999 rezultate për

burrin

"E kam postu burrin 100 herë", Eliona "revoltohet" me ndjekësit kur e pyesin nëse është single (FOTO LAJM) Jeta private e Eliona Pitarkës ka patur gjithmonë interes për mediat rozë. Më në fund aktorja pranoi se është në një
Fansat i kritikojnë burrin për gjestin , Genta Ismajli hidhet në "sulm" (FOTO LAJM) Pasi konfirmuan lidhjen, Genta Ismajli dhe i dashuri i saj turk e kanë "pushtuar" Instagramin me fotot krah njëri-tjetri
E akuzojnë se e ka burrin xheloz, Almeda Abazi zbulon arsyen pse la aktrimin (FOTO LAJM) Bukuroshja shqiptare Almeda Abazi, e cila është e martuar me aktorin turk Tolgahan Sayisman, ka ndërtuar jetën dhe karri
Lorik Cana apo Robert Berisha? Leonora Poloska zgjedh pa iu dridhur qerpiku burrin më tërheqës (VIDEO) E ftuar në emisionin "Mirage", Leonora Poloska u vu mes zgjedhjeve të njërit nga dy personazhet e njohur. E një prej
A e tradhtoi ish-burrin me Mark Frrokun? Rudina Dembacaj i jep fund dilemave Aktorja e humorit, Rudina Dembacaj prej shumë kohësh e përfolur për jetën private në media ka rrëfyer ndarjen nga ish-ba
DËSHMIA/ Xheloze për vajzën? Nëna sarandiote: Gjeta burrin dhe vajzën me batanije Gjykata vendosi sot masën "Arrest me burg" për Elisabeta Mitën, nënën nga Saranda që u denoncua për dhunën ndaj vajzës 1
Gruaja rrëfen historinë tronditëse me ish-burrin polic: Na rreshtonte në shtëpi dhe... Rubrika “Shihemi në Gjyq” në emisionin “E Diela Shqiptare” ka sjellë sot historinë e dhimbshme të zonjës Deliko. Ajo ka
Bëri sherr me burrin, vetëhelmohet nëna e tre fëmijëve Një 60-vjeçare, nënë e tre fëmijëve, është vetëhelmuar ditën e sotme. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Tapi të rrethit të K
Jetonin vetëm, gruaja gjen pa jetë burrin në banesë në Kuçovë Një 67-vjeçar është gjetur sot i pajetë në banesën e tij, në Kuçovë. Mësohet se Bardhyl Ali, jetonte vetëm me gruan.
I mori burrin, e dashura e Hulk letër prekëse hallës: Asnjë gjethe e vetme nuk bie pa lejen e Zotit Tingëllon si e çuditshme, por në fakt është e vërtetë. Futbollisti i njohur, Hulk ka nisur prej disa ditësh një marrëdhë
Gruaja që surprizoi burrin tek Arbana Osmani: Trilluam, na mbajtën 3 muaj me bukë Një grua nga Burreli, me emrin Elida ka treguar se hera që ajo e dërguar bashkëshortin e saj, Arianin, për ta surprizuar
Burrin ideal e ka gjetur, Eliona është gati për një familje me 4 fëmijë (FOTO LAJM) Pak javë më parë aktorja, Elion Pitarka bëri publike lidhjen e saj. Ajo tregoi se është mjaft e lumtur krah personit
Burri akuzon burrin për abuzim në Tiranë: Pse nuk me flet apo ngaqë të kam q… Kjo histori e shkurtër që po ju tregojmë ka ndodhur në Tiranë pak kohë më parë, po tani ka mbërritur si një çështje pena
Ishte shtatzënë, lidhja e vajzës me burrin e martuar përfundon në tragjedi Një 30-vjeçare ka gjetur vdekjen pasi lidhja e saj me një burrë të martuar ka përfunduar në mënyrë të tmerrshme. Ana
800 km për të humbur virgjërinë me burrin 24 vite më të madh dhe të dashurën e tij (FOTO LAJM) Një vajzë e re udhëtoi më shumë se 800 kilometra në SHBA për të humbur virgjërinë me një burrë 24 vjet më të madh në mos
Gruaja sulmon live burrin: Më vdiq djali more, s'kishim lekë për varrim Seanca e ndërmjetësimit në “Shihemi në gjyq” vendosi përballë njëri-tjetrit dy bashkëshortë. Prej shumë vitesh, zonja Sh
Si ju ka shpëtuar, Angela Martini pranon publikisht lidhjen me burrin e Kim Kardashian (FOTO LAJM) Angela Martini ishte e ftuar në emisionin "Soiree" nga Jonida Shehu. Modelja ka folur kryesisht për librin e saj të parë
La burrin dhe u largua me dashnorin në Gjermani, 33 vjeçarja: Më nxjerr në rrugë të prostituoj Historia e dhimbshme e një 33-vjeçareje ka ardhur sot në emisionin “Me Zemër të Hapur” në Neës24. 33-vjeçarja me inicial
Në lidhje me Rrajën? Kejvina flet publikisht për "burrin ideal" (FOTO LAJM) Kejvina Kthella ka zbuluar talentin e saj në kërcim me performancat që bën çdo puntatë të "Dance With Me", ku tërheq të
Balerina shqiptare habit me deklaratën: Do marr burrin më të mirë në botë (FOTO LAJM) Adel Lami është balerina e njohur shqipatre e cila ka zgjedhur të vazhdojë karrierën e saj në SHBA, ku ka rezultuar mjaf