999 rezultate për

bylis

Tirana fiton derbin e kryeqytetit, Bylis atë të Myzeqesë Tirana fiton derbin e kryeqytetit përballë Dinamos. Ndeshja përfundoi me shifrat 1-0 dhe golin e fitores për bardhekaltr
Vllaznia shkatërron Apoloninë në transfertë, Bylis "mbyt" Pogradecin Vllaznia ka arritur një fitore të thellë në transfertë e Fierit. Shkodranët mundën bindshëm, 1 me 4, vendasit e Apolloni
Vllaznia-Bylis, dëmtimi i frikshëm i Dimos (VIDEO) Kapiteni ballshiot, Amarildo Dimo u plagos rëndë në ndeshjen Vllaznia-Bylis, gjatë përplasjes së fortë me mbrojtësin e e
Futboll i "dhunshëm" në Loro Boriçi Ndeshje e çuditshme ajo e djeshmja në Loro Boriçi ku u ndeshën Vllaznia dhe Bylis. Përveç lojës së ashpër dhe të dalë ja
Akuzohen për trukime, zhduken dy brazilianët e Bylis Dy brazilianë janë larguar papritur nga skuadra e Bylisit pas humbjes së javës së fundit kundër Flamurtarit. Kjo ndeshje
Flamurtari mund Bylisin dhe ndjek dy kryesueset Flamurtari ka thyer mundur Bylisin dhe tashmë me 15 pikë i bashkohet Tiranës dhe Teutës në vendin e tretë, në tabelën e
Kastrioti mund Bylisin në ndeshje direkte Bruce Inkonga, sulmuesi i ekipit të Kastriotit ishte dhe heroi i kësaj skuadre në një fitore të vuajtur ndaj skuadrë Bal
Bylisi dhe Besa vazhdojnë luftën për mbijetesë Vazhdon lufta për mbijetesë ne Superioren shqiptare ku në të cilat skuadrat e Besës dhe Bylisit kanë fituar respektivish
Bylis, zbulohet një statujë antike Gjatë punimeve për sistemimin e rrugës nga Qafa e Kashit në Bylis është zbuluar një skulpturë antike, e cila është në gj
Skënderbeu 2:0 Bylis Korcarët vazhdojnë të fitojnë dhe renditen në vendin e dyte 3 pikë më pak se Flamurtari. Ndeshja filloi me gol që në min
Tirana barazon në fund, Vllaznia vijon ngjitjen Zhvillohen disa nga ndeshet e kampionatit shqiptar të futbollit ku Tirana nuk ka mundur dot të fitojë përballë Bylisit n