999 rezultate për

burrin

“Ruaj burrin”, Armina Mevlani i përgjigjet aktorit Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha janë një prej çifteve më të komentuar të showbizit shqiptar, të cilët jo rrallëherë
Moderatorja shqiptare tregon si e braktisi burrin ditën e celebrimit Moderatorja e njohur Dajana Shabani, ishte e ftuar mbrwmw në “Xing me Ermalin”. Ermali e ka ngacmuar me disa pyetje D
Njihuni me burrin që jeton me tre gra, si i dënon kur bëjnë faj (FOTO LAJM) Një burrë me tre gra ka zbuluar që refuzon të bëjë seks me to për një muaj nëse e mërzisin atë. Dashnori serik Ivan S
"E ke burrin çifut", modelja shqiptare jep një përgjigje epike (FOTO LAJM) Modelja e njohur Emina Çunmulaj është një ndër modelet më të famshme në botë, dhe në këtë mënyrë ka fituar mijëra ndjekë
Nuk ndihmuan burrin e paralizuar, shoferi i autobusit u bën të papriturën pasagjerëve Një shofer autobusi ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve në Paris të Francës, ku detyroi që të zbrisnin nga autobusi të g
Qeros, muskuloz dhe plot tatuazhe: Roza Lati reagon pasi e "lidhën me burrin e shoqës" (FOTO LAJM) Që prej ndarjes me këngëtarin Stine, Roza Lati nuk ka bërë publike asnjë lidhje ndonëse e ka thënë shpesh që ka një pers
Pit Bull-i shqyen burrin në mes të rrugës (FOTO LAJM) Një person i pastrehë për pak sa nuk vdiq nga plagët e marra kur u sulmua nga një qen pitbull në zonën e Bruklinit në Nj
Fallxhorja pogradecare që të le shtatzanë dhe të mëson si ta nxehësh burrin (VIDEO) Ende vazhdon fenomeni i fallxhorëve në Shqipëri edhe pse vazhdimisht dalin video të tyre që duken shumë banale edhe skan
Studentja lodhet nga fjalimet e familjes për burrin ideal, realizon dasmën e pazakontë Një vajzë beqare që u lodh me pyetjen se kur do martohet mori vendimin që të kurorëzohet me veten. Studentja e Oksfor
E kap me dashnoren, gruaja shemb në dru burrin shofer (VIDEO) Në videon e mësipërme duket momenti kur një grua e zë burrin e saj që punon si shofer autobusi, me të dashurën e tij të
"Kur bën dhe ajo Xhensila që ka burrin katunar", përgjigjet këngëtarja Nisi sot emisioni i shumëpritur i Besit, Erionit dhe Olsit, "BE Coffee" i cili transmetohet çdo të diel tek "E diela shq
I vranë dhe groposën burrin në Dajt, kush është gruaja që akuzohet për mashtrim Drejtoria e Hetimit Tatimor ka zbuluar një skemë mashtrimi të mirë strukturuar me një dëm të shkaktuar që kap shifrën e
Gruaja kap mat burrin me një tjetër por e pëson rëndë (VIDEO) Po dyshonte prej kohësh se bashkëshorti i saj po ‘ja dridhte’ me dikë tjetër, ndaj një ditë vendos të ndjekë atë. Në
Gruaja akuzon burrin: Shite lopën për drogë, vajzën e bërë shpërndarëse Dy bashkëshortë janë përballur sot live në emisionin “Me zemër të hapur’ në ‘News24’ ndërsa kanë shokuar me deklaratat e
Modelja e luti burrin të largohej nga Afrika por nuk e dëgjoi derisa ndodhi e papritura Gruaja e një tregtari diamantesh njoftohet se kishte parashikuar vdekjen e tij dhe madje i kishte kërkuar atij që ta lin
Bleona Qereti ka një kusht thelbësor për burrin e ardhshëm: Avion privat! Për publikun, Bleona Qerreti njihet tashmë si personazh që flet hapur e me një lloj sinqeriteti carmatosës. Para di
E reja braktis burrin e zhduket pa gjurmë: Ia plotësoja të gjitha! Rreth 29 ditë pas zhdukjes pa gjurmë të vajzës së tij, Izaura Sinaj nga Delvina, babai i saj, Ilir Begaj kërkon ndihmë p
Prokuroria merr vendim për burrin që vrau gruan dhe të bijën Prokuroria Themelore Gjakovë ka ngritur aktakuzë kundër të akuzuarit Pjetër Nrecaj i cili në fillim të muajit të kaluar
Autorja e “Si të vrasësh burrin” vret burrin Nancy Crampton Brophy shkruan romancë dhe shkrimet i boton vetë në blogun e saj. Në nëntor të 2011-s, ajo shkruajti një
Adelina me burrin maqedonas zbulojnë emrin e djalit të tyre Për muaj të tërë, Adelina Tahiri ishte në ballinat e mediave rozë për shkak të martesës së saj me bashkëshortin maqedona