999 rezultate për

burrin

Martesa e 11-vjeçares me burrin 41-vjeçar shkakton zemërim Martesa e një vajze 11-vjeç me një burrë 41-vjeç ka shkaktuar zemërim në Malajzi. Ata kërkojnë që mosha minimale për të
“Më futi në borxhe”, flet e penduar gruaja që vrau burrin Violeta Donaj, 35-vjeçarja që vrau bashkëshortin me tre plumba pistolete tre ditë më parë në tregun e Milotit është shfa
Vrau burrin, Violeta përlotet dhe kërkon mëshirë në gjyq Violeta Donaj, 35-vjeçarja që vrau bashkëshortin me tre plumba pistolete tre ditë më parë në tregun e Milotit është shfa
Emigracioni po ndan shqiptarët: U martova me burrin po jetova me prindërit e tij S.K, 24 vjeç nga Morava e Beratit zbret me nxitim shkallët e Gjykatës së Shkallës së Parë, ku tashmë është vendosur fati
Flet gruaja që ekzekutoi burrin: Kur e qëllova, kuptova që jeta ime mori fund! Nëna e dy fëmijëve, 7 dhe 14 vjeç, Violeta Donaj, në rrëfimin e saj para Policisë për vrasjen e bashkëshortit, thotë se
Gruaja që vrau burrin me 4 plumba tregon pse e kreu krimin e rëndë Nëna e dy fëmijëve, 7 dhe 14 vjeç, Violeta Donaj, në rrëfimin e saj para Policisë për vrasjen e bashkëshortit, thotë se
Gruaja nga Shkodra që të "lë" shtatzanë: Bëj derman si për burrin dhe për gruan Një grua e cila yshte dhe shtinte fall është denoncuar mbremjen e sotme nga Fiks Fare. Ajo vjen nga qyteti i Shkodrës
Flet vëllai i Violetës që vrau burrin në Milot: Çfarë më tha motra Kumari, xhelozia dhe konfliktet e vazhdueshme mes çiftit duket se kanë qenë shkaku që çoi në vrasjen e djeshme të Kujtim
Dhuna, kumari dhe xhelozia: Çfarë deklaroi në polici gruaja që vrau burrin në Milot Violeta Donaj qëlloi dje me armë zjarri katër herë dje ndaj bashkëshortit të saj Kujtim Donaj duke i shkaktuar tre plagë
E dhunonte, gruaja nxjerr burrin nga shtëpia pas 43 vitesh martesë Një çift bashkëshortësh është bërë pjesë e seancës së ndërmjetësimit në rubrikën “Shihemi në Gjyq”. Pas 43 vitesh martes
Zbardhet dëshmia e gruas që vrau burrin: Më tradhtonte! Pasi vrau bashkëshortin, 35-vjeçarja Violeta Donaj mësohet të ketë deklaruar në polici se qëlloi me pistoletë ndaj bashk
Duke qarë e penduar, kjo është gruaja e cila ekzekutoi burrin (VIDEO) Ngjarja shokuese e cila tronditi mbarë opinionin publik ka ndodhur mëngjesin e së dielës në orën 07:00. Sikurse duke
Detajet tragjike, gruaja ekzekutoi me armë burrin në treg se luante bixhoz Një grua, 35-vjeç, nënë e dy fëmijëve të mitur vrau me armë zjarri bashkëshortin e saj. Janë zbardhur detaje të reja
Tregtarët tregojnë tmerrin: Si e ekzekutoi gruaja burrin në pazar "Nuk pati debat, dëgjuam katër të shtëna dhe …" Kjo është dëshmia që vjen nga tregtarët për vrasjen që tronditiu mën
Kishin dy fëmijë, gruaja qëlloi për vdekje burrin në sy të kunatës Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me krimin e rëndë të ndodhur ditën e sotme në Milot. Një grua, 35-vjeç, qëllo
Krim i rëndë, gruaja qëllon për vdekje burrin Një krim ka ndodhur në një familje në Milot. Nga raportimet e para mësohet se një grua 35-vjeçare ka vrarë bashkëshor
Denoncoi burrin për dhunë, e ngacmon polici Qytetarë në Tiranë protestuan sot para Drejtorisë së Policisë së Tiranës kundër vrasjes së grave. Protestuesit morën shk
Çudit Çiljeta: Nuk dua të bëjë vajzë se burrin e dua vetëm për vete Çiljeta Xhilaga duket se gëzon një jetë të mirë familjare, aq më tepër kur i gëzohet edhe faktit e të qenurit nënë e një
Rama shkëmben batuta pikante në Cërrik: E mbyte fare burrin moj! Kryeministri Edi Rama është përplasur me banorët në Cërrik. Por jo vetëm, kryeministri Edi Rama ka shkëmbyer dhe bat
Ishte i fiksuar pas saj, burrin e varrosin sëbashku me makinën (FOTO & VIDEO) Një burrë u varros sëbashku me makinën e tij në një provincë të Kinës së veriut. Ai ishte i fiksuar shumë pas makinës