999 rezultate për

bylisi

Mbrojtësi i Bylisit: Rama mendon për ministrat. Me çfarë të martohem, kam 3 muaj pa u paguar? Jurgen Goxha la Tiranën verën e kaluar dhe vendosi të vazhdontë karrierën në Ballsh. Mbrojtësi 27-vjeçar ka zhvilluar nj
Bylis ka "harruar" si fitohet, e ndal dhe Luftëtari (VIDEO) Ndonëse kishte përballë Luftëtarin që është me një këmbë në Kategorinë e parë, Bylisi nuk ia doli të marrë fitoren e par
Olsi Rama bën VAR-in me telefon, ndan pamjet me trajnerin e Bylisit (VIDEO) Një gol "fantazmë" u regjistrua në ndeshjen mes Partizanit dhe Bylisit të zhvilluar në "Air Albania", takim ky i vlefshë
Gafa të portierëve, Partizani dhe Bylisi ndajnë pikët (VIDEO) Partizani është ndalur përsëri në barazimin nga Bylisi në "Air Albania Stadium". Të kuqtë e nisën shumë mirë ndeshjen
Heshtje në "Air Albania", Bylisi barazon rezultatin ndaj Partizanit (VIDEO) Bylisi jo më kot është një skuadrat më cilësore në Superligë këtë sezon duke u cilësuar si suprizë. Miqtë ja kanë dal
Partizani ndëshkon Bylisin ende pa filluar (VIDEO) Parizani ka zhbllokuar shumë shpejt ndeshjen ndaj Bylisit e cila po luhet në "Air Albania Stadium". Për vendasit ka s
DISIPLINA/ Tirana dhe Bylisi e pësojnë me gjobë, Pogradeci 4 ndeshje pa tifozë Komisioni i Disiplinës mori vendimet në seancën e sotme për javën që lamë pas në futbollin shqiptar. Zyrtari i klubit
Bylisi shmang humbjen në "frymën e fundit" ndaj Kukësit që nuk arrin të shkëputet (VIDEO) Kukësi nuk ja ka dalë të marrë tre pikët ndaj një kundërshtari majft të fortë në transfertë si Bylisi. Verilindorët k
Bylisi barazon rezultatin ndaj Kukësit në minutat shtesë (VIDEO) Bylisi edhe në këtë ndeshje po tregon se jo më kot është në atë pozitë. Edhe pse në disavntazh vendasit nuk u dorëzua
Kukësi zhbllokon rezultatin ndaj Bylisit (VIDEO) Kukësi ka arritur të zhbllokojë rezultatin ndaj Bylisit në shtëpinë e këtyre te fundit. Për verilindorët ka shënuar M
Nexhipi: Kukësi është për titull, Bylisi i vështirë për këdo Kthesa e Bylisit në pjesën e parë të sezonit nisi nga Kukësi, por këtë herë verilindorët e Shpëtim Duros janë më solidë
Futbollisti i Bylisit përplaset me reklamat, dërgohet menjëherë në spital (VIDEO) Pjesa e dytë e sfidës mes Laçit dhe Bylisit, ka nisur me një incident të frikshëm. Futbollisti i skuadrës ballshiote,
Kapllanaj kërkoi që skuadra të braktisë ndeshjen: Turp Turp U mbyll në barazim 1-1 ndeshja mes Skënderbeut dhe Bylisit. Takimi ka qenë mjaft i kontestuar nga ballshiotët pasi ko
Egbo trajner i Tiranës deri në fund të sezonit Emanuel Egbo do të vijojë të drejtojë Tiranën. Sipas burimeve të Supersport drejtuesit e klubit tashmë kanë vendosur dhe
Formacionet zyrtare: Partizan i njëjtë, ndryshime te Bylisi e Vllaznia Bylisi-Partizani dhe Luftëtari-Vllaznia nisin prej orës 13:30, ndërkohë që trajnerët e të katër ekipeve kanë vendosur në
Bylisi përmbys dhe përmbyset nga Skëndërbeu Spektakël në Ballsh, por arbitri Erjon Bastari e bën baltë. Skënderbeu fitoi me rezultatin 2-3, por në fundin e pjesës s
Tirana zhgënjen në Ballsh, mposhtet 3-1 nga Bylisi kryesues (VIDEO) Zhgënjen sërish Tirana, këtë herë në transfertën mallakastriote ndaj Bylisit, ku u mposht me rezultatin 3-1, humbje kjo
Luftëtari dhe Bylis ndajnë pikët (VIDEO) Emocione, gola, raste të shumta të humbura dhe polemika në sfidën mes Luftëtarit dhe Bylisit. Në Gjirokastër gjithçka pë
Rrëfimi i presidentit të Bylisit, Kapllanaj: Si e Olayinkan Presidenti i Bylisit, Besnik Kapllanaj, është njeriu që ka zbuluar sulmuesin nigerian, Peter Olainka, që kur ky i fundit
Ze Maria paralajmëron Superioren: Na prisni për trofe Tirana arriti një fitore të merituar kundër Bylisit dhe siguroi praktikisht ngjitjen në superiore. Sipas trajnerit brazi