999 rezultate për

cadiz

Humbja ndaj Cadiz, Busquets kritikon katalanasit Bacelona humbi ndeshjen ndaj Cadiz CF në kuadër të xhiros së 12-të të La Ligas. Barça krijoi raste të mira për rikthi
Humbja ndaj Cadiz, këto janë fjalët e Ronald Koeman Sot u luajt ndeshja ndërmjet Cadiz CF dhe Barcelona, në kuadër të xhiros së 12-të të La Ligas. Pas kësaj humbje Barce
Jo vetëm Reali, nga Cadiz e pëson edhe Barcelona (VIDEO) Sot u luajt ndeshja ndërmjet Cadiz CF dhe Barcelona, në kuadër të xhiros së 12-të të La Ligas. Ajo që dukej e lehtë p
Cadiz CF – Barcelona, formacionet zyrtara Sot do të luhet ndeshja ndërmjet Cadiz CF dhe Barcelona, në kuadër të xhiros së 12-të të La Ligas. ‘Blaugranët’ nuk k
Atletico Madridi mposht Cadiz dhe i afrohet kreut (VIDEO) Atletico Madrid ka arkëtuar tri pikë tejet të rëndësishme ndaj Cadizit, e vlefshme për xhiron e nëntë të La Liga-s. S
Humbja e Realit ndaj Cadiz, Zidane nuk ka arsyetime Real Madrid ka pësuar humbje në shtëpi, nga skuadra e promovuar këtë edicion në La Liga, Cadiz. Cadiz fitoi minimalis
Cadiz bën surprizën, mposht Realin një javë para "El Classicos" (VIDEO) Skuadra e Real Madrid është mposhtur nga Cadiz. Me rezultatin minimal 0:1, Cadiz ka shënuar fitore në udhëtim kundër
Real Madridi befasohet nga Cadiz, "miqtë" në avantazh (VIDEO) Reali është befasuar nga Cadiz. Miqtë kanë arritur të zhbllokojnë rezultatin në minutën e 16' me Lozanon. /albeu.com/
Gjykata Administrative vendos për fatin e Realit në Kupën e Mbretit Gjykata e Administrative e Sporteve ka konfirmuar vendimin e Komisionit të Disiplinës për eliminimin e Realit të Madridi