999 rezultate për

burrin

Po bënin betimet e martesës, gruaja shpëton burrin nga humnera (VIDEO) Shumë burra dihet se përjetojnë një gjendje jo dhe aq të mirë shpirtërore kur thonë fjalën e madhe: ‘Po, dua’ Për Pet
I kërkoi divorcin në gjykatë, këngëtarja shqiptare e bën të pendohet burrin pas ndarjes (FOTO LAJM) Këngëtarja shumë e dashur për publikun dhe që ndër vite ka sjellë hite muzikore , Violeta Kukaj dy muaj më parë u divorc
1000 kuaj fuqi dhe rrobat e posaçme bëjnë burrin të fluturojë si "Iron Man" (VIDEO) Shpikësi britanik për ta dërguar një letër matanë ujit, ka përdorur rrobat e tij fluturuese. Këto rroba të krijuara n
"Sherr" me komentuesen pë burrin e saj, këngëtarja shqiptare i kthehet keq (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare Blerina Braka publikon shpesh herë foto me bashkëshortin e saj në rrjetet sociale. Asaj i pëlqen
Infermierja shkon në vendin e aksidentit, gjen burrin që kishte vdekur Kalon në krizë nervore pasi gjen bashkëshortin e vdekur Një infermiere ka kaluar krizë nervore nga tronditja teksa pa
Gjykata vendos për burrin që e la bashkëjetuesen të vdiste Gjykata Themelore në Pejë i ka caktuar një muaj paraburgim një personi, i cili nuk i kishte ofruar ndihmën e parë nja gr
“Nuk fle me burrin në një krevat prej 7 vitesh dhe jam shumë e lumtur” (FOTO LAJM) Burri im dhe unë jetojmë së bashku prej 8 vitesh dhe 7 prej tyre i kemi bërë në dhoma të ndryshme gjumi. Jo se nuk ke
Këshilltarja e Haradinajt mallkon burrin që ia mori nënës së saj Disa ditë pas vdekjes tragjike që ndodhi në Prizren, Diellza Hoti, këshilltarja e Ramush Haradinajt ka bërë një shkrim p
Eliona Pitarka është në pushime me burrin dhe e pranon hapur (FOTO LAJM) Eliona Pitarka është aktorja e njohur të cilën e shihnim çdo javë në "Duplex". Për një kohë të shkurtër aktorja arriti t
I ngacmonjë burrin në Instgram, Almeda Abazi i jep përgjigjen epike (FOTO LAJM) Tolgahan Sayisman është ndër aktorët turq më të pëlqyer të momentit. Falë roleve të tij të suksesshëm, ai ka krijuar
Gruaja përgjon me kamera burrin në shtëpi dhe zbulon të papriturën (VIDEO) Një burrë është dënuar me burg, pasi i hidhte “helm” në kafe gruas së tij. Gruaja, Therese Kozlowski kishte ngritur d
Me burrin në krah, Kim shfaq linjat perfekte (FOTO LAJM) Kim Kardashian është ndër emrat më të lakuar në mediat rozë gjithandej nëpër botë, kjo më së shumti falë linjave të saj
Prostituta i kërkon falje gruas së Rooney-t: Bëmë treshe me burrin tënd, më vjen keq… (FOTO LAJM) Nuk është hera e parë që një futbollist i njohur përfshihet në skandale të tilla seksuale dhe me siguri s’do jetë as i f
"Me vranë burrin", shqiptarja tregon tmerret nga kampet siriane dhe kërkon të kthehet Një 24-vjeçare nga Prishtina dëshiron të kthehet sërish në Kosovë. Ajo iu bashkua burrit të saj në Siri, por tashmë ai n
Një letër për gruan së cilës i mora burrin... Nevoja ime për të të shkruar vjen nga egoizmi dhe pasiguritë e mia, por gjithashtu nga nevoja që ti të dish që je një pe
Fqinji hero, shpëton burrin nga banda e majmunëve (VIDEO) Ky është momenti kur një burrë u sulmua nga një bandë majmunësh në rrugë. Ai po kthehej në shtëpi kur në Indinë verio
E RENDE/ Gruaja gjen pa jatë në shtëpi burrin 57-vjeçar Një ngjarje e rëndë është regjistruar këtë mbrëmje, ku një 57 vjeçar është gjendur i vdekur në banesë nga bashkëshortja
Hakmarrje e rëndë! 35-vjeçarja masakron burrin pasi nuk pranoi të kryente marrëdhënie seksuale Një grua nga Uganda u zemërua keq pasi bashkëshorti i saj nuk pranoi të kryente marrëdhënie seksuale me të dhe i preu or
I quajti burrin "fshatar", vajza refuzon publikisht lotët dhe faljen e të atit (VIDEO) Naimi ka katër muaj që nuk komunikon me vajzën e tij Tean sepse kjo e fundit, sipas babait, është lënduar nga një fjalë
Gruaja i hedh helm burrit në kafe, arrestohet Prokuroria Publike Themelore në Strumicë ka ngritur procedurë hetimore kundër një gruaje të dyshuar për vrasje në tenta