999 rezultate për

bylis

Naxhi Shensoj, trajneri i ri i Kukësit Naxhi Shensoj është trajneri i ri i Kukësit. Pas shkarkimit të Armando Cungut presidenti Safet Gjici ka zgjedhur si timo
Presidenti i Laçit akuzon: Shoshi trukon ndeshje Presidenti i Laçit, Pashk Laska, akuzon futbollistin e Bylisit, Maringlen Shoshi, si trukues të ndeshjeve. Gjatë një bis
Besa-Partizani dhe Lushnja-Vllaznia, 2 ndeshjet e para të Superligës Ndeshjet Besa-Partizani dhe Lushnja-Vllaznia do të grenë siparin e javës së katërt të kampionatit elitar të futbollit në
Policia shoqëron Kulin, lirohet pas 15 minutash Për tifozët e Partizanit mesfushori i Bylist, Bekim Kuli, ka qenë shënjestra e tyre pas gjyqtarit Alla. Për shkak të ndë
Superiorja: Vllaznia mposht Tiranën, Partizani ndalet në shtëpi Sapo janë mbyllur ndeshjet e javës së tretë të Kategorisë Superiore të cilat kanë sjellë edhe rezultate mjaft interesant
Laçi fiton Kupën e Shqipërisë Laçi shkruan historinë. Skuadra kurbinase është fituesja e Kupës së Shqipërisë 2013. Një gol në minutën e 119 të ndeshje
Laçi-Bylis, finalja që vlen 200 milionë Sonte në orën 20:00, në stadiumin kombëtar "Qemal Stafa", në prani të një numri rekord spektatorësh, që kanë ditë të tër
Superliga, Laçi e Bylis "KO" Bylis dhe Laçi nuk arrijnë të përsërisin suksesin në Kupën e Shqipërisë dhe në kampionat. Në javën e 23-të të Kategorisë
Historike, Laçi-Bylis në finalen e Kupës Laci-Bylis është finalja e Kupës së 61-të të Kupës së Shqipërisë. Dy skuadra bëjnë historinë, duke arritur për herë të p
Kupa e Shqipërisë, sot ndeshjet e para gjysëmfinale Kupa e Shqipërisë zbret sot në fushën e lojës me ndeshjet e vajtjhes për gjysmëfinalet e këtij kompeticioni. Tani gjitha
Superliga shqiptare, Skënderbeu i pandalshëm Janë zhvilluar takimet e fundit të javës së 19-të të Kategorisë Superiore, ku mund të veçohen fitorja e Skënderbeut në f
Superliga, Flamurtari e Bylisi fitojnë me nga tre gola Flamurtari e Bylisi kanë arritur të fitojnë ndaj kundërshtarëve në ndeshjet para të javës së 17-të të Superligës. Flamur
Bylis e humb ndeshjen në tavolinë, i hiqen edhe 3 pikë Komisioni i Disiplinës, i mbajtur më 27 shkurt, në mbledhjen e tij të radhës për shqyrtimin e e problemeve disiplinore t
Bylis me 6 të huaj në fushë, Skënderbeu fiton në tavolinë Bylisi barazoi 2-2 me Skënderbeun në Korçë, por gabimi teknik i trajnerit Naci Sensoy i cili për 4 minuta aktivizoi 6 lo
Besa bie në Krujë, Bylis shkatërron Laçin Besa e vendit të dytë s’e ka ngjitur dot me sukses maloren e Krujës, duke u kthyer nga “qyteti kala” e mundur 2-0. Me pe
Bylis, Adebayo jashtë rrezikut për jetën Ndeshja e javës së tretë të kategorisë superiore për pak sa nuk u shndërrua në tragjedi, teksa në minutë e 63-të mbrojtë
Java e 3-të e Superiores, Bylis ndal Skënderbeun Java e 3-të e Superiores, e cila luhet në katër ditë, në itinerarin kohor “e premte – e hënë”, vijoi të shtunën me dy nd
Rikthehet Superliga, fitore për Bylisin Ditën e shtunë janë zhvilluar ndeshjet e para të Superligës pas një mungese tre javore. Në javën e 15-të ka spikatur loj
Barazon Tirana, fiton Vllaznia Ndeshjet e sotme për Kupën e Shqipërisë kanë përfunduar me një barazim mes skuadrës së Tiranës dhe Bylisit dhe me një fi
Superliga: Bylis "ngrin" në Korçë Skënderbeu fiton sërish dhe kësaj rradhe viktima është skuadra ballshiote e Bylis. Ndeshja e sapo përfunduar u mbyll me