999 rezultate për

burrin

Historia e trishtë e shkodranes: Si u la gjaku me gjak kur ma vranë burrin (VIDEO) Sa herë flitet për gjakmarrjen në Shqipëri, më së shumti i kushtohet rëndësi burrave dhe fëmijëve dhe shumë rrallë flite
Kapet gruaja që torturonte burrin kur nuk i lante mirë enët Burri i shtëpisë nuk luan mirë enët dhe nuk i vari rrobat e lara në tel ashtu siç duhet, që një grua 48 vjeçare, me orig
Prokuroria e Tiranës nis hetimet për Elisa Spiropalin, burrin dhe vëllain Pak ditë më parë PD denoncoi publikisht me dokumente bashkëshortin e Elisa Spiropalit, sipas të cilave ky i fundit i kis
Nuk lau enët dhe s'vari rrobat, gruaja mbyll burrin në papafingo Meshkuj kujdes kur bashkëshortja ju lë një punë për të kryer, pasi nëse nuk e bëni ashtu siç duhet, mund edhe të ndëshko
Burrin miliarder, por modelja e njohur nuk ka lek të paguajë qeranë? Modelja e njohur dhe shumë e komentuar, Emily Ratajkowski është bërë sërish kryefjalë e mediave pasi është zbuluar se aj
Dilema, versione të ndryshme për vrasjen e Abid Jasharit Që nga vrasja e 34-vjecarit Abid Jashari, bashkëshortja e të ndjerit është kthyer kundër vëllait të saj, Baki Shkodrës,
Gruaja kap burrin me të dashurën, e pabesueshme si i dënon Një grua ka fëlliqur në mes të sheshit burrin e saj në zonën e Mingtian, në provincën Guizhou të Kinës. Burri i saj e ki
Qeni kafshon posrtierin dhe nuk e lëshon (VIDEO) Ky është momenti kur një punonjës postar në Detroit u sulmua nga një qen i egër. Në pamjet filmike do të shikoni se
Ish-agjenti i FBI-së: Ja si ta zbuloni burrin nëse ju tradhëton Nëse për ndonjë person, qoftë edhe kur është fjala për partnerin tuaj, mikun apo anëtarin e familjes, dyshoni që po ju g
E pickoi gjapri i rrezikshëm, burrin e shpëton një birrë Një australian ka pasur shumë fat, pasi ka arritur t’i mbijetojë kafshimit të një prej gjarpinjve më të rrezikshëm në bo
Krimet e Rënda marrin vendimin për burrin që vrau gruan në Vlorë Todi Lera 53-vjeçari qëvrau bashkëshorten e tij dy ditë më parë, është njohur para pak minutash me masën “arrest me burg
Gruaja shtrin përtokë dhe rreh burrin në mes të rrugës në Pogradec (VIDEO) Në Shqipëri duket se dhuna përvcse në shtëpi, shkolla, azile apo kopshte, nuk kursen as rrugët dhe ambientet publike.
Bashkëshortja bukuroshe e El Chapos çudit jurinë: E kam burrin shembullor (FOTO LAJM) Bashkëshortja e trafikantit El Chapo ka çuditur jurinë në Brooklyn të SHBA-ve ku edhe ai po gjykohet duke thënë se ai ës
Ke lidhje me burrin tim! Gratë rrahin dhe zhveshin kamarieren (FOTO LAJM) Një kamariere 22 vjeçare është marrë peng, çuar në pyllë, rrahur dhe më pas tentuar për t'u therur nga dy gra të tjera.
Muharrem Hoxha rrëfen: Si më rrahu një grua në rol, kishte inat me burrin e vet Muharrem Hoxha i përket një brezi të artë artistësh, të cilët i bënë shqiptarët të harronin për disa çaste vitet plot ha
Riselda Sejdija tregon sherrin me burrin: Sa nuk shkulëm dritaret Koreografja e njohur Riselda Sejdija e ftuar në Thumb ka treguar se me bashkëshortin e saj grinden shumë për arredimin e
Zbardhet ngjarja, vëllai vrau burrin me të cilin motra tradhëtonte bashkëshortin Zbulohet motivi i vrasjes në Zallbastar të Tiranës. Me sa duket shkak për vrasjen e 34-vjeçarit Arben Gjeci është bërë n
E tradhtonte me 70 vjeçaren, gruaja godet burrin 8 herë me gërshërë Një foto e gabuar në vendin dhe momentin e gabuar për pak i kushtoi jetën një 40-vjeçari. Charlotte Laudat, 31 vjeç m
Tradhtoi burrin serb me një boshnjak, zbulohet skandali seksual i këngëtares (FOTO LAJM) Këngëtarja Jelena Karleusa është bërë emri më i komentuar në faqet rozë serbe për shkak të një skandali seksual me futbo
Zoti ju ruajt nga një grua si kjo! Dogji burrin me benzinë për passwordin e celularit (FOTO LAJM) Nuk do të donit kurrë të kishit një bashkëshorte të tillë. Një grua ka djegur me benzinë bashkëshortin e saj për një ars