999 rezultate për

byrek

Surpriza romantike përlot Fatmën në studio, Alfio e qetëson me byrek me spinaq (FOTO LAJM) Moderatorja shumë e dashur për publikun, Fatma Methasani ishte këtë pasdite e ftuar në emisionin “Rudina”, ku rrëfeu të
Nga byreku te gjella, Bebe Rexha e apasionuar për të gatuar ushqim shqiptar (FOTO LAJM) Bebe Rexha është emër i madh në skenën ndërkombëtare, si për tekst-shkruese ashtu edhe për këndim. Por pasi pandmeia
Këto janë masat e reja për furrat, byrektoret, dhe ëmbëltoret në Kosovë Ministrja e Ekonomisë, Tregtisë dhe Financave, Rozeta Hajdari ka bërë të ditur se furrat, burektoret, qebabtoret dhe ëmb
"Është plakur", e dashura 39 vite më e re ndahet nga Al Pacino! (FOTO LAJM) E dashura 40 vjet më e re ndahet nga Al Pacino: Koprac, e lashë se është plakur Al Pacino dhe Meital Dohan janë ndarë
Habit psikologia, tregon dëmin që i ndodh trurit të njeriut kur ha byrek Psikologia turke, Nejla Avci ka bërë një deklaratë me të cilën i ka çuditur, por edhe frikësuar të gjithë. Ajo ka thë
Shpërthen bombola e gazit në një byrektore, plagoset pronarja Një bombël gazi ka shpërhyer në një byrektore në zonën e Yzberishtit në Tiranë. Si pasojë ka mbetur e plagosur lehtë
"As gjarpërinjtë nuk ngacmohen kur hanë", Gjuzi reagon për fotot ku shijonte byrek me dhallë (FOTO LAJM) Ditën e djeshme deputeti i opozitës së re, Kujtim Gjuzi u fotografua teksa shijonte byrek me dhallë në një nga byrektore
Nga "bishat" lukzoze te byreku me dhallë, çfarë po ndodh me Gjuzin (FOTO LAJM) Deputeti opozitar, Kujtim Gjuzi gjithmonë ka tërhequr vëmendje me mënyrën se si shfaqet në publik, që nga veshjet e çud
Rama "ngatërron kekun me byrekun", krahason antishpifjen me ligjet në Gjermani Kryeministri Edi Rama ka shpjeguar sipas tij ligjin kundër shpifjes, në një kohë kur jashtë Parlamentit gazetarët vijojn
Restoranti që bën byrek shqiptar e tavë kosi në Manhatan (FOTO LAJM) Nju Jorku, një nga qytetet më të mëdhenj në botë, e tepër të njohur për gamën shumë-ngjyrëshe të restoranteve, ka mes ty
Në gadishmëri që pa gdhirë mirë dita, policët ushqehen me byrek e dhallë Prej orës 05:00 të mëngjesit të sotëm banorët e Astirit janë përballur me forca të shumta policie, ku situata ka degradu
Shqiptari tapë, rreh me shkop byreku bashkëshorten Një 40 vjeçar me origjinë shqiptare ka rënë në pranga të policisë, pasi rrahu me shkop byreku gruan e tij. Ngjarja nd
Kujtim Gjuzi: Rama i qepte vetë pantallonat, kurse Iliri dhe Monika hanin byrekë tek lokali im (VIDEO) Deouteti më i ri i PD-së, Kujtim Gjuzi ka bërë disa deklarata të forta gjatë mbrëmjes së djeshme. Fillimisht ai tha se k
Deputeti i PD: Iliri dhe Monika hanin byrek tek lokali im, tani janë bërë miliarderë Deputeti më i ri i Kuvendit të Shqipërisë, Kujtim Gjuzi, ka treguar sot në ‘Opinion’ se presidenti i republikës, Ilir me
Deklarata e fortë: Byreku pengon zhvillimin e trurit Psikologia turke, Nejla Avci ka pohuar se byreku ndikon negativisht në zhvillimin e trurit, sipas shtypit turk, raporton
Vuçiçi i jep Thaçit byrek në Bruksel (FOTO LAJM) Një takim i liderëve të Ballkanit Perëndimor i organizuar nga kryediplomatja evropiane Federica Mogherini, po zhvillohet
Lekë sa për byrekë, trajneri i skuadres së Superligës nuk merr asnjë qindarkë Lekë sa për byrek, kjo ishte paga e trajnerit të ekipit të Superiores Deputeti i partisë socialiste, Erion Braçe thir
Jul Deda ngatërron “kekun me byrekun” (FOTO LAJM) Sonte në orën 20:00 do të luajë Kroacia me Anglinë ku fituesi do të shkojë në finale të Botërorit Rusi 2018 ku i pret Fr
Fitër Bajrami, Haradinaj i jep byrekë efektivëve në detyrë Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, në këtë festë të Fitër Bajramit, ka vendosur që t'ju shërbejë by
Shihni çfarë byreku ka gatuar Albërije Hadërgjonaj (FOTO LAJM) Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj që e ka ndërtuar karrierën e saj artistike në Tiranë, pos që është këngëtare, ajo është e