999 rezultate për

cagliari

VAR ndihmon Napolin të përmbysë përballë Cagliari-t (VIDEO) Napoli, me shumë fat, ka mposhtur Cagliari-n 2-1 në San Paolo. Vendi i dytë në renditje ka përmbysur në fund të takimit
Roma fiton përballë Cagliarit, "dridhet" Milani (VIDEO) Roma e Ranierit mund të gëzojë. Momentalisht është në Champions League, pasi sapo ka parakaluar Milanin dhe Atalantan, d
Balotelli kërcënon Bonuccin për yllin Kean (FOTO LAJM) Mario Balotelli ka thënë se Leonardo Bonucci është njeriu me fat që ai nuk ishte aty kur mbrojtësi italian tha se Moise
Thirrje raciste drejt talentit të Juventusit, yjet botërorë i dalin në mbrojtje Paul Pogba, Raheem Sterling dhe Memphis Depay janë në mesin e yjeve që i kanë dalë në mbrojtje sulmuesit të Juventusit,
Juventus kalon në avantazh përballë Cagliarit (VIDEO) Zonja e vjetër ka arritur të zhbllokojë rezultatin përballë Cagliari në minutën e 22’ pas një goditje dënimi të harkuar
Juventus për fitore përballë Cagliarit, formacionet zyrtare Zonja e Vjetër vazhdon kryesimin në tabelë me 15 pikë më shumë sevendi i dytë, Napoli, ashtu që do të përpiqet ta ruajë
Tragjike, vdes tifozi i Cagliarit në tribunë gjatë sfidës ndaj Fiorentinës Një ngjare e rëndë ka nodhur djë në mbrëmje gjatë ndeshjes Cagliari-Fiorentina e cila përfundoi 2-1 për vendasit. Një
Erika Aurora suporton Cagliarin për mbijetesë (FOTO LAJM) Kur kanë mbetur edhe 11 javë nga fundi i kampionatit italian, skuadra e Cagliarit vijon të jetë e përfshirë në luftën pë
U mposht nga Cagliari, plas gallata në rrjetet sociale me Interin (FOTO LAJM) Pas humbjes së pa papritur ndaj Cagliarit, ku mungoi sërish Mauro Icardi tashmë zikaltrit rrezikojnë zonën Champios në r
Cagliari thyen Interin, zikaltrit rrezikojnë Championsi-n(VIDEO) Interi vë në diskutim jo vetëm vendin e 3-të por edhe kualifikimin në Champions League për sezonin e ardhshëm. Zikaltri
Spalletti lë sërish Icardin jashtë skuadrës për ndeshjen kundër Cagliarit Mauro Icardi vazhdon të mos ftohet nga Luciano Spalletti. Mauro Icardi vazhdon të mbetet jashtë skuadrës së Interit m
Juventus shet talentin tek Cagliari për 9 milion euro Alberto Cerri është zyrtarisht lojtar i Cagliarit. Talenti Italian është shitur për shumën e 9 milion eurove, shkruan Al
Piatek i pandalshëm, Milan fiton me spektakël ndaj Cagliarit (VIDEO) Milan ka mposhtur sonte Cagliarin me rezultatin 3-0 në "San Siro". Rosonerët kaluan në epërsi fal autogolit të shënua
Milan shënon edhe golin e tretë ndaj Cagliarit (VIDEO) Milan ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Cagliarit në "San Siro". Ai që ka shënuar është sulmuesi polak, Krzysztof P
Milan dyfishon rezultatin ndaj Cagliarit (VIDEO) Milan ka dyfishuar rezultatin ndaj Cagliarit në "San Siro". Ai që ka shënuar është mesfushori brazilian, Lucas Paque
Milan kalon në avantazh ndaj Cagliarit (VIDEO) Milan ka kaluar në avantazh ndaj Cagliarit në "San Siro". Është shënuar një autogol nga Luca Ceppitelli në minutën e
3 muaj pa shënuar, çfarë po ndodh me Dybalën? Juventusi u eleminua nga Kupa e Italisë, teksa Atalanta i mposhti 3-0. Ne kete sfide Paulo Dybala ishte një nga më të do
Napoli rrit ofertën për talentin e Cagliarit Nicolo Barella është lojtari më i kërkuar në këtë merkato të janarit. Mesfushori italian duke se do të largohet nga Cagl
Nainggolan sfidon Cristiano Ronaldon (VIDEO) Nainggolan ka sfiduar Cristiano Ronaldon duke vrapuar gjatë natës për të rifituar formën optimale pas pezullimit që i b
Shikoni supergolin e Behramit ndaj Cagliarit (VIDEO) Udinese mori një fitore të rëndësishme ndaj Cagliarit me rezultatin 2-0 në kuadër të xhiros së 19-të në Serie A. Njër