) Inter ka kaluar në avantazh ndaj Cagliarit në "Giuseppe Meazza". Është sulmuesi argjentinas Lautaro Martinez që ka s
"Surprizon" Spalletti para ndeshjes me Cagliari-n Inter ditën e shtunë në mbrëmje do të presë Cagliari-n në “San Siro” ku do të kërkojë fitoren e katërt radhazi në ndeshj
Gattuso: Mund të kishim pësuar edhe golin e dytë ndaj Cagliarit Genaro Gattuso në fund të ndeshjes kundër Cagliarit ka thënë se nuk i ka pëlqyer niveli taktik dhe psikologjik i skuadrë
Milan i pafuqishëm, ndalet në barazim nga Cagliari (VIDEO) Milani është ndalur sot në një barazim 1-1 me Cagliarin në "Sardegna Arena", ndeshje e vlefshme për javën e 4 të Serie A
Milann barazon rezultatin ndaj Cagliarit (VIDEO) Milan ka barazuar rezultatin ndaj Cagliarit në "Sardegna Arena". Ai që ka shënuar është sulmuesi argjentinas, Gonzal
Cagliari shokon Milanin (VIDEO) Cagliar ka kluar në avantazh ndaj Milanit në "Sardegna Arena". Ai që ka shënuar është Joao Pedro në minutën e 4'.
Formacionet zyrtare: Cagliari - Milan Cagliari dhe Milani do të përballen sonte me njëra-tjetrën në "Sardegna Arena", ndeshje e vlefshme për javën e 4 të Seri
Katastrofë për Milanin, i dëmtohet sulmuesi i talentuar Sulmuesi i Milanit, Patrick Cutrone është larguar nga fusha pas një lëndimi në ndeshjen miqësore mes Italisë U-21 dhe Sh
Tjetër tragjedi për klubin e Serie A, vdes ish-sulmuesi 20 vjeçar Ftubolli italian është goditur nga një tragjedi, pasi së fundmi raportohet se ish-suolmuesi i klubit të Cagliarit ka hum