999 rezultate për

bylis

Kukësi shkatërron Bylisin, Emini dopietë (VIDEO) Kukësi nuk e ka pasur aspak të vështirë sot ndaj Bylisit. Verlindorët kanë fituar lehtësisht 3-0 në "Zeqir Ymeri". S
Skëndërbeu shkatërron Bylisin Skëndërbeu ka arritur të fitojë me rezultatin e thellë 4:0 përballë Bylisit. Ekipi korçar ka fituar njëjtë me rezulta
Tërbuni ndal Laçin, Bylis thyen Vllazninë Janë zhvilluara para pak minutash dy ndeshjet e para në Superligë. Tërbuni ndali Laçin, ndërkohë që Vllaznia u thye keq
“Çmendet” Takaj, 20 mln pas Bylisit Presidenti i korçarëve Ardian Takaj e ka ndjekur ndeshjen Skënderbeu-Tirana (2-1), në tribunën VIP, duke respektuar homo
Tirana nuk fiton dot kundër Bylisit në kryeqytet Tirana nuk ka mundur dot të mposhtë Bylisin në kryeqytet, duke e mbyllur sfidën me rezultatin e bardhë 0-0. Pjesa e p
Sot luhen 3 sfida interesante në Superligën shqiptare Sot do të luhen 3 nga ndeshjet e javës së tretë në Superligën shqiptare. Tërbuni-Skënderbeu,ora 13:00 Pas fi
Kukësi fiton kundër Bylisit Kukësi ka mposhtur me rezultatin 2:0 skuadrën e Bylysit. Skuadra veri-lindore e ka nisur mbarë ndeshjen, teksa ka dom
Bylis, tifozët peticion kryeministrit Rama dhe ministres Jo vetëm pas dhënies së vendimit nga Komisioni i Disiplinës në Federatës Shqiptare të Futbollit, por që pas ndeshjes të
Përjashtimi i Bylisit, deputeti Lutaj: U dënua i gjithë qyteti Menjëherë sapo është njohur me masën ndëshkimore të Komisionit të Disiplinës Sportive pranë FSHF-së, deputeti Partisë So
FSHF me dorë të hekurt: Bylis zbret në Kategorinë e Parë Pas ngjarjeve të rënda të ndodhura ditën e shtunë në stadiumin "Agush Muça" të Ballshit në ndeshjen Bylis-Laçi ka ardhur
Si hidhen gurë në fushë? Kalo një herë në Ballsh (VIDEO) Bylisi-Laçi u kthye në një kaos të vërtetë të shtunën e kaluar, edhe pse u luajt pa praninë e spektatorëve për shkak të
Dorëhiqet presidenti i Bylis: Do vetëdorëzohem në polici Besnik Kapllanaj jep dorëheqjen nga presidenca e futboll-klub Bylis. Kapllanaj është shpallur në kërkim pas incidentit n
Barazim dhe tension në Bylis-Laçi Superiorja i mban ndezur “motorrët”. Brenda katër ditësh luhen dy javët e para të fazës së tretë, duke i detyruar skuadr
Partizani bie në Vlorë, Besa mposht Bylisin Flamurtari i bën një mbyllje mjaft pozitive vitit 2013. Me një fitore minimale, por të merituar ndaj të kuqve të Hasan L
Gjobiten Skënderbeu, Kukësi, Tirana e Bylis Komisioni i Disiplinës në Federatën Shqiptare të Futbollit, ndër materialet e shumta që shqyrtoi në mbledhjen e tij të r
Skandal! Kastrioti-Bylis, pazar në mes të ditës Rezultati i ndeshjes së luajtur në Krujë, mes Bylisit dhe Kastriotit, ndeshje e vlefshme për raundin e dytë të Kupës së
"Teatri" në Krujë, Bylis nën hetim nga FSHF-ja Ndeshja e shumëpërfolur e javës së 13-të të Kategorisë Superiore, mes Kastriotit dhe Bylisit, është nën hetim nga Federa
Lushnja "fundos" Tiranën, Bylis bie në Krujë Bardheblutë e vendit të fundit nuk gjejnë qetësi. Kalendari i fillimit të fazës së dytë i ka vënë ata përpara dy transfe
Skënderbeu humb në Ballsh, Partizani tris Teutës Java e 11-të e Kategorisë Superiore ka startuar me rezultate me të vërtetë interesante. Skënderbeu i vendit të parë ësht
Teuta e vetme në krye, barazim në Bylis-Lushnja Java e 9-të e Kategorisë Superiore luhet në dy ditët e fundjavës, të shtunë dhe të diel. Starti i këtij "stacioni" të ga