999 rezultate për

cagliari

Juve shkatërron Cagliarin, Ronaldo e nis vitin me hat-trick (VIDEO) Juventusi e ka nisur si duhet dekadën e re dhe ka treguar dhëmbët ndaj Cagliarit duke fituar me rezultatin 4-0. Ekipi i
Ronaldo magjik, hat-trick ndaj Cagliarit (VIDEO) Cristiano Ronaldo e ka nisur në mënyrën më të mirë të mundshme vitin 2020. Portugezi ka kompletuar 3 golëshin e tij pë
Zhbllokohet sfida Juve-Cagliari, bardhezinjtë në avantazh falë CR7 (VIDEO) Pas shumë vuajtesh në pjesën e parë Juve ka zhbllokuar rezultatin në të dytën falë Ronaldos, shkruan Albeu.com. Portu
Juventus - Cagliari, formacionet zyrtare: "Zonja e vjetër" synon kreun Juventusi do të tentojë ta rimarrë kreun e tabelës së Serisë A – të paktën deri në mbrëmje, kur luan Interi kundër Napol
Ronaldo ka një stimul më tepër për të shënuar ndaj Cagliarit Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo ka një motiv shtesë për të shënuar gol në duelin e sotëm ndaj Cagliarit në Serie A.
Nuk e lejnë të festojë, Tare shpërthen ndaj stafit: Mos më çaj trapin (VIDEO) Igli Tare ka festuar i gëzuar dhe i inatosur njëkohësisht fitoren ndaj Cagliarit 1-2 në 5 minutat e fundit shtesë. Ai
Lazio triumfon ndaj Cagliarin, vetëm 3 pikë larg kreut (VIDEO) Lazio ka përmbysur në kohën shtesë me golat e shënuar në minutën e tretë dhe të tetë shtesë duke e mbyllur takimin ndaj
Spektakolar Cagliari, 'shkatërron' Fiorentinën dhe pozicionohet pas Juventusit (VIDEO) Tifozët e Cagliarit ndodhen në delir. Ekipi i tyre po shkëlqen në kampionat dhe renditet në vend të tretë për momentin.
Cagliari surpriza e këtij sezoni në Seria A, mposht Atalantën e Gjimshitit (VIDEO) Cagliarit mposhti Atalantën me rezultatin 2-0 në transfertë. Sardët me fitoren e sotme arritën në kuotën e 21 pikëve dhe
EKSKLUZIVE/ Momentet me pikante të ndeshjes Torino-Cagliari (FOTO LAJM) Momentet më pikante të ndeshjes së rëndësishme në Seria A, Torino-Cagliari vijnë nga fotoreporteri i Albeu.com në Itali,
Befason Nainggolan: Pa jetë nate, disko dhe alkool nuk do të isha vetvetja Ai mbërriti tek Interi në verën e vitit 2018, pas paraqitjeve të jashtëzakonshme te Roma. Edhe pse u mundua shumë te zik
Juventusi transferon sulmuesin e talentuar në ditën e fundit të merkatos Juventusi ka nënshkruar zyrtarisht me sulmuesin e Cagliarit Han Kwang-song duke e huazuar atë me mundësi blerje Han ë
Lukaku reagon pas koreve raciste në transfertën me Cagliarin Ditën e djeshme Interi arriti të fitojë në sfidën kundër Cagliarit, me rezultatin 1-2, por pavarësisht kësaj një ngjarje
Formacionet Cagliari-Inter, Sanchez e nis nga stoli Pas gjashtë ditësh nga debutimi në "San Siro" ndaj Leçes, Interi i ri i Antonio Contes kërkon një tjetër tore këtë herë
U la jashtë nga Conte, Nainggolan befason me skudrën e re E ardhmja e Radja Nainggolan mund të jetë në Itali, por larg Interit. Mesfushori do të largohet nga Inter së bashku m
U ble nga Cagliari për 45 milion euro, Barrela vendos rekord të ri te Interi (VIDEO) Nicolo Barella është zyrtarisht një lojtar i Interit. Pas vizitave mjekësore, mesfushori italian firmosi një kontratë 5-
E kërkuan të gjithë, por e merr Interi Nicolo Barella ka arritur marrëveshje me Interin dhe mungon vetëm zyrtarizimi që ai të bëhet lojtar i zikaltërve. Tak
Ylli i Seria A dëshiron Interin, klubi kërkon shumë marramëndëse Ndërsa Juventusi dhe AC Milan janë afër emërimit të trajnerit të tyre të ri, Interi tashmë po mendon për nënshkrimet e p
Mancini publikon listën për dy ndeshjet kualifikuese të Italisë, ka surpriza Trajneri Roberto Mancini ka publikuar listën e futbollistëve të ftuar për dy ndeshjen kualifikuese të Euro 2020 që do t’
Lazio shpreson Europën pasi mposht Cagliari-n (VIDEO) Lazio ka mposhtur Cagliari-n me rezultatin 2-1 teksa shpreson të kapë një vend në Europa League sezonin e ardhshëm.