999 rezultate për

bylis

Bylis-Kukësi, vendasit barazojnë rezultatin (VIDEO) Emocione po dhuron sfida ndërmjet Bylisit dhe Kukësit. Skuadra vendase ka barazuar rezultatin 1-1 me anë të një penallti
Hidhet shorti, kalendari i ndeshjeve në Superiore Ka përfunduar pak çaste më parë në zyrat e Federatës Shqiptare të Futbollit shorti për edicionin e 81-të të Kategorisë S
Dhuna ndaj arbitrit, ndërpritet përfundimisht ndeshja Besa-Bylis Besa-Bylisi nuk do të vazhdojë. Pas goditjes së arbitrit, gjyqtarët u futën në dhomat e zhveshjes dhe pak minuta më pas
Plas dhuna në Kavajë, ndërpritet ndeshja Besa-Bylis (VIDEO) Nuk ka të ndalur dhuna në stadiumet shqiptarë. Në minutën e 78 është ndërprerë ndeshja në Kavajë ndërmjet Besës dhe Byli
Ze Maria paralajmëron Superioren: Na prisni për trofe Tirana arriti një fitore të merituar kundër Bylisit dhe siguroi praktikisht ngjitjen në superiore. Sipas trajnerit brazi
Ze Maria flet me historinë e Tiranës: Nuk na mund askush Tirana është gati të kthehet në fushë kundër Shënkollit në kryeqytet. Pas dy barazimesh radhazi që kanë afruar ndjekësit
Iu prish autobusi dhe u eleminuan nga Kupa, lexoni se çfarë shkruan Bylisi (FOTO LAJM) Bylisi do të luante sot ndeshjet e kthimit në Kupën e Shqipërisë në Gjirokastër, ndaj Luftëtarit. Sfida e parë kisht
Çudia e radhës në Kampionatin shqiptar, Bylisit i prishet autobuzi gjatë rrugës për në Gjirokastrës Nuk kanë fund çudirat në futbollin shqiptar. Ajo që ka ndodhur sot me skuadrën Bylisit është vërtetë diçka e rrallë. Nde
Tirana pëson humbjen e parë, Bylisi merr tre pikë në Selman Stërmasi irana ka pësuar humbjen e parë në këtë kampionat duke u mposhtur nga Bylisi në “Selman Stërmasi” me rezultatin minimal 0
Bylisi i shënon tre gola Sopotit dhe i bën presion Lushnjës U luajt sot ndeshja hapëse e javës së 17-të të Kategorisë së Parë në Grupin B mes Sopotit dhe Bylisit. Takimi i zhvillua
Aksidentohet autobusi i skuadrës së Bylisit (VIDEO) Aksidentohet autobusi që transportonte ekipin e Bylisit drejt qytetit të Lushnjës. Një automjet tip benz i ka prerë rrug
Rezultatet e ndeshjeve të kësaj jave në Superiore Sot u luajtën ndeshjet e javës së parafundit të Kampionatit Kombëtar. Bylisi dhe Flamurtari kishin një "përplasje" të
Masa ekstreme nga forcat speciale për ndeshjen e mbijetesës Bylis-Flamurtari Policia e Fierit ka marrë masa për mbarëvajtjen e rendit gjatë ndeshjes së sotme Bylysi-Flamurtari që zhvillohet në orën
Ja rezultatet e ndeshjeve të kësaj jave në kampionatin shqiptar Rezultate surprizë kanë qenë ato të ndeshjeve të luajtura këtë javë në kampionatin shqiptar. Teuta dhe Skëndërbeu kan
Bylis heq dorë nga bojkoti, udhëton drejt Tiranës pa trajnerin as lajmit të publikuar se skuadra e Bylis do të bojkotonte kampionatin, vjen edhe zhvillimi më i fundit në lidhje me kët
Kaos në Superligë, Bylis braktis kampionatin Ndeshja Partizani-Bylis me shumë mundësi nesër niuk do të zhvillihet. Ekipi ballshiot, që duhet të nisej sot për në kry
Superliga shton intensitetin, sërish në fushë të mërkurën Superliga shqiptare nuk njeh pushim, pasi të mërkurën do të luhet java e 25-të. Tre takime do të zhvillohen në orën
Bylis ndal kampionët e Shqipërisë (VIDEO) Skënderbeu shpëton me një barazim në ndeshjen e fundit ndaj Bylisit. Kampionët e Shqipërisë vuajtën shumë ndaj ballshiot
Bylis befason Laçin, Teuta fiton në frymën e fundit (VIDEO) Java e 22-të e Superligës ka dhuruar një supriz që në ndeshjet e para. Laçi me synime për të zënë një vend në Europë për
Bylisi “poker” me Tërbunin Bylisi bën detyrën duke mundur në shtëpi Tërbunin e vendit të fundit me rezultatin e pastër 4­0. Ballshiotët kanë gje