999 rezultate për

burrin

Kjo foto po merr "dhenë", i rrëmbyen burrin dhe 4 fëmijët, shqiptarja shtron ende darkën për 6 persona Një histori e jashtëzakonshme nga pasojat e luftës në Kosovë, është bërë virale në rrjetet sociale, dhe ka marrë dhjetra
Rrëqeth bashkëshortja e Eri Zefit: E preu në besë për para, ai nuk është burrë Policia shpalli në kërkim Mikel Aliajn duke e akuzuar se ai çoi Eri Zefin drejt ekzekutorit. Pas këtij lajmi, mësohet
Ndau burrin se rrahu anëtaren e KPK, Elizabeta Imeraj: I papërgjegjshëm! Drejtuesja e Prokurorisë së Tiranës Elizabeta Imeraj deklaroi të mërkurën se kishte kërkuar ndarjen nga bashkëshorti, pa
"Ruaj burrin", Rezarta Shkurta xheloze, shihni ç'bën për Ermalin (FOTO LAJM) Prej vitesh biznesmenia Rezarta Shkurta është e lumtur në martesën me Ermal Hoxhën dhe çifti janë prindër të një vajze.
"Ma bëri ajo ku*va", si ulërinte gruaja kur pa burrin e pajetë në Shkodër Shtetasi Arben Shijaku, 42 vjeç, u gjet mëngjesin e sotëm i vdekur pranë biznesit të tij në Shkodër, në zonën e Melgushë
Angela flet për marrëdhënien me burrin milioner: Ka marrë një pornostare, jo thjesht një grua (FOTO LAJM) Anxhela Martini u përfol disa muaj më parë lidhur me një divorc të mundshëm mes saj dhe bashkëshortit milioner, Dragos S
Estela Ujka rrëfen për dhunën në familje pasi dashuroi burrin e martuar: I kam falur (VIDEO) E pranishme në shfaqjen e organizuar nga ORAT, një rrjet për fuqizimin e vajzave dhe grave në Shqipëri, të mbajtur në ar
Jeta e Marsidës/ Arsyet e ndarjes me burrin e parë dhe bashkëjetesa me Indritin para divorcit Marsida Qatja, 30-vjeçarja e cila dyshohet se u bë shkaku për vrasjen e Dritan Haxhollit në Kavajë, ka pasur një jetë ko
U lidh me burrin e martuar, 25 vjeçarja i jep fund jetës Një organizatore e dasmave dhe ngjarjeve festive ka marrë vendimin fatal dhe i ka marrë jetën vetes, pasi ishte lidhur m
"E martuar qe 14 vjeçe", halla e Marsidës rrëfen të pathënat Edhe gjyshi, edhe halla e Marsida Qatjas kanë treguar se nuk kanë qenë në dijeni për lidhjen jashtëmartesore të mbesës s
Gjyshi i Marsidës: Jetonte vetëm me fëmijët, burrin e dytë e ka në Gjermani Gjyshi i Marsida Qatjas ka deklaruar për mediat se burri në Gjermani ishte i dyti për mbesën, me të cilin ajo kishte edh
Rrëqeth bashkëshortja e të ekzekutuarit në Mirditë: Çdo natë ishte me lot në sy, la djalin pa baba Gjashtë ditë më parë u ekzekutua me gjashtë plumba Eri Zefi në Fan të Mirditës, ndërsa deri tani nuk ka asnjë person të
"Ku e ke burrin", shoqja e ngushtë i "fut xixat" Jonida Vokshit për Besnikun (VIDEO) Aktorja Jonida Vokshi u martua një muaj më parë dhe mikesha e saj e ngushtë, nuk nguron t’i fusë në mendje dyshimet pas
Akuzoi ish-burrin për tradhti, aktores i dalin të palarat në shesh Ka bërë bujë deklarata e fundit e aktores Demi Moore e cila në librin e saj biografik "Inside out", ka pranuar se ka tra
Grushta kandidatit për deputet, nisin hetimet për burrin e ministres (VIDEO) Prokuroria e Kosovës ka nisur hetimin e kandidatit për deputet të koalicionit AAK-PSD, Dardan Molliqaj, burri i ministre
"Shumë të pasur", Greta Koçi tregon hapur si e do burrin e jetës (FOTO LAJM) Greta Koçi prej vitesh mbetet një nga këngëtaret më të dashura për publikun e që sjell gjithnjë hite, por sa i përket je
Tmerr në ishujt e Greqisë, vajzat kapin "mat" burrin që hedh ilaçe në pijen e tyre (FOTO LAJM) Një grup vajzash irlandeze janë tmerruar nga gjesti i një burri në Zante të Greqisë. Teksa po festonin në party vajza
Nuk pranonte ndarjen, shqiptari bashkë me dy shokë bëjnë për spital burrin e ish-gruas Policia italiane ka arrestuar një shqiptar 47-vjeçar, pasi ka kërcënuar me vdekje në mënyrë të vazhdueshme ish-gruan e t
Është folur për burrin e ëndrrave, po një grua e tillë duhet të plotësojë këto kushte Meshkujt dhe gratë në raportin e tyre në çift vendosin “rregulla” të qartë për bashkëjetesën, detyrimet familjare, por m
Gjykata merr vendim për burrin që që kishte vrarë gruan në ballkonin e shtëpisë Gjykata Themelore në Gjakovë, të mërkurën, e ka shpallur fajtor të akuzuarin për vrasje nga pakujdesia dhe armëmbajtje p