999 rezultate për

burrin

Ia vranë burrin para syve, rikthehet më e fortë se kurrë gruaja e producentit shqiptar Deborah Beqiraj përjetoi dramën më të madhe të jetës para 5 muajsh. Ajo humbi bashkëshortin para syve teksa mbante në kr
Akuzoi burrin për dhunë, ai mban peng djalin e vogël dhe zhduket Në nëntor 2018 “Stop” ishte në Rrëshen, në spitalin rajonal, ku takoi Lindita Borakun, e dhunuar nga bashkëshorti. Ajo t
E RËNDË/ I riu qëllon me thikë në kokë e zemër tezen dhe burrin e saj në Korçë Zbardhet ngjarja e rëndë e ndodhur paraditen e sotme në Korccë, ku mësohet sekanë mbetur të plagosur një çift bashkëshor
Burri i gazetares del lakuriq live në TV, e kuptojnë shumë vonë (VIDEO) Reporterja Melinda Meza, një korrespondente për KCRA 3 në Kaliforni filmoi aksidentalisht burrin e saj nga banjoja e sht
COVID-19/ Biznesmenia shqiptare: Të kesh burrin në shtëpi 24 orë, hall i madh! Nga Hollanda aty ku po kalon ditët e karantinës, biznesmenia shqiptare Silvana Baltadori, e cila tani mban mbiemrin Heij
Gjyshja tregon si e gjeti Nazime Visha burrin bullgar: Shtatë herë në Shqipëri për të gjetur nuse Nazime Visha, vajza që vrau përndjekësin e saj, Fiqiri Muça, pas daljes nga burgu ka ndërtuar një jetë të re. nayime
37-vjeçarja: Koronavirusi më mori babanë dhe burrin brenda një jave, jetoj për vajzën! "Jetoj për vajzën time. Anna nuk donte ta besonte që heroi i saj, babi polic, nuk ishte më..." Një 37-vjeçare në Ital
"Mos u bëj shoku i burrit", e kuruar në detaj për partnerin, Zaimina u jep leksion grave (FOTO LAJM) Zaimina po kalon kohën në shtëpi me vajzën dhe partnerin e saj, por gjithashtu nuk ka lën pas as rrjetet sociale dhe vid
E shumë përfolur për burrin Maqedons, Adelina vihet në siklet kur e pyesin çfarë gjuhe flet djali (VIDEO) Këngëtarja Adelina Tahiri në një intervistë të dhënë për “Prive” ka folur lidhur me të birin, Jonin. E pyetur se cilë
"Me buzët që lëpin qenin do puthësh burrin", Klaudia Pepa lë pa fjalë ndjekësin (FOTO LAJM) Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa, është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”. Madje këto ditë që është
Infermierja rrëfen historinë prekëse nga Italia: Gruaja përcolli burrin tek ambulanca, nuk u panë më! Ndihmës infermierja shqiptare që punon e jeton në Itali, Valbona Kalaj e prekur me COVID 19 ka treguar për Abc Neës simp
Qytetarja ''qan hallet'', Rama: Mbaje burrin në shtëpi, janë rreziku i Shqipërisë Kryeministri Edi Rama po dëgjon hallet e popullit teksa tashmë prej dy javësh ndodhen mbyllur në karantinë me qëllim par
Gruaja rrëqeth me historinë: I vdes motra dhe lë pas dy fëmijë, e martojnë me burrin e saj Në studion e emisionit me "Zemer të Hapur" nga Evis Ahmeti sot u trajtua historia tronditese e 37 vjecares Flutura Deda.
Mos e humbisni, burrin e Afërdita Dreshës e pyesin për origjinën dhe përgjigjet shqip (VIDEO) Në vitin 2018 Afërdita Dreshaj i dha gfund beqarisë duke kurorzëzuar dashurinë me sportistin çek, Jakub Kindl në martesë
60 vite bashkë, historia prekëse e çiftit që i ndau koronavirusi Kjo është historia e Dorothy Campbell, 88 vjeç dhe burri të saj Gene, 89 vjeç, të cilët u ndanë për herë të parë mbas 60
"19 herë e martuar, thotë jam e virgjër", përballja e papritur e gruas me ish-burrin live në emision Një tjetër histori është bërë publike ditën e sotme në studion e emisionit me "Me zemër të hapur" ku burri ka braktisur
E gjeti "tapë", gruaja "zhdëp në dru" burrin mes lokalit (VIDEO) Një grua dhunon dhe rreh me shpulla një burrë në ambientet e brendshme të një lokali dhe këto pamje janë duke qarkulluar
Heq dorë nga tipat muskulozë! Xhensila Pere: Zgjedh burrin që nden edhe rrobat Xhensila Pere u bë e famshme në Shqipëri, fillimisht kur ishte pjesë e "Big Brother Albania", dhe më pas për shkak të tr
"Vinte përditë në lokalin tonë", gruaja tregon se si klientja i mori burrin (VIDEO) Emisioni “Historia ime” në Tv Klan solli ditën e sotme historinë e vështirë të 54-vjeçares, Suzana Hoxha. Suzana është n
U vonua duke parë ndeshjen me shokët, gruaja rreh burrin në Tiranë Duket se jo vetëm gratë dhunohen nga burrat, por edhe burrat nga gratë. Edhe pse raste të tilla janë shumë më të rralla,