999 rezultate për

bylis

Kapllanaj kërkoi që skuadra të braktisë ndeshjen: Turp Turp U mbyll në barazim 1-1 ndeshja mes Skënderbeut dhe Bylisit. Takimi ka qenë mjaft i kontestuar nga ballshiotët pasi ko
Skënderbeu dhe Bylis ndajnë pikët mes sherrit (VIDEO) Skënderbeu e ka mbyllur me rezultatin 1-1 sfidën ndaj Bylisit. Ekipi korçar flirtoi me fitoren, pasi shënoi me Ditën në
Plot 4 gola, Bylis-Vllaznia mbyllet mes polemikash (VIDEO) Sfida mes Bylisit dhe Vllaznisë ka përfunduar në shifrat 2-2. Shkodranët zhbllokuan shifrat me Renato Malotës, por malla
Po penalizohemi! Bylis kërcënon publikisht me bojkot Humbjet e fundit, përballë Tiranës javën e shkuar dhe ndaj Teutës pasditen e sotme kanë ndërlikuar pozitat e Bylisit në
Tirana triumfon në sekondat e fundit ndaj Bylis, bardheblutë 1 pikë larg kreut (VIDEO) Tirana ka fituar në mënyrë dramatike me shifrat 2-1 përballë Bylisit një ndeshje shumë të rëndësishme duke u ngjitur në
Egbo flet për ndeshjen ndaj Bylis Trajneri i Tiranës, Emanuel Egbo, ka dalë ditën e sotme në konferencë për shtyp teksa ka folur për ndeshjen e nesërme nd
Egbo trajner i Tiranës deri në fund të sezonit Emanuel Egbo do të vijojë të drejtojë Tiranën. Sipas burimeve të Supersport drejtuesit e klubit tashmë kanë vendosur dhe
Me birra dhe verë, kështu e festojë fitoren ndaj Laçit lojtarët e Bylis (FOTO LAJM) Bylisi mposhti ditën e sotme, Laçin në një ndeshje shumë të vështirë për skuadrën ballshiote. Me këtë triumf ekipi i
Bylis ndalet në barazim nga Flamurtari, Laçi kap kreun Kanë përfunduar dy nga katër ndeshjet e ditës së sotme në Kategorinë Superiore të vlefshme për javën e 15-të. Bylis d
Formacionet zyrtare: Partizan i njëjtë, ndryshime te Bylisi e Vllaznia Bylisi-Partizani dhe Luftëtari-Vllaznia nisin prej orës 13:30, ndërkohë që trajnerët e të katër ekipeve kanë vendosur në
Bylisi përmbys dhe përmbyset nga Skëndërbeu Spektakël në Ballsh, por arbitri Erjon Bastari e bën baltë. Skënderbeu fitoi me rezultatin 2-3, por në fundin e pjesës s
Bylis surprizon sërish, mposht edhe Vllazninë (VIDEO) Bylis është surpriza më e bukur e këtij sezoni në Kategorinë Superiore. Ballshiotët mposhtën Vllazninë në javën e 11-të
Shishe ujë dhe llogari ndaj gjyqtarit, Vllaznia-Bylis mbyllet mes polemikash (VIDEO) Fundi i pjesës së parë në "Loro Boriçi" nuk ka kaluar pa polemika. Shkak është bërë goli i shënuar nga Bylisit, me re
Datë e re për Vllaznia-Bylis, java e 11 shtrihet në 4 ditë të ndryshme Kalendari për javën e 11 të Kategorisë Superiore ka ndryshuar duke u shtrirë në 4 ditë, pasi ndeshja mes Vllaznisë dhe B
Bylis dhe Teuta ndahen në paqe, Ballshiotët kapin kreun (VIDEO) 90 mintua shumë të luftuar ndërmjt Bylisit dhe Teutës që mbyllin gjithçka me rezultatin 0-0. Një barazim i merituar për
Tirana zhgënjen në Ballsh, mposhtet 3-1 nga Bylisi kryesues (VIDEO) Zhgënjen sërish Tirana, këtë herë në transfertën mallakastriote ndaj Bylisit, ku u mposht me rezultatin 3-1, humbje kjo
Rikthehet Superiorja në mesjavë, Kukësi kërkon fitoren, Tirana në transfertë ndaj Bylis Superiorja rikthehet sot me katër ndeshje, ndërkohë që bien në sy edhe oraret e reja. Dy janë ndeshjet që priten me m
Luftëtari dhe Bylis ndajnë pikët (VIDEO) Emocione, gola, raste të shumta të humbura dhe polemika në sfidën mes Luftëtarit dhe Bylisit. Në Gjirokastër gjithçka pë
Laçi në krizë, Bylis merr kreun Laçi barazoi 0-0 me Bylisin në ndeshjen e zhvilluar në shtëpi. Ekipi i trajnerit Sulejman Starova e ka harruar shije
"Manita" ndaj Flamurtarit ngjit Bylis në krye, Vllaznia "poker" Skënderbeut, Kukësi bie në Durrës (VIDEO) Bylis është skuadra e momentit në Kategorinë Superiore. Pasi fitoi titullin e Kategorisë së Parë, ekipi ballshiot po