999 rezultate për

buzhala

"Hajt nanën...", Berat Buzhala sulmon Armando Dukën Kosova fitoi mbrëmjen e djeshme 3-0 përballë Shqipërisë në ndeshjen miqësore të luajtur në Zvicër. Pas ndeshjes, gaze
Gazetari kosovar sulmon Armando Dukën: 15 vjet na ka trajtu si argat të shatit Gazetari kosovar, Berat Buzhala, ka reaguar menjëherë pas fitores së thellë 3-0 të Kosovës ndaj Shqipërisë. Ai sulmo
Rrëfehet Buzhala: Erdogan kërkoi arrestimin tim për një status në Facebook Analisti i njohur nga Kosova, Berat Buzhala, i ftuar në “Të Paekspozuarit”, rrëfeu një ngjarje të pazakontë të raportit
Bie blloku B1, rikthehen redukimet e energjisë në gjithë Kosovën Zëdhënësi i KEDS-it, Viktor Buzhala ka sqaruar se reduktimet e energjisë elektrike gjatë ditës së sotme nëpër Kosovë po
Gjykata e shpall fajtor kompaninë Devolli Gjykata e ka dënuar Korporatën "Devolli" me 15 mijë euro. Buzhala këto mjete thotë se i jep donacion për Klinikën e Pedi
Berat Buzhala: Dikur Rama i quante mediat "kazan", por tani...? Berat Buzhala është një ndër emrat kritikë në raport me Ramën në media. Një shkrim të tijin pak orë më parë ai thekson f
Gjatë vjeshtës nuk do të mungojë energjia në Kosovë Korporata Energjetike e Kosovës do të hyjë e përgatitur për sezonet me të reshura, që zakonisht pasojnë pas stinës së ve
"E rrahur, por e pamposhtur", ja si duket Arbana Xharra pasi u dhunua brutalisht (FOTO LAJM) Analisti dhe gazetari Berat Buzhala ka vizituar gazetaren Arbana Xharra e cila së fundi iu bashkua Partisë Demokratike t
"Çudit" Monika: Kur shoqet e mia bënin dashuri, unë dilja në miting (VIDEO) Personi i parë që i ka thënë të mbajë mbiemrin e saj, ka qenë pikërisht Ilir Meta. Monika Kryemadhi rrëfen se Meta e njo
Berat Buzhala reagon pas kërcënimeve: Dyshoj te… Drejtori i Gazetës Express Berat Buzhala ka reaguar ne profilin e tij ne ‘FB’ pas kërcënimeve me vrasje qe ka marre.
Kërcënohet me jetë gazetari Berat Buzhala (FOTO LAJM) Drejtori i Gazetës Express në Kosovë, Berat Buzhala ka marrë kërcënime me jetë nga një person i quajtur Fitim Boshnjaku
Berat Buzhala analizon Ramës: Frikacak me të fortët dhe arrogant me të dobtit Drejtori i gazetës "Express" të Kosovës ka radhitur një serë akuzash për Kryeministrin Edi Rama, të cilat nisin që nga r
Haradinaj mbyll telefonin në transmetim direkt (VIDEO) Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj mbrëmjen e sotme zhvilloi një lidhje direkte me emisionin “Opinion” të Blendi Fevziut në
Berat Buzhala në "Opinion": Si donte të më arrestonte Turqia se u talla me grushtin e shtetit (VIDEO) Gjatë emisionit "Opinion" administratori i Gazeta Express foli mbi rolin e shtetit turk në politikën e Maqedonisë. “
MAQEDONIA/ Buzhala: Fiton Gruevski, Sherifi: Ka shumë parti se s’ka alternativë të mirëfilltë (FOTO & VIDEO) Emisioni i sotëm “Opinion” është i fokusuar tek zgjedhjet e fundjavës në Maqedoni, rolin e shqiptarëve si edhe ndikimin
Buzhala-Ramës: S’je ti avokati i Kosovës. Merru me plehrat dhe kanabisin Kryeministri Rama ka filluar sot vizitën në Serbi duke marrë pjesë edhe në Forumin e Sigurisë në Beograd, por ky udhëtim
Berat Buzhala tallet keq me Roza Latin. Zbulohet shkaku i debatit Berat Buzhala shquhet për sensin e tij të lartë të humorit dhe ironisë, të cilin nuk e le pas dore edhe kur bëhet fjalë
Kryeprokurori Lumezi: Çështja e Buzhalës nuk përbën vepër penale Kryeprokurori i shtetit, Aleksandër Lumezi, për rastin e shqyrtimit të gazetarit Berat Buzhala, ka deklaruar nuk ka parë
Buzhala: Ambasadorja turke vizitoi edhe dy ministri, me kërkesë arrestimin tim Gazetari Berat Buzhala deklaroi se lëvizjet e ambasadores turke në Kosovë kundër tij, nuk kanë të ndaluar. Në deklari
E çuditshme / Turqia kërkon arrestimin e gazetarit Berat Buzhala Edhe kjo ndodh. Turqia edhe zyrtarisht ka kërkuar arrestimin dhe dënimin e gazetarit Berat Buzhala për një status në Fac